goalkeeper92
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mówcie co chcecie, ale to było zasłużone zwycięstwo! Chelsea mogła w pierwszym meczu przycisnąć, a nie liczyć, że dwa razy nas zatrzymają. Sprawiedliwość wygrała! Szkoda tylko kartki dla Abidala, bo napastnicy Chelsea dali dziś pokaz dobrego nurkowania. Mimo wszystko respekt dla niech za grę i walkę.
Visca el Barca!
Tot el camp!
0
Arsenal? Mówisz o tym klubie który (pod)kupuje z innych klubów dzieci, a potem jak już podrosną sprzedaje je za grubą(za grubą jeśli umieją grać, jeśli nie to raczej za chudziutką) kasę?
0
niestety tak się zdarzyło, że wczoraj nie mogłem oglądać meczu :(
w związku z tym proszę o jakiś link do pobrania spotkania :)
zresztą myślę że nie tylko ja chciałbym mieć to na swoim dysku ;D
0
proszę, zmieńcie ten obrazek z herbem Bayernu na dostosowany do tła tamtej ramki bo razi w oczy i psuje ogólny efekt strony ;D
a co do newsa, to ja nie widzę jakiejś krzykliwej pewności siebie u zawodników Barcy, tzn. nikt nie mówi że mistrzostwo już jest nasze :)
0
Do przerwy Betis - Barca 2:1
1:0 - po rożnym
2:0 - wrzutka w pole karne, niepilnowany piłkarz Betisu przyjmuje piłkę na klatę i płasko strzela. Valdes raczej bez szans.
2:1 - Eto'o po karnym. Dobijał.
Małe podsumowanie dla tych co nie oglądają.
Jest jedna rzecz, która mnie przeraża i nie jest to wynik. Przeraża mnie, że przy stanie 2-0 wszyscy zaczęli krzyczeć "aaa! już nie wygramy! ale jesteśmy ciency!" :/
Spokojnie, jeszcze to wygramy :)
Visca el Barca!
0
wooper, jak na mój gust to nie do końca wiesz o czym mówisz. Gdy Henry przyszedł do Arsenalu miał już swoją wartość, przychodził z Juve, gdzie co prawda mu się nie wiodło, ale Wenger, jak to już ktoś wcześniej powiedział - szczwany lis, znał go z Monaco i wiedział na co go stać.
Co do sukcesów Arsenalu - żyjesz przeszłością, a to nie działa co do tego klubu. Tam cały czas do pierwszego skladu wprowadzani są nowi zawodnicy, więc nie można mówić - bójcie się Arsenalu, bo kilka lat temu z nimi przegrywaliśmy 0:1. Teraz to zupełnie inny Arsenal. Zresztą... ostatecznie wygraliśmy, czyż nie? ;D
0
oglądałem mecz i wg. mnie Henry zasłużył na 6, jeśli nie na 7. Aktywny, ciągnął akcje lewą stroną i zbiegał do środka, choć strzały w większości niecelne, to jednak siał zamieszanie w szeregach rywali.
0
'Claude Makelele z Chelsea do PSG za darmo'
Makelele był do wzięcia!
Taki piłkarz i to za darmo!
I nie mówcie mi o jego wieku, bo grać ciągle potrafi, a jak za darmo to można było go brać bez narażania się na krytykę z powodu trwonienia budżetu.
Jak dla mnie to byłby lepszy transfer niż Keita.