0

Czyli może być na dwóch różnych kontach GOG? :)

0

Mam oryginalne pudełko z grą i podczas instalacji chyba nie trzeba było klucza wpisywać

0

Wiedźmin 3 na płycie może być jednocześnie zainstalowany na dwóch kompach?

2

,,Trenerze ja dzisiaj muszę wyjść pół godziny wcześniej"
,,A.to wyjdziesz w podstawie, żebyś zdążył pograć"

0

Dla słuchaczy tego ,,tragicznego nowego rapu, bo teraz to nie ma rapu A kiedyś był i teraz to lipa A kiedyś kozak"
Sądzicie, że powstanie kiedyś collabo Szpaku I ReTo w jakimś kawałku? I myślicie, że ich style mogłyby stworzyć jakiś fajny kawałek?

9

Powiem Ci, że po przeczytaniu pierwszego zdania już paluszki się grzały, żeby odpisać co pan pie***olisz ale na szczęście czytam do końca;P

1

Właśnie to 3. Zwycięstwo z rzędu, chyba że chodziło o ligę to że chyba zgadza :)

0

Najlepszy to bez wątpienia Pique

0

W Madrycie narazie -10 A prognozuja-7 :)

11

I mamy więcej zwycięstw w historii El Clasico!

43

Stegen sprzedał bombę Ramosowi. Uwielbiam go

2

Leo poddenerwowany na 2 połówkę, będzie się działo

1

Ivaaaaan!

2

Właśnie skończyłem oglądać film ,,Za wszelką cenę" z 2004r. reż. Clinta Eastwooda. Coś niesamowitego, polecam każdemu. Jeden z najlepszych dramatów jakie widziałem

60

Johan Remen Evensen: "Czuję się sprowokowany. Uważam, że Kubacki powinien okazać więcej szacunku ze względu na sposób, jaki wygrał. Ten konkurs to po prostu skandal. Skoki nie powinny być rozstrzygane w taki sposób. Nie podoba mi się to, jak wyłoniono mistrza świata.

Daniel Andre Tande: "To niemożliwe, że mistrzostwa świata zostały przeprowadzone w taki sposób. To największy skandal, jaki widziałem".

Andreas Stjernen: "Zwycięstwo Kubackiego pokazało, jak przeprowadzono te zawody. To nie był konkurs skoków. Awans z 27 miejsca na pierwsze... To nie powinno się wydarzyć".
Dupsko piecze jak po kebsie z ostrymi sosami

0

A jakie teraz w tym kraju masz gwiazdy? ;P
Gimper, Godlewska, Linkiewicz, Isamu
To i była żona skoczka pasuje do towarzystwa

0

Właśnie jak jest pompowana to dojdzie daleko zapewne:P

0

Ironia

1

Paw Podlasko-Białostocki

0

Legenda. Ma już swoje lata i lepiej niech zakończy karierę, po Wrestlemanii położył płaszcz, rękawice na ringu i odszedł. Tak powinno się skończyć, chociaż szkoda, że nie zejdzie nie pokonany na WM

4

Pewnie w tym Ronaldo też najlepszy na świecie

0

Też uważam, że jest zdecydowanie najlepszy

0

Masz screena tego co on wrzucił? Bo ciągle słyszę A nic nie widziałem jeszcze xd

2

Stegen, Oblak, De Gea, Courtois, Neuer, Buffon, Ederson, Alisson, Kepa, Lloris, Lopes, Sommer, Szczęsny, Fabiański, Cech, Leno, Ospina, Reina, Mariusz Pawełek, Mandanda, naprawdę jest wielu na bardzo wysokim poziomie

3

Słaby troll patrzac na twój Nick i komentarze

29

Po tym jakie cuda wyprawia Marc, po tym jak Messi deklasuje Wszystkich innych swoja grą, Jak Krzysiek Piątek sie rozstrzelał. Jak Griezzman ciągle Atleti wcale nie zdziwi mnie w grudniu
The 2019 Ballon D'or Cristiano Ronaldo

0

Hopsin jak zwykle świetny poziom

10

https://zapodaj.net/33b0439059965.jpg.html
Pique to chyba zawsze na palcach będzie pokazywał ile strzelili goli Realowi po meczu

0

Raczej prawda. Wygrywamy wyraźnie 3:0 więc raczej o sędziowanie się nikt nie spruje. Jakbyśmy wygrywali 2:1 To wtedy by się dyskusję pojawiły, A tak po drugiej stronie głowy w piasek i cisza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?