gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko widzisz, z Atletico to akurat trzeba grać zachowawczo, bo tam w każdej chwili może pójść kontra. Wiadomo jak to z nimi jest
1
Można odnieść wrażenie, że z takim pazurem gramy tylko w prestiżowych starciach, jakbyśmy na te słabsze zespoły nie zwracali tak uwagi
0
Jak widać marzenia się speĺniaja :)
0
Albo Cou zacznie na ławce A w jego miejsce Vidal
1
Van Dijk, Koulibaly i hmmm... może Chiellini? Ew. Godin
2
Oo coś nowego, z godzinę już nikt nie pytał, świeży temat chyba
6
Rakitic w podstawie. Tylko to jest taki pewniak, że jak to zagrasz to po odliczeniu podatku i tak będziesz na minusie :P
1
Patrząc na to, że nie będzie trenera bramkarzy to da się odnieść wrażenie, że właśnie trenerzy są częściej rotowani niż Ivan
0
Dzięki wszystkim :)!
0
Dla znawców motoryzacji.
Otóż mam problem z samochodem (Mercedes Benz A Klasa gaz+benzyna)
Od jakiegoś czasu odpala dopiero po kilku próbach i zawsze szarpie przy pierwszym ruszeniu jak postoi więcej niż 3-4 godziny
Dodam, że akumulator sprawny i naładowany, i nie chodzi o temperaturę na dworze bo dzieje się tak od około sierpnia.
A szarpie i na benzynie i na gazie.
Jest ktoś w stanie powiedzieć o co może chodzić?
0
Od początku byłem za nim, niż Mirandą. Jestem tylko ciekaw, czy to granie na pozycji lewego pomocnika zostanie u niego na stałe czy wróci na LO
Ps. Nie mówię o dzisiejszym meczu tylko na podstawie ostatnich spotkań:)
0
Opóźniony stream xddd
0
Co oznaczają liczby w nawiasie kwadratowym? :)
0
Ja Np. Zawsze byłem za Cucurellą, moim zdaniem Miranda jakoś do nas nie pasuje. Ale obym się mylił
Edit. Źle to ujalem, może nie tyle co Miranda nie pasuje, tylko Cucu pasuje mi idealnie
0
Robben
0
Mecz na Fortuna TV leci byki
1
Valverde to nie ma prawa jazdy i myśli, że zielone światło do gry dla Rakiticia się wiecznie świeci i nie musi sobie robić przerwy?
0
Ja dopiero po 20 będę w domu także w kontakcie:)
0
Napisz dziś wieczorem tu na fcbarca;P
A w grze Nick mam taki sam jak tu;P
0
Bossman to z ostatnich to Nie jest bo to z 2 lata temu wydał ;P
Kuban?? Hmm, nie powiem że to uwielbiam ale nie jest zły;D
2
ReTo to kozak:D
Co Ci u niego najbardziej siadlo? :D
3
Droga Chygrynskiego czy Hleba to pewnie też ni3 jest szczyt marzeń
0
Jeśli mówimy o Vesteris to hmmm. Na początek rób dzikie wzgórza (dungeon w m2) A potem wieżę orków. Poza tym drop medali konnych i sprzedawaj po 400 k. Jak coś to przypomnij mi się wieczorki3m na priv to wbije i dam Ci trochę kasy i jakieś fanty na początek :)
0
Szkoda i to bardzo. Ciekawe jaki następny klub :)
0
Szczerze? Daj spokój z tym serwerem jeśli chcesz coś na dłużej bo Classic to na Max 3 miesiące. Potem zamykają serwer i za parę miesięcy kolejna edycja i tak w kółko. Nie polecam go:) Grałem na Vesteris i mega, mega polecam:) Co prawda nie gram tam już z miesiąc z powodu nauki i braku czasu ale serwer świetny:)
0
A jak gra Pulisić? Nie obserwuje to od jakiegoś czasu, a Wiem, że był bardzo perspektywiczny :) Chciałbym żeby się rozwinął:)
0
To musiał głośno tymi brwiami poruszać;P
1
Cieszę się ale mam nadzieję, że nie.pobierze żadnych opłat:D
0
W tym roku ZP to naprawdę ciężki temat. Szczerze? Sam nie wiem komu bym ją przyznał. Messiemu który niie zagrał JAK NA SWOJE WARUNKI kosmicznego sezonu. Najlepszemu w historii Boskiemu, który co roku gra coraz gorzej i nawet w decydującej fazie LM nie był najlepszy, co często było argumentem wielu osób, i te jego gole które to bronią, choć więcej strzelił Messi. Modrić który na fali chwały na MŚ dopłynie aż po ZP jeśli wycieki się sprawdzą. Nieregularnemu Gryzkowi, młodemu Mbappe który jest swietny, ale do tego poziomu najwyższego ciut mu brakuje?
Varanowi który też nie grał cały rok na maksymalnym poziomie?
MOIM ZDANIEM jeśli Salah wygrałby LM lub to PL (Tak wiem, że wygrywa drużyną) to on wygrałby tą nagrodę, i według mnie zasłużenie. Wskoczył w tym roku na niesamowity poziom i w wielu meczach był decydujący. Gra Egiptu opierała się tylko na jego barkach i na MŚ awansowali, co na pewno było ich celem nr1.
Podsumowując, DLA MNIE Messi jest najlepszy, jednak rozumiem, że oczekiwano od niego więcej (Bo stać go na dużo więcej), ale osobiście przyznałbym nagrodę Salahowi, jeśli miałbym wybierać kogoś innego niż Messi.
I nie będę używał tu znanej regulki ,,nie interesuje mnie złota pilka", bo interesuje dość mocno, co nie zmienia faktu, że nie jest dla mnie obiektywna w żaden sposób i do wygrania wystarczą 2miesiące, w których media przykują na kogoś swoją uwagę i masz ZP. Bo przecież ,,jak ciągle o nim mówią w wiadomościach to musi być najlepszy"
Ktoś może powiedzieć,, wreszcie zakończyła się dominacja Wielkiej Dwojki", tylko pytanie, czy takiego końca chcieliśmy? Xavi, Pirlo, Iniesta i wielu innych mieli sezony 100x lepszy niż Luka, a jednak piłki nie dostali bo trafili na niemożliwych do przebicia Messiego i Ronaldo.
Takie jest moje zdanie. Proszę tylko, żeby nie poleciał hejt.:)
5
XD Przecież Ronaldo jakby cały rok nie grał z powodu kontuzji to i tak by był na podium za najlepsze na świecie przechodzenie rehabilitacji