0

Również mam tak samo:)

3

Moim zdaniem zacznie Alba a Miranda wejdzie na jakies pol godzinki, 20 minut:)

66

Dembele to pewnie powiedzieli że trening zaczyna się godzinę wcześniej i myślał że spóźnił się tylko 10 minut :D

1

Ja pierogi to najbardziej z mięsem i serem :D

3

Ryba po grecku chyba najlepsza jest :D

9

Na samym wfie strzelił że 130 więc deklasuje wszystkich razem wziętych swoimi statystykami ;P

0

Dzięki wielkie:)

0

Niby jest tylko ekran mam potluczony i nie wiem czy by uznali :D

0

Wiesz co, próbowałem tego ale bez zmian. Tym bardziej ze to tyczy się kazdej Gry :/
Dziwne tylko, że wszystko działa jak należy tylko te przeklęte gry

0

Paaanie to musi być problem nie do rozwiązania bo ten sposób nie pomógł, ale liczę że mamy tu cudotwórcę

1

Jeśli chodzi o sam wygląd to jakoś w tym sezonie podobają się ma bardzo i oczywiście 10/11 oraz 14/15

0

Nie rozumiem za bardzo pytania. Może troszkę bardziej to rozwinąć to postaram się pomóc

1

MAM pytanie do znawców telefonów ale kogoś kto miał podobny przypadek.
Zaktualizowałem telefon do Androida 8.0.0
Od tego czasu nie mogę grać w gry na telefonie bo zawsze po +/- 3 minutach po prostu telefon mi się resetuje. A gdy włączy się ponownie to wszystko gry i aplikacje są jakby cały czas uruchomione (czyt. Mogę je cały czas zamknąć, jakby działały w tle)
Bardzo bym chciał żeby dało radę jakoś bez przywracania fabrycznych się obejść.
Telefon to Samsung Galaxy j3 2017
Z góry dzięki za pomoc:)

1

A na drugim planie Valverde zaslaniajacy twarz :P

23

Takich argumentów nie da się podważyć

1

Emocje jak wyścigach łodzi podwodnych przez ten mecz;P

0

Nie wiem czemu ale gość z lewej mi jakoś Rakiticia przypomniał na pierwszy rzut oka ;D
Tyle że.lysego :P

0

Ten obok Jorge na pewno cieszy się z ujęcia xd

16

Ogólnie spoko tylko jedna uwaga. Przy Semedo mamy , że najlepszy z obrońców A ocena ta sama co jego dwaj koledzy z bloku defensywnego :D
Mogliście dać to pół punkta wyżej.
Poza tym może mi się wydaje ale oceny pojawiają się szybciej niż zwykle za co ogromny plus:)

4

Andrzeju nie denerwuj się

13

2 łyki

0

Ciekawe co ja zrobiłem żebyś miał że mnie beke?
A co do Twojego komentarza, tak jak kolega wyżej, jeśli on zrobił to specjalnie choć nie walczy z nim o miejsce w składzie to mamy spodziewać się zmasowanego ataku i rekoczynów na Rakiticia przez pomocników drużyny? A zresztą, nie ma sensu wdawać się z takim jełopem jak ty w dyskusję

3

O Jezu jaki dzban. Poważnie to piszesz?

0

Był spalony. Próba dla Varu

0

Messi to strzela te wolne jak ja w Fifie 10 przeciwko gotowi na amatorze. Siła na dwa półtora paska i nie ma ch*** żeby nie wpadło

0

13 grudnia bodajże

0

Aleñà w 65 minucie za Vidala, Cou w 75 minucie za Dembusia. Róbcie screeny;P

3

Jak miał problemy z kolanem i nie grał;P

2

Tytuł można odebrać jako ,,Jak zrobić z siebie debila i powiedzieć coś mądrego w jednym zdaniu"

3

Bez przesady. Ronaldo w najlepszych latach naprawdę był zajebisty, nie znoszę go ale bądźmy poważni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?