27

Zygzak Mqueen ma ubezpieczenie na życie czy na samochód?

1

Sędzia is ślepy again

0

A ja jednak wolę wygrac po słabym meczu niż myśleć, że karny byłby bez znaczenia jakby Stegen wpuścił dwie bramki wcześniej

0

6 to jedyny wolny numer jaki był i dlatego go przejął. Na nowy sezon to się na pewno pozmienia. Taka filozofia

0

Ale na tej stronie uwielbiamy popadać w skrajność. Napisałem ustawienie którym kilka razy na meczu graliśmy A ty mi tu o zmianie barw. Rozumiem, że tiki taka jest możliwa tylko i wyłącznie przy 4-3-3? Które I tak w meczu się zmienia

2

Ciekawe co znaczy dokładnie podejście do środowiska Neya:) Oby nie było się o co martwić:)

0

O jakich
wyglupach mówisz?

0

Co sądzicie o wokaliście (napiszę bez odmiany bo nie wiem jak poprawnie napisać) Ed Sheeran?
Wielki hype na niego widzę. Jeden kawałek niedługo pewnie dobije 2 mld wyświetleń.
Mi osobiście jego twórczość siada średnio, ale utwór Perfect siadl mi baaaardzo mimo, że słucham zupełnie innej muzyki:) Czekam na opinie:)

1

Osobiście nie polecam NPC.

0

To niestety nie potrafię pomóc:/

2

Rakitic jest naprawdę naszym chyba najpewniejszym na ta chwilę punktem w środku pola i nie dziwię się, że Valdek jest w nim ,,zakochany"
Chodzi tylko o to, że on praktycznie nie ma odpoczynku, nawet z drużynami pokroju Huesci.
W zeszłym sezonie chyba rozegrał jak dobrze kojarzę 71 spotkań, A to dużo za dużo :D

1

Też bardzo fajna opcja, wreszcie Cou by mógł pokazać skillsy w środku pola, a przeciętny narazie Busi by posiedział. Bardzo fajny skład:D

0

Mi tak jak Dannemu, tylko dwukropek i znak zapytania wyskakuje

2

Pewnie ma dużo bardziej rozwinięte i mądrzejsze ale tak zastanawiam się jakby to wyglądało :D

3

Pisze tu bo liczę na komentarze a na artykule mniejszy odbiór:)
Stegen
Semedo Pique Lenglet Alba
Busi Ivan
Malcom Messi Dembele
Suarez

Mamy 6 zawodników od działań defensywnych z ewentualnym Rakiticiem jako zawodnikiem do przodu, podczas ataku jest 5 atakujących, podczas obrony 6 broniących. Formacja 4231 z dwoma defensywnymi pomocnikami.A ostatnio Dembele jak i Malcom starają się pracować w defensywie więc o balans nie ma się co martwić. Gdu ktorys z bocznych obroncow idzie do ataku, to ktorys z defensywnych cofa sie na stopera a Pique badz Lenglet schodzi do boku w celu asekuracji.
Nie wydaje mi się, żeby nie było tu balansu :) Ale czekam na kulturalne wymiany zdań:)

2

Nie nie działa w Fifie, mamy 6 zawodników od działań defensywnych z ewentualnym Rakiticiem jako zawodnikiem do przodu, podczas ataku jest 5 atakujących, podczas obrony 6 broniących. Formacja 4231 z dwoma defensywnymi pomocnikami.A ostatnio Dembele jak i Malcom starają się pracować w defensywie więc o balans nie ma się co martwić. Gdu ktorys z bocznych obroncow idzie do ataku, to ktorys z defensywnych cofa sie na stopera a Pique badz Lenglet schodzi do boku w celu asekuracji. zamiast mówić oklepany komentarz o Fifie to przeanalizuj. Pozdrawiam

0

Można na wakacje pomyśleć nad czymś takim, wybrać miejsce, zliczyć chętnych, najważniejsze wybrać wódkę i nic nie stoi na przeszkodzie:)

0

Śmiejesz się ale tak naprawdę trochę chęci i taki spotkanie serio by się dało zorganizować. Sam chętnie bym wpadł na takie coś

2

Do Ciebie byku to ja nawet z Kutna przyjadę

10

Stegen
Semedo Pique Lenglet Alba
Ivan Busi
Malcom Messi Dembele
Suarez

Tak bym to widział :)

3

Jeszcze mistrz zmieniania Avatarow Danny Gaucho ;P

4

Wątpię żeby wyjść ta druga opcją ponieważ Malcom ani Messi średnio wyglądają na lewej stronie

0

To mi Panie wytłumacz czemu jest Jury (czytane żyri)
A osoba która znajduje sie w skladzie to już juror A nie żuror? ;D

1

Szefie ty chyba 2x dziennie avki zmieniasz ;X

0

Zaglosowalem na... :v

0

To baja, teraz nauczysz dopiero się jeździć:D pozdro

0

I jak poszło wariacie?

5

Haha najlepsza i tak jest przyśpiewka kibiców ,,Stolec królem jest" xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?