gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Giroud to pewnie przyjmował i mu ciągle odskakiwala xd
4
Krzysztof Piątek:
„Cristiano Ronaldo jest na ten moment najlepszym piłkarzem. Moim zdaniem jest też najlepszy w historii.“
1
* Krysztjano
0
Jest. Firmino
1
Nie No, nie można być chyba aż tak chętnym :D
2
Polecam nowy kawałek Szpaka z Paluchem ,,Szlam" . Cos świetnego.
Ps. Czekam na komentarze, że nowy rap to gowno i już nie ma dobrych kawałków
58
A tu cyk Neymar na trybuny bo to nie był pomysł Valverde ;D
0
Uff. Jak dobrze, że Ramble też aktualizujecie. Świetna robota naprawdę:) pozdrawiam :)
0
A może Sommer? :)
0
Dembele za Busiego. Lenglet za Pique. Pogba za ter Stegena i jedziemy ;D
1
O Kurde, dziękuję bardzo. U mnie jest nowa wersja i wejdę w LR to pojawia się wersja komputerowa:) La Rambla w nowej wersji mobilnej to była by miazga :)
2
Czasem tu trudno rozróżnić żart od powagi więc jestem ostrożny;P
3
Z jednej że stron na Facebooku:
Philippe Coutinho polecił, by włodarze FC Barcelony pozyskali Roberto Firmino!
Nie wiem ile w tym prawdy, ale mówiłem wiele razy, że on byłby idealnym napastnikiem dla nas. Przegląd pola, wykończenie, rozegranie, praca w obronie. Ciekawe jak to się potoczy bo to chyba ostatni sezon Luisa u nas. Przynajmniej jako pierwszy wybór na szpice
0
A czy ja mam taką możliwość? Poza tym kto zarządza tą strona? Ja czy moderacja i moderacja?
2
Dziś chyba w nocy weszła nowa aktualizacja która wywalił stara wersję mobilną strony i wygląda to naprawdę fajnie ale.jest jedno ALE. Moderacjo, zrób Ramble w nowej wersji bo powiększanie i zmniejszanie najczęściej przeglądanej strony jest trochę uciążliwe. Mam nadzieję że to się zmieni :)
31
Xabi, Illaramendi, Modrić? :D
0
Jakubik bez dwóch zdań:)
1
MD:
Dejan Lovren znalazł się na liście celów transferowych FC Barcelony. Klub z Katalonii ma go sprowadzić w najbliższym okienku transferowym.
0
Nie jestem żadnym trenerem. Ale z doświadczenia mogę polecić ulubiona muzyke na słuchawkach na max głośność. Wychodzisz na boisko mega nabuzowany A z pierwszym gwizdkiem stres schodzi
0
Czysto hipotetycznie. Xavi wraca do nas do składu na rok, w tej chwili. Myślicie, że jaką była.by jego rola w zespole?
0
Dokładnie. Hak nic nie przeszkadza a tylko pomaga. Nie wydaje mi się, żeby ktoś cofal na 20 cm od innego samochodu tak często, że miałby przeszkadzać
3
Raczej fajne pewniaki
0
A to zgrywa się z czasem postarzenia się Krzysia Ibisza
2
Ten piękny dla oka styl, jak za czasów Pepa
2
Firmino zdecydowanie
2
To obejrzysz bo Sergio to imię
2
Najlepszy wybór dla nas to Firmino moim zdaniem. Piątek? Obserwować jak najbardziej, oby to tylko nie pół jednosezonowy wyskok bo zapowiada się bardzo fajnie. Jeśli podtrzyma formę, to za 2-3 lata Barcelona? Czemu Nie? :)
0
Daj zdjęcia składu lepiej
0
Insigne i Mertens. Wyrobisz się w 150k
0
LS bez zastanowienia bierz Leroya Sane.
Na szpice Gabriel Jesus/Firmino
W 250k na luzie się zmiescisz