gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Zygzak Mqueen ma ubezpieczenie na życie czy na samochód?
1
Sędzia is ślepy again
0
A ja jednak wolę wygrac po słabym meczu niż myśleć, że karny byłby bez znaczenia jakby Stegen wpuścił dwie bramki wcześniej
0
6 to jedyny wolny numer jaki był i dlatego go przejął. Na nowy sezon to się na pewno pozmienia. Taka filozofia
0
Ale na tej stronie uwielbiamy popadać w skrajność. Napisałem ustawienie którym kilka razy na meczu graliśmy A ty mi tu o zmianie barw. Rozumiem, że tiki taka jest możliwa tylko i wyłącznie przy 4-3-3? Które I tak w meczu się zmienia
2
Ciekawe co znaczy dokładnie podejście do środowiska Neya:) Oby nie było się o co martwić:)
0
O jakich
wyglupach mówisz?
1
https://pbs.twimg.com/media/DwBFIFUX4AA_I5k.jpg
0
Co sądzicie o wokaliście (napiszę bez odmiany bo nie wiem jak poprawnie napisać) Ed Sheeran?
Wielki hype na niego widzę. Jeden kawałek niedługo pewnie dobije 2 mld wyświetleń.
Mi osobiście jego twórczość siada średnio, ale utwór Perfect siadl mi baaaardzo mimo, że słucham zupełnie innej muzyki:) Czekam na opinie:)
1
Osobiście nie polecam NPC.
0
To niestety nie potrafię pomóc:/
2
Rakitic jest naprawdę naszym chyba najpewniejszym na ta chwilę punktem w środku pola i nie dziwię się, że Valdek jest w nim ,,zakochany"
Chodzi tylko o to, że on praktycznie nie ma odpoczynku, nawet z drużynami pokroju Huesci.
W zeszłym sezonie chyba rozegrał jak dobrze kojarzę 71 spotkań, A to dużo za dużo :D
1
Też bardzo fajna opcja, wreszcie Cou by mógł pokazać skillsy w środku pola, a przeciętny narazie Busi by posiedział. Bardzo fajny skład:D
0
Mi tak jak Dannemu, tylko dwukropek i znak zapytania wyskakuje
2
Pewnie ma dużo bardziej rozwinięte i mądrzejsze ale tak zastanawiam się jakby to wyglądało :D
1
https://www.blasty.pl/upload/images/large/2016/10/a-tymczasem-juz-za-2-tygodnie-kontrola_2016-10-19_08-22-41.jpg
Pewnie tą metodą był badany;D
3
Pisze tu bo liczę na komentarze a na artykule mniejszy odbiór:)
Stegen
Semedo Pique Lenglet Alba
Busi Ivan
Malcom Messi Dembele
Suarez
Mamy 6 zawodników od działań defensywnych z ewentualnym Rakiticiem jako zawodnikiem do przodu, podczas ataku jest 5 atakujących, podczas obrony 6 broniących. Formacja 4231 z dwoma defensywnymi pomocnikami.A ostatnio Dembele jak i Malcom starają się pracować w defensywie więc o balans nie ma się co martwić. Gdu ktorys z bocznych obroncow idzie do ataku, to ktorys z defensywnych cofa sie na stopera a Pique badz Lenglet schodzi do boku w celu asekuracji.
Nie wydaje mi się, żeby nie było tu balansu :) Ale czekam na kulturalne wymiany zdań:)
2
Nie nie działa w Fifie, mamy 6 zawodników od działań defensywnych z ewentualnym Rakiticiem jako zawodnikiem do przodu, podczas ataku jest 5 atakujących, podczas obrony 6 broniących. Formacja 4231 z dwoma defensywnymi pomocnikami.A ostatnio Dembele jak i Malcom starają się pracować w defensywie więc o balans nie ma się co martwić. Gdu ktorys z bocznych obroncow idzie do ataku, to ktorys z defensywnych cofa sie na stopera a Pique badz Lenglet schodzi do boku w celu asekuracji. zamiast mówić oklepany komentarz o Fifie to przeanalizuj. Pozdrawiam
0
Można na wakacje pomyśleć nad czymś takim, wybrać miejsce, zliczyć chętnych, najważniejsze wybrać wódkę i nic nie stoi na przeszkodzie:)
0
Śmiejesz się ale tak naprawdę trochę chęci i taki spotkanie serio by się dało zorganizować. Sam chętnie bym wpadł na takie coś
2
Do Ciebie byku to ja nawet z Kutna przyjadę
10
Stegen
Semedo Pique Lenglet Alba
Ivan Busi
Malcom Messi Dembele
Suarez
Tak bym to widział :)
3
Jeszcze mistrz zmieniania Avatarow Danny Gaucho ;P
4
Wątpię żeby wyjść ta druga opcją ponieważ Malcom ani Messi średnio wyglądają na lewej stronie
0
To mi Panie wytłumacz czemu jest Jury (czytane żyri)
A osoba która znajduje sie w skladzie to już juror A nie żuror? ;D
1
Szefie ty chyba 2x dziennie avki zmieniasz ;X
0
Zaglosowalem na... :v
0
To baja, teraz nauczysz dopiero się jeździć:D pozdro
0
I jak poszło wariacie?
5
Haha najlepsza i tak jest przyśpiewka kibiców ,,Stolec królem jest" xd