gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Taka prawda ;P
71
Film: Jak przegrać sezon w 6 dni
Wstęp: Real- Barcelona 0:3
Rozwinięcie: Real - Barcelona 0:1
Zakończenie : Real - Ajax 1:4
Miejsce akcji: Santiago Bernabeu
Ofiary: Lucas, Vinicius, Bale
Czarny charakter: Sergio Ramos
Producent: Florentino Perez
Reżyseria: Karim Benzema
Brawo Ajax!
0
Chyba Koniec.
1
Tam to już pozamiatane było przed drugim meczem:)
0
Ci co piszą że Ajax już przeszedł to albo trolle, albo idioci, albo ludzie w takim wieku, że jeszcze parę lat temu pływali w jajach ojca i muszą spać o 22 i dla nich wtedy mecz się kończy
5
Oby Ajax nie zaczął się bronić całą drużyną bo się to źle skończy, strzelić trzecia i po zawodach.
Nie ma się co podpalac ale sporo nadziei narobili.
0
Niech mi też ktoś podrzucić na priv jak da radę
3
Może zostać nawet Onana byle wygrali
1
Dobre
11
Monster Kill
0
Już tak :P
0
Ciotki były przecież;P
1
Też tak uważam, ale oficjalnego potiwerdzenia nie doczekamy na pewno:P
0
Widziałem ten filmik co podeslales ;P
7
Rodzina pewnie zdezorientowana jak ślepa lesbijka w sklepie rybnym
0
Racja;P
Choć tam serio to jestem pewny, że istnieje wieeeeeeeele żyć na świecie, różnorodnych. Tak naprawdę może być wszystko, od dinozaurów po roboty. Ale tego raczej nigdy się nie dowiemy
0
W tym filmiku właśnie dobrze to widać, proponuję obejrzeć:)
0
To twórcy pewnie już spoceni jak ksiądz w sklepie dziecięcym
1
Kurde kontemplować to rozległa polszczyzna widzę opanowana;P
0
A ja szczerze Ci powiem że nawet nie zauważyłem xd
0
Niektóre rzeczy naprawdę jest bardzo trudno sobie wyobrazić
2
https://i.wpimg.pl/O/407x600/i.wp.pl/a/f/jpeg/32165/All-ONS_1636821-Maryla_Rodowicz_edited-1.jpeg
Ta kobieta ma ponad 70 na karku A nigdy w życiu nie dałbyś jej więcej niż 18 lat
10
Czy są tu osoby które fascynuje wielkość wszechświata?
Jeśli nie, to proponuję obejrzeć ten krótki filmik
1
Jeszcze nie można nie dopisać Adamczyka jako Karola w ,,Och Karol 2"
2
Obstawisz +0,5 bramki i pierwszy finał się skończy 0:0
1
A po co to oglądać?
0
Myślicie, że jest szansa na Zamore dla MaTSa czy Oblak na pewno sięgnie po statuetkę?
1
Właśnie uważam tak samo, pierwsza zmiana na wielki plus, druga wielkiej różnicy nie zrobi, chyba że bramkarz planuje stać bokiem do piłki, A trzecią bym ogólnie odpuścił, bo jak np.Valverde dostanie czerwo to co wtedy? I czy 5 żółtych kartek to zawieszenie np. Trenera? :P
1
Lahoz dwie żółte w czasie meczu, wylatuje z boiska. Walkower dla Realu
9
Oficjalnie: Międzynarodowa Rada Piłkarska (IFAB) wprowadziła zmiany w przepisach futbolowych, które zostaną wprowadzone od sezonu 2019/2020.
- piłkarze w czasie zmiany nie muszą schodzić z boiska w strefie technicznej przy ławce rezerwowej. Zawodnicy będą opuszczali murawę najkrótszą drogą, czyli przy najbliższej linii bocznej,
- bramkarz nie będzie musiał trzymać obu stóp na linii bramkowej przy rzucie karnym do momentu kopnięcia piłki. Wystarczy, że tylko jedna noga będzie styczna z linią,
- wprowadzono także żółte i czerwone kartki dla sztabów szkoleniowych + gracze z drużyny wykonującej rzut wolny nie będą mogli stać w murze obrońców.