gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie chce bana, choć parę słow w Twoja stronę ciśnie się na usta przez te farmazony.
Czyli jeśli napiszę (Nie mówię, że tak mysle), znany tu temat. Valverde to nie jest dla mnie trener na Barcelone, malo rotuje, zwleka ze zmianami, przy nim gramy nudno i brzydko. Zapraszam do dyskusji
Też byś odbierał to w taki sposób jak wymieniłeś?
Teraz też napisałem, że Valverde jest ,,chu***" i zapraszam do dyskusji.
Ale powiem, że masz fajna zdolność nadinterpretacji przynajmniej moich tekstów. A jeśli twoim zdaniem ja rzuciłem się pierwszy, to podziwiam, że będąc niewidomym trafiasz w odpowiednie literki na klawiaturze.
0
Chętnie zerknę:D
0
Hmm, może żeby przekonać mnie do swoich argumentów na przykład podesłać linka do jakiegoś występu który zwali mnie z nóg? Napisałem wyżej, że chętnie obejrzę i nie trafiłem narazie na nikogo śmiesznego. Co do dróg, to nie wiem do czego zmierzasz bo nie wspomniałem nic o kimś z zagranicy więc chybiony przykład.
Okej, dałem jeden argument. A ty ile podałeś? Bo w pierwszym komentarzu się rozpisales coś wyjęte z twojej wyobraźni, że moim zdaniem nikogo to nie może smieszyć bo mnie nie śmieszy, a w drugim pięknie rozwinąłeś na czym polega dyskusja. Z drogami dalej nie wiem o co Ci chodziło. Więc jeśli mówisz mi, że podałem tylko jeden argument to też podaj chociaż ten jeden. Zarzuciłes nie mało argumentów nie podając żadnego. Zresztą, po tym jak zacząłęs się rzucać jak wariat w psychiatryku to nie widzę sensu Ci dalej odpowiadać na Twoje komentarze Panie profesorze ds. Dyskusji
Nie odpowiadaj na to bo szkoda Twojej klawiatury.
Poza tym zalecam meliske bo chyba nadpobudliwość Cię męczy
0
Oglądałem kilku stand uperów i nie trafiłem, przynajmniej w mojej opinii, na śmiesznego czy takirgo jak mówisz;D
Podlinkuj tych o których mówisz to chętnie zobaczę:D
0
Czy ty jesteś niewidomy? Przeczytaj co napisałem w nawiasie, ile razy napisałem DLA MNIE I co napisałem na końcu, ,,zapraszam do dyskusji". A jak nie umiesz się normalnie wypowiedzieć to idź może na spacer odetchnij
3
Powiem Wam (moje zdanie oczywiście), że jak obejrzałem z ciekawości kilka razy Polski Stand Up, to zastanawiam się, czy naprawdę to kogoś bawi?
Ludzie śmieją się w sumie tylko wtedy, kiedy ktoś zaczyna bluznic i ... No w sumie to tyle. Dla mnie to nie jest w ogóle śmieszne, a co Wy o tym myślicie? Zgadzacie się? :) Zapraszam do dyskusji
0
No to poczekaj i wejdź za ,,few moments"
Bez paniki:)
0
Nie ma lekko,metraż przydałby się większy
0
Ja dałem ulubionego Doktora House`a :)
3
Po minucie się rozkręca
1
Krzysztof Piątek po strzelone bramce;P
7
Zgadzam się z Tobą w 100%, miałem napisać coś takiego jak ty ale wyreczyles mnie :)
0
,,OSTATNIO RATUJE W PRAWIE KAŻDYM "
Czytać nie umiesz? Bo widzę Twoje komentarze nie świadczą o za dużej wiedzy
2
Byku taki pewniak, że z tym kursem i po odliczeniu podatku to byś wyszedł na minus jeszcze nawet jakby weszło.
Postawilbys dom, kupon by wszedł A straciłbyś okna
2
Czytam ale jakoś nie rozumiem przesłania w Twoim komentarzu :)
2
Verma na prawej, skoro nie ma Semedo to nie było chyba innej opcji . Oby bez kontuzji, i żeby Semedo nie wypadł na dłużej bo w obronie szpital już taki, że będzie trzeba dobudówkę zrobić.
Liczę na występ Alenii i Arthura:)
Oby po 3 punkty!
Edit. Chociaż ciekawe czy nie zagramy trójka stoperów, chociaż ja akurat ustawienia z wahadłem nie znoszę
0
Jak stała się faktem jak taki skład jeszcze nie wyszedł?
0
Patrz faktycznie teraz 5 zł kosztuje, ja ostatnie 2 lata miałem za darmo.
0
Przecież pierwsza część Wieśka z rozszerzeniem już z 2 lata jest za darmo do pobrania z Gog Galaxy
0
Ten w środku to kto? :p
13
Wszyscy się zebrali ale dyrekcja nie ugięta. Jak ja nienawidzę tej całej poprawności którą teraz ma miejsce na świecie. To jest masakra.
7
Jedna rzecz mnie tylko zastanawia najbardziej. To, dlaczego jedna osoba jest ważniejsza od reszty?
Jeśli 25 osób chce wigilii A jedną nie, to ten jeden czuje się urażony i pokrzywdzony.
Ale jeśli jeden nie chce, 25 osób chce i z powodu jednej osoby się to nie odbywa to ta większość już nie może czuć się urażona?
Najprostszy sposób, kto chce to przychodzi na wigilię, a kto nie ten nie. Ale nie, wszędzie ta poprawność. Dom wariatów
0
To jedyny powód na 100000% bo już nawet jakieś działania przez rodziców były podejmowane ale bez skuteczne.
124
Czy dla Was takie sytuacje nie są już chore?
Moja siostra, 5 klasa podstawówki nie będzie miała wigilii klasowej, tylko normalne lekcje, choć cała szkoła będzie normalnie miała wigilie bez lekcji. Jaki jest tego powód? Jeden chłopiec chodzi na etykę i może poczuć się urażony...
Ja byłem w podstawówce 8 lat temu ale takich akcji jeszcze nie było
1
Metin 2, Mu Online :)
2
Dokładnie
1
Psy szczekają bo się bardzo boją burzy
1
Barca-Bayern w 1/8? :D
2
O mój Boże jaki dzban.
Pcha na salony to musi żyć z tym że będziesz przekrecal jego nazwisko xd
Z szacuneczkiem ale albo jesteś trollem albo słabo rozumujesz
3
Zostanie rozdmuchane szybciej niż powstało