gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Serio? No to elegancko i czekać na oficjalke :D
0
Glik, Pazdan, Cionek
8
Kurka wódka. Straciłby resztki honoru gdyby to była prawda. Marzy mi się, żeby to było prawdziwe info :D
0
Ale mi nie chodzi czy pisał na kolanie jadąc autobusem czy w profesjonalnym studiu mając ludzi obok siebie. Mi chodzi o muzykę:)
0
Mam pytanie do fanów rapu. Czy Waszym zdaniem 2Pac jest troszkę przereklamowany? Mam na myśli to, że był dobry jak najbardziej. Ale jednak nie tak świetny na jakiego go robią? Oczywiście to tylko moje zdanie i liczę na normalną dyskusję bez spięć :D
0
To zdanie też powinno
1
Setonal :D
1
Pomysł dobry lecz wykonanie średnio mi się podoba. Co nie zmienia faktu że pewnie się skuszę:)
0
Za ta cenę to chyba ich buty kupią
35
Robią to samo. A Ronaldo jest chwalony ze skupia się na nowym klubie, a Messi krytykowany że zostawia kadrę w potrzebie:)
A co do pytania. Ronaldo nie gra do końca roku w kadrze :D
0
A dlaczego by do nas nie pasował?:)
Bo właśnie moim zdaniem on pasuje do nas najlepiej z obecnych napastników innych klubów:)
0
Chyba chwast narodu:)
2
Cieszymy się, że masz spodnie za ponad 400 zł. Szacun na dzielni za To. Ale kolega chyba chciał coś w okolicach ceny które przedstawił i chodziło mu o komplet a nie same spodnie
2
David Villa:P
1
Malwarebytes polecam bardzo :)
0
Wiesz jak to Jest, człowiek doda ankietę i przypomina mu się parę nazw :)
0
Robiłem z pamięci jak to zawsze bywało A więcej miejsc nie było więc proszę każdego o wyrozumiałość i wybranie z tego co jest ;P
1
Jako że lubię zrobic ankietke na temat Polskiego rapu, podsyłam kolejną :)
Twórczość którego Polskiego rapera podoba Ci się najbardziej na chwilę obecną :)
Nie uwzględniłem np. Magika bo chciałem żeby były to osoby które tworzą obecnie lub skończyli w niedawnym czasie :)
https://www.strawpoll.me/16870344
Zapraszam :)
0
Jak dla mnie jest dobra drużyną, mimo że ich nie lubię to muszę to przyznać. Ale jak dla mnie nie są 4. Drużyną w świata. Jest od nich kilka lepszych drużyn. Co nie zmienia faktu, że trener zrobił naprawdę świetny i bardzo młody skład. Na przyszłych Mistrzostwach jeśli nic się nie posypie kandydat do medalu
0
Ja osobiście już dawno pisałem że Van Dijk obecnie jest dla mnie najlepszy:)
4
Obecnie Van Dijk :)
3
Haha stare ale zawsze dobre:D
0
I niech ktoś powie. Jak to traktować na poważnie?
1
Przecież.obie są poprawne.
0
Kurde Panowie macie rację ale już tego niestety nie.zmienie. Pisałem z pamięci i faktycznie mi się pomyliło. Sorki
1
Jasne, że tak :D
Chociaż poza Paluchem nie wiem czy ktoś w tym roku jeszcze będzie mógł się tu wpisać. Bedo przynajmniej mi kompletnie nie podoba się na nowej płycie
1
Ja osobiście na Szpaka oddałem głos :)
1
Z ciekawości utworzylem ankietę na płytę roku 2018 w Polskim rapie:)
Jeśli jakąś pominalem to przepraszam ale pisałem z pamięci:) Zapraszam do głosowania
https://www.strawpoll.me/16848949
1
Cilesen
2
No beka w ch**