gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W nocy UFC obejrzyj mordko bo tego nie warto. Pozdrawiam cieplutko
0
Możliwe, wiesz. Zawodnicy w różnym wieku już schodzą z pewnego poziomu. Casillas też nie był jakiś stary jak zszedł że swojego poziomu A np. Buffon gra cały czas
1
Moim zdaniem jego czas już po prostu minął:)
Tak jak kiedyś Casillasa:)
5
Ja również ich rozumiem w sumie. Ciężka sprawa.
0
Niedawno Fabian też miał więc to nie wyznacznik :D
Osobiście bardziej cenię Edersona niż Alissona ale wiadomo, to moje zdanie :D
1
Przy dwójeczce? ¿
1
Więcej zapłacone za niego to jest lepszy. Nie znasz tej zasady Esteban?
1
Ehh czyli nie wiadomo ;/
No ale zobaczymy, liczę, że obejrzę wszystkie walki:)
A jak nie to przynajmniej Shogun i Dos Santos będzie na pewno :)
0
Jutrzejsze UFC jest transmitowane w całości na Polsat sport czy tylko główną kartą? :)
Bo nie mogę jasnej odpowiedzi znaleźć:D
0
Czyli w skrócie skład marzeń bez zawodników Barcy?:)
Ederson
Cancelo- Van Dijk, Koulibaly- Alex Sandro
Kante, De Bruyne, Pogba
Neymar, Griezzmann, Salah
:)
2
Dzięki wielkie prezesie :D
0
wygrałem kod ipla z graliga na tydzień. Odebrałem nagrodę i pytanie. Czy ważność kodu upływa po odbiorze czy wpisaniu tego kodu? :) I czy po upływie tygodnia muszę coś wyłączać, czy samo to się usunie? Bo nie chce żeby automatycznie jakieś opłaty się pobierały:)
1
Jak dla mnie Robben powinien wygrać:)
0
Metin i MU to moje ulubione gierki tego gatunku:X
Zajebiste były:D
Ale teraz w MU na globalu bez dużego wkładu finansowego nie ma nawet co zaczynać
35
Co xd
0
Nie.
1
Niestety to ,,Nie bez problemów " jest coraz częstsze
0
Ciężko było taki strzał zaplanować;P
Najważniejsze, że wpadła bramka która dała nam 3 punkty :D
0
Z tym się z tobą zgadzam. Brak minut go zepsuł, albo inaczej, zepsuł jego rozwój. Technicznie jest w czołówce wszystkich naszych zawodników, ale wszystko posypało się jak w zeszłym sezonie po świetnym początku wylądował na ławce na dluuuuggi czas.
A mój komentarz tyczył się tego, że nie można ocenić Denisa negatywnie po tym meczu. Nie Mowie o pozytywach, ale.na pewno do negatywnego punktu bym go nie dał.
Pozdrawiam :)
0
Ale co nie tak było z Denisem dziś? Wszedł i był pod gra, pokazywał się do piłki, podań. Straciliśmy gola i gra już kompletnie siadla. Co miał zrobić? Na pewno przez te 10 minut nie pokazał się ze złej strony
0
Jedyny zawodnik który chyba nie ma zmiennika, bo na Mirande to Valdek nie postawi pewnie
0
Co ja czytam. Real krok przed nami w tej chwili... Ehhh
1
Dokładnie. Kiedyś po stracie ruszaliśmy do przodu, do pressingu. Dziś? Wszyscy do tyłu.
Sam osobiście jako bramkarz zawsze wolę mieć defensywę wyżej, nie lubię takiego cofania. Ale no to akurat kwestia taktyki.
Niepokoi mnie ten brak nawet próby postawienia na Alèñe. Dlaczego? Nie mam pojęcia. To już lepiej niech Carles gra w Barcelonie B, niż nie gra wcale w seniorach. Ogólnie można zauważyć, że my się spinany tylko na naprawdę ważne mecze i to nawet nie wszystkie. Nie podoba mi się to, ale ocenimy po sezonie, jak okaże się, czy nasza gablota z trofeami się trochę wypełni i w jakimś stopniu :)
0
No a Jak inaczej? Wtedy powiedzą że Alena by strzelił takie dwie
0
Niech już po meczu nie wsiada do samolotu tylko rozwiązać kontrakt. Po co taki Nick ustawiasz jak piszesz takie komentarze? Rakitic z tego co widzę jest tu oceniany zero jedynkowo. Albo wychwalany pod niebiosa albo sprzedawany. Nie wiem czemu padł ofiarą takiego tekstu, bo Valdek go wystawia? Zastanów się dwa razy Zanim coś opublikujesz
0
W sumie racja. Z typowymi sredniakami różne wyniki. Raz w plecy 4:3 Z Betisem, porażka z Leganes, zwycięstwo 5:1 Z Realem
8
Przecież on by do nas kompletnie nie pasował. Taki klub jak Barcelona by go zweryfikował. Kolejny brazylijski kot w worku
0
Niestety wtedy braklo czasu, a teraz gdy go mam to pewnie nie byłoby już chętnych:/
Ale uwierz, żałuję że tak się skończyło:/
1
Mój komentarz nawiązuje do komentarza Chwytliwego xd
3
Popełniasz błąd językowy