gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Iskra Stolec
2
Najlepsze Assasiny to te z Ezio :D
0
Daj zdać czy znane
0
Fedor Emalienko :D
6
5 to ocena wyjściowa. A czytelnik nie może zostawić zawodnika bez oceny więc wystawia 5. Taka filozofia
0
Nie było, więc nikt chociaż nie przeszkadzał
0
Czekam aż powiedzą że jest najlepszym napastnikiem w historii
Chyba, że Messi miałby związane nogi i zasłonięte oczy, chociaż nie, wtedy też nie
0
Ale przecież tak jest od dawna i to się nie zmieni nigdy więc nie ma co się przejmować tylko trzymać się swojego zdania
0
Właśnie nie da się powiększyć bo strona się powiększa a transmisja zostaje bez zmian. Mówię poważnie
1
To że nazwisko piszemy z wielkiej litery nie znaczy kurła, że wszystkie litery muszą być wielkie
6
Ja tak samo, to samo jest z debiutem Iniesty u nas
15
Kagawa debiut w Besiktaaie
81' wejście na boisko
82' gol
84' gol
0
Talizman
0
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3b/Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg/300px-Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg
4
A u nas to by w finale LM by rotację chcieli żeby się Alba nie zajeżdżal
0
Dlatego nigdy nie jem w Macu czy KFC. Wolę kebaba w ktorym i tak nie ma za wiele baraniny.
A te sieciowki to nie dość że nie są moim zdaniem jakoś wybitnie smaczne to drogie i porcję nie największe.
4
Ciekawe co na to LifeIsBrutal
0
Zapowiadają się bardzo dalekie skoki. Super :)
Vancura chyba nie ucierpiał za bardzo
10
Podejrzewam, że pierwszego dziecka też nie planował xd
15
Na biednego nie trafiło xd
0
Myślicie że odwołają drugą serię?
9
Yes I don't
2
Ojciec Mateusz
0
Najlepsza mordka na tej stronie
10
Bez bramkarza i takim składem to się musi udać
3
W lidze spoko. W Lidze Mistrzów? Wolałbym nie:)
1
4 w kolejności do gry stoperek idealnie pasuje do ,,szóstki" :)
Chociaż podejrzewam, że po sezonie Weźmie ją De Jong A Todibo przejmie numer Vermy
0
Aaa. W takim wypadku się zgadzam :)
0
Nie. Ile było sytuacji że zawodnik zarył w ziemię i był pewny że to inny zawodnik podłożył mu nogę?
Poza tym był kontakt z zawodnikiem bez wątpienia
0
Jeśli Piątek dalej będzie lądował jak do tej pory to on będzie, ze względu na pozycję. Środkowy obrońca A napastnik