gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Również mam tak samo:)
3
Moim zdaniem zacznie Alba a Miranda wejdzie na jakies pol godzinki, 20 minut:)
66
Dembele to pewnie powiedzieli że trening zaczyna się godzinę wcześniej i myślał że spóźnił się tylko 10 minut :D
1
Ja pierogi to najbardziej z mięsem i serem :D
3
Ryba po grecku chyba najlepsza jest :D
9
Na samym wfie strzelił że 130 więc deklasuje wszystkich razem wziętych swoimi statystykami ;P
0
Dzięki wielkie:)
0
Niby jest tylko ekran mam potluczony i nie wiem czy by uznali :D
0
Wiesz co, próbowałem tego ale bez zmian. Tym bardziej ze to tyczy się kazdej Gry :/
Dziwne tylko, że wszystko działa jak należy tylko te przeklęte gry
0
Paaanie to musi być problem nie do rozwiązania bo ten sposób nie pomógł, ale liczę że mamy tu cudotwórcę
1
Jeśli chodzi o sam wygląd to jakoś w tym sezonie podobają się ma bardzo i oczywiście 10/11 oraz 14/15
0
Nie rozumiem za bardzo pytania. Może troszkę bardziej to rozwinąć to postaram się pomóc
1
MAM pytanie do znawców telefonów ale kogoś kto miał podobny przypadek.
Zaktualizowałem telefon do Androida 8.0.0
Od tego czasu nie mogę grać w gry na telefonie bo zawsze po +/- 3 minutach po prostu telefon mi się resetuje. A gdy włączy się ponownie to wszystko gry i aplikacje są jakby cały czas uruchomione (czyt. Mogę je cały czas zamknąć, jakby działały w tle)
Bardzo bym chciał żeby dało radę jakoś bez przywracania fabrycznych się obejść.
Telefon to Samsung Galaxy j3 2017
Z góry dzięki za pomoc:)
1
A na drugim planie Valverde zaslaniajacy twarz :P
23
Takich argumentów nie da się podważyć
1
Emocje jak wyścigach łodzi podwodnych przez ten mecz;P
0
Nie wiem czemu ale gość z lewej mi jakoś Rakiticia przypomniał na pierwszy rzut oka ;D
Tyle że.lysego :P
0
Ten obok Jorge na pewno cieszy się z ujęcia xd
16
Ogólnie spoko tylko jedna uwaga. Przy Semedo mamy , że najlepszy z obrońców A ocena ta sama co jego dwaj koledzy z bloku defensywnego :D
Mogliście dać to pół punkta wyżej.
Poza tym może mi się wydaje ale oceny pojawiają się szybciej niż zwykle za co ogromny plus:)
4
Andrzeju nie denerwuj się
13
2 łyki
0
Ciekawe co ja zrobiłem żebyś miał że mnie beke?
A co do Twojego komentarza, tak jak kolega wyżej, jeśli on zrobił to specjalnie choć nie walczy z nim o miejsce w składzie to mamy spodziewać się zmasowanego ataku i rekoczynów na Rakiticia przez pomocników drużyny? A zresztą, nie ma sensu wdawać się z takim jełopem jak ty w dyskusję
3
O Jezu jaki dzban. Poważnie to piszesz?
0
Był spalony. Próba dla Varu
0
Messi to strzela te wolne jak ja w Fifie 10 przeciwko gotowi na amatorze. Siła na dwa półtora paska i nie ma ch*** żeby nie wpadło
0
13 grudnia bodajże
0
Aleñà w 65 minucie za Vidala, Cou w 75 minucie za Dembusia. Róbcie screeny;P
3
Jak miał problemy z kolanem i nie grał;P
2
Tytuł można odebrać jako ,,Jak zrobić z siebie debila i powiedzieć coś mądrego w jednym zdaniu"
3
Bez przesady. Ronaldo w najlepszych latach naprawdę był zajebisty, nie znoszę go ale bądźmy poważni