0

Bez przesady, to jeszcze młody zawodnik i będzie mógł w tym roku liczyć jedynie na jakieś minuty w pucharze, takie moje zdanie.
PO to nasz słaby punkt, ale jak dla mnie Roberto nie jest jakiś tragiczny. Teraz na tej pozycji jest naprawdę mało dobrych zawodników, a do kupienie to już w ogóle

8

https://zapodaj.net/1d70c92ea1f6f.jpg.html
Sławek zaczyna zabawę:D

0

Bo to będzie usunięte i zastąpione czym innym :)

1

Gdy Nowy Rok Staremu cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia, a ja przy tej pięknej sposobności, życzę Ci dużo szczęścia i radości!
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego roku 2011 życzy Halina z rodzinką.

39

Yerry Mina wybrany piłkarzem roku w Kolumbii:)

0

Mój wymarzony napadzior do nas :)

1

Zgadzam się z tobą Estebanie

2

Van Dijk
Pogba
Jesus

1

Ja najbardziej na Star Wars czekam. Dziwne, że ich tam nie ma

0

No chyba właśnie dostaniesz 10 zł w punktach jeśli jeszcze nie dostałeś

79

Przynajmniej nowy rok zaczniesz bez problemów

0

Masz dyszke za założenie konta w punktach:)
Tylko nie zakładaj jutro bo punkty się od początku nowego roku resetują:) Wiesz o co chodzi. Jak zalozysz jutro to jutro musisz wykorzystać:)
PS. Trzeba zagrać jutro bo zapomniałem;P

0

Zgadzam się, nic dodać, nic ująć

6

A sa osoby które dalej potrafią powiedzieć że jest cienki. Od początku było widać, że w taktyce Mourinho marnowal swoje umiejętności

1

Na zalukaj było

0

Właśnie. Ronald powinno być. Literówka jakas

0

Ronaldo lepszy bo bronią go bramki przecież

0

Ivan Rakitić w 2018 roku zanotował 2676 podań w tym 2436 celnych podań. Jest to najlepszy wynik spośród wszystkich piłkarzy grających w La Liga

83

Kiedy Valverde opowiada żart na treningu:
https://zapodaj.net/4ff98234cef40.jpg.html
;D

0

Według mnie też, ale patrzę na 2018 rok :)

11

Według mnie Roberto bardziej zasługuje na trzecie niż Carva na zwyciestwo:)

19

Według weszło Alba drugim najlepszym LO 2018 roku.
3 Robertson z Liverpoolu A pierwszy zawodnik wiadomo jakiego klubu.
Wczoraj Carvajal wybrany najlepszym PO (Kimmich na 8. Miejscu)
Ciekawe kto robi te rankingi bo to nie jest normalne :)

1

Jak kupisz konto Premium to będziesz już mial

4

#Fifa

W następnej wersji gry powinni zrobić bardziej realistyczne transfery innych klubów w trybie menadżerskim.
Wchodzę z ciekawości w skład Barcelony w 2021r. (FIFA 19) A tam w składzie Barcy De Gea, Neuer, Stegen i uwaga Courtois.
Na PO ,,tylko" 9 zawodników w tym Gumny, Bellerin,Kimmich, Alves.
W Realu również Aubameyang, Aguero, Lewandowski, Morata i Salah.
Powinni to poprawić bo przez właśnie takie braki w realiźmine chec na granie spada:)
PS. Wolę PESA ale w Fife gram ze względu, że dostałem ja w prezencie. To tak na komentarze, że PES lepszy :)

0

A co byście powiedzieli na Lautaro Martineza jako następcę Luisa?:)
Na zasadzie, że przychodzi do nas w lato, Luis zostaje na kolejny sezon i stopniowo schodzi ze sceny?:)
Bardzo podoba mi się gra Lautaro, ale jeszcze nie jest zawodnikiem na pierwszy skład u nas :)
Moim marzeniem byłby Firmino ale nie ma szans na niego niestety :)

36

Zarząd UFA (Uzbekistan Football Association) przedstawił stroje na Asian Cup 2019. Poinformowali, że pracowali nad nimi 3 miesiące.

https://zapodaj.net/e3aed774ad008.jpg.html
A my narzekamy na Nike ;D

2

Memphis Depay wczoraj wydał kawałek muzyczny:)

1

Niekoniecznie. Jakby Ronaldo miał tyle samo punktów w złotej piłce co Messi to wygrywa Ronaldo, więc czemu tu nie możemy być wyżej? :D

8

Wątpię. De Ligt to priorytet, a jakby przyszło Ci co wymieniłeś to formacja powinna wyglądać 3-7-0, żeby każdy minuty złapał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?