gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Urugwaj też raczej się nie boi :P
1
Panie ty zawsze chcesz wtedy kiedy ja ;D
0
Pamiętam, jak gościu na grupie Zawód Typer wrzucił po meczu w którym Piątek strzelił 4 gole, że zostanie królem strzelców. Został zjedzony i również ja byłem pewny, że nic z tego nie będzie ale na szczęście Piątek mi trochę zamknął jape:D
Ciekawe tylko czy to jednorazowy sezon czy początek większej kariery? Zobaczymy, ale oby mu się wiodło
4
Piąty dzień tygodnia
Krzysiek świeci jak pochodnia
2
Potwierdzam, to twój tekst ogółem
2
Mimo, iż uwielbiam Szpaka tak tutaj narazie wygrywa Bezczel
0
Tak
1
Mój ojciec gra teraz w zespole z byłym wokalistką Alastora :)
0
Behemoth
0
Wielki props za Alastora
U mnie z A to zdecydowanie Amon Amarth
0
Może też nie dostanę:P
Ale szczerze to po prostu nie chce mi się siedzieć w kolejkach parę godzin:)
0
Siema, pytanie odnosnie komisji wojskowej. Ile czasu przed komisją muszę dostać wezwanie? :)
Czy mogę dostać załóżmy wezwanie, że za 3 dni mam komisję?:)
1
Haha oby tak dalej i z fartem mordo :D
Pozdro!
11
Myślę, że nie. Wyjdziemy once de gala z Aleñą w środku i wcale się nie dziwię
A no i naturalnie Cillessen w bramce
2
Lepiej powiedz kto Cię namówił żebyś zagrał u tego bukmachera ;D Moja krew ;D
0
Denis i Arthur
1
To jak? Ronaldo poprowadził Juve do zwycięstwa? ;P
0
Już nawet z lekarzami na prezentacji :p
2
Średnio się interesuje ale od zawsze Lakers ze względu na Bryanta:)
1
Na Rambli jest Wuefista ;D
1
Nie często się z Tobą zgadzam, ale zdanie szanuje, tak tutaj zgadzam się zdecydowanie.
Osobiście Semedo mnie jeszcze nie przekonał do gry w pierwszym składzie. Roberto też szału nie robi, ale jakby miał wybierać to właśnie Sergi grałby u mnie w podstawie. Argumentów nie podaje bo Twoje opisy wystarczą :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
https://zapodaj.net/0abb6d769102c.jpg.html
#10yearschallenge
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Hipotetycznie, jeśli musielibyśmy pozbyć się kogoś z czwórki Cou, Dembele, Messi, Suarez (załóżmy że klub ma problemy finansowe, czysty przykład) to kogo byście wybrali? :)
0
Jaki serwer mordo? Kiedy gramy? ;D
0
Raczej jest po zawodach, oby znaleźli ciała. Przykre
3
Ja dodatkowo nie mam tego do przewijania stron Rambli j mogę czytać tylko pierwsza stronę
0
Nie no Panie, dwa błędy. Semedo i Lengleta
0
Życie