0

Urugwaj też raczej się nie boi :P

1

Panie ty zawsze chcesz wtedy kiedy ja ;D

0

Pamiętam, jak gościu na grupie Zawód Typer wrzucił po meczu w którym Piątek strzelił 4 gole, że zostanie królem strzelców. Został zjedzony i również ja byłem pewny, że nic z tego nie będzie ale na szczęście Piątek mi trochę zamknął jape:D
Ciekawe tylko czy to jednorazowy sezon czy początek większej kariery? Zobaczymy, ale oby mu się wiodło

4

Piąty dzień tygodnia
Krzysiek świeci jak pochodnia

2

Potwierdzam, to twój tekst ogółem

2

Mimo, iż uwielbiam Szpaka tak tutaj narazie wygrywa Bezczel

0

Tak

1

Mój ojciec gra teraz w zespole z byłym wokalistką Alastora :)

0

Behemoth

0

Wielki props za Alastora
U mnie z A to zdecydowanie Amon Amarth

0

Może też nie dostanę:P
Ale szczerze to po prostu nie chce mi się siedzieć w kolejkach parę godzin:)

0

Siema, pytanie odnosnie komisji wojskowej. Ile czasu przed komisją muszę dostać wezwanie? :)
Czy mogę dostać załóżmy wezwanie, że za 3 dni mam komisję?:)

1

Haha oby tak dalej i z fartem mordo :D
Pozdro!

11

Myślę, że nie. Wyjdziemy once de gala z Aleñą w środku i wcale się nie dziwię
A no i naturalnie Cillessen w bramce

2

Lepiej powiedz kto Cię namówił żebyś zagrał u tego bukmachera ;D Moja krew ;D

0

Denis i Arthur

1

To jak? Ronaldo poprowadził Juve do zwycięstwa? ;P

0

Już nawet z lekarzami na prezentacji :p

2

Średnio się interesuje ale od zawsze Lakers ze względu na Bryanta:)

1

Na Rambli jest Wuefista ;D

1

Nie często się z Tobą zgadzam, ale zdanie szanuje, tak tutaj zgadzam się zdecydowanie.
Osobiście Semedo mnie jeszcze nie przekonał do gry w pierwszym składzie. Roberto też szału nie robi, ale jakby miał wybierać to właśnie Sergi grałby u mnie w podstawie. Argumentów nie podaje bo Twoje opisy wystarczą :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Hipotetycznie, jeśli musielibyśmy pozbyć się kogoś z czwórki Cou, Dembele, Messi, Suarez (załóżmy że klub ma problemy finansowe, czysty przykład) to kogo byście wybrali? :)

0

Jaki serwer mordo? Kiedy gramy? ;D

0

Raczej jest po zawodach, oby znaleźli ciała. Przykre

3

Ja dodatkowo nie mam tego do przewijania stron Rambli j mogę czytać tylko pierwsza stronę

0

Nie no Panie, dwa błędy. Semedo i Lengleta

0

Życie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?