0

wiesz już komu będziesz kibicował w przyszłym sezonie czy jeszcze się wahasz?

0

Polecam oglądać drugi filmik z tą nutką w tle:


żeby się dobrze zgrywało włączamy filmik w ~ 0:19 piosenki ;)

0

"Ej stary... ale tego nie zrobisz!" ;)

0

Jestem ciekaw czy też byście tak reagowali jak teraz w sytuacji kiedy w finale Pucharu Polski mierzyłyby się drużyny ze śląska i Ślązacy żeby zademonstrować swoje dążenia niepodległościowe wygwizdaliby Mazurka ;]

0

napinka czy nie, nie powinien tak mówić ;]

0

Konradinho proszę o upload na rapidshare

0

"Miasto leży 750 kilometrów na wschód od Moskwy" i za to powinna być dyskwalifikacja z LM xD

0

chyba 5 ostatnich sezonow sie wlicza, więc to wszystko wyjaśnia ;]

0

presja na oba zespoły jest podobna - Real ma pokazać, że w rok można zbudować mistrzowską drużynę, a Barca po raz kolejny udowodnić, że jest mes que un club i zdobyć mistrzostwo ciężką pracą, a nie milionami euro. Na nas spoczywa dodatkowa presja ze względu na ilość tytułów jakie możemy wygrać, ale mamy tą przewagę, że po poprzednim sezonie zawodnicy są do niej przyzwyczajeni i umieją sobie z nią radzić. Nowy Real dopiero musi się tego nauczyć.

0

co to za piosenka? ta pierwsza

0

Manchester, Real, Fiorentina, Wolfsburg - to by była masakra ;]

0

z tego co pamiętam film jest w wersji hiszpańskiej, czy jest możliwe pobranie do niego polskich napisów?

0

rok temu w serwisie była ładna tapeta na pulpit z pełną kadrą zawodniczą Barcy i nagłówkiem 'FC Barcelona Temporada 2008/09'. W tym roku też by się coś takiego przydało, bo nowe sezon się zaczął i nie wypada trzymać starej tapety na pulpicie ;P

zresztą ogólnie przydałoby się coś takiego w tym serwisie jak dział z tapetami na pulpit i kompilacjami... kiedyś (dwa lata temu?) było tego całkiem sporo, ale ostatnimi czasy zupełnie zniknęło, a szkoda...

0

a rzeczywiście, sorry, szukałem po prostu na angielskiej wersji językowej strony, a nie wiedziałem, że po hiszpańsku i katalońsku są inne artykuły ;]

0

[źródło: FCBarcelona.cat]

tylko czemu nie mogę tam znaleźć tego artykułu? o_O

można prosić o link?

0

całowanie herbu jest na potrzeby fotoreporterów - to oni proszą piłkarzy o takie rzeczy, żeby mieć dobre zdjęcia.

Z tego co zauważyłem oglądając najpierw konferencję, a potem prezentację, to widzę, że Zlatan do medialnych nie należy ^^

Najpierw na konferencji jak mu powiedzieli że Eto'o powiedział kiedyś, że 'będzie biegał jak czarny, by żyć jak biały' i poprosili go o jakąś podobną, chwytliwą, deklarację, to powiedział, że gwarantuje kibicom dużo emocji i dobrych wspomnień xD

Potem przed wejściem na stadion jeszcze pokazali jak jakiś gościu pokazuje ma jak się ma zachowywać - rzeczywiście Zlatan na murawie machał ręką jak tamten mu kazał ^^

Co do samej prezentacji to też za wiele nie pokazał - kilka żonglerek, raz mu piłka uciekła, potknął się goniąc... XD

Ogólnie widać było, że nie był w swoim żywiole, ale na meczach na pewno będzie dobrze :D

0

Tixiki po pewnie po prostu nie zdążył się uśmiechnąć ;D

stawiam że nie będzie całował ;]

0

Looky nie przeliczaj wszystkiego na kasę, my jesteśmy Barca - mes que un club...

zresztą w Copa del Rey i tak gramy rezerwami... ;]

0

tylko błagam - nie nazywacie go K9.

Wystarczy już CR7 (teraz CR9)...

0

śmiesznie by było gdyby nie mógł przez to podpisać kontraktu xDD

0



"394 meczy, w których strzelił 208 bramek"

meczy to krowa na łące, Villa rozgrywa mecze (poprawna odmiana: meczów) :)

0

rzym3k wierz mi, nie będą mu wdzięczni po tym jak dwa tygodnie przed odejściem mówił że MU to jego dom, kocha ten klub i nigdzie się tego lata nie wybiera ;]

a swoją drogą - finał w sobotę?!

0

jakoś nie mogę sobie wyobrazić hokeistów w koszulkach Barcy xD

0

niech sie weźmie za robienie, a nie tylko za chcenie ;]

0

nie jestem zadowolony, bo lubię Eto'o i nie chcę żeby odchodził.

Ibra jest ok, ale jakoś nie mogę go sobie wyobrazić w Barcelonie.

Trzeba zaufać Pepowi, on dobrze wie co robi, a po takim sezonie ma u mnie ogromny kredyt zaufania ;]

0

"Goleszow, en Polonia"

gratuluje ;D

0

dawno się tak nie uśmiałem jak po przeczytaniu nagłówka xD

0

Pamiętam Jeffrena z meczów pre sezonu w Szkocji i muszę powiedzieć, ęe wtedy mi się całkiem podobał, potrafił zakręcić obrońcami aż miło było patrzeć ;D

0

I s'ha demostrat, s'ha demostrat,

que mai ningú ens podra torcer!!!

Visca el Barca!

3/3 :D

0

Real nie grał słabo, jakby grał słabo to mielibyśmy mistrza miesiąc temu ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?