22

Giroud to pewnie przyjmował i mu ciągle odskakiwala xd

4

Krzysztof Piątek:

„Cristiano Ronaldo jest na ten moment najlepszym piłkarzem. Moim zdaniem jest też najlepszy w historii.“

1

* Krysztjano

0

Jest. Firmino

1

Nie No, nie można być chyba aż tak chętnym :D

2

Polecam nowy kawałek Szpaka z Paluchem ,,Szlam" . Cos świetnego.

Ps. Czekam na komentarze, że nowy rap to gowno i już nie ma dobrych kawałków

58

A tu cyk Neymar na trybuny bo to nie był pomysł Valverde ;D

0

Uff. Jak dobrze, że Ramble też aktualizujecie. Świetna robota naprawdę:) pozdrawiam :)

0

A może Sommer? :)

0

Dembele za Busiego. Lenglet za Pique. Pogba za ter Stegena i jedziemy ;D

1

O Kurde, dziękuję bardzo. U mnie jest nowa wersja i wejdę w LR to pojawia się wersja komputerowa:) La Rambla w nowej wersji mobilnej to była by miazga :)

2

Czasem tu trudno rozróżnić żart od powagi więc jestem ostrożny;P

3

Z jednej że stron na Facebooku:
Philippe Coutinho polecił, by włodarze FC Barcelony pozyskali Roberto Firmino!

Nie wiem ile w tym prawdy, ale mówiłem wiele razy, że on byłby idealnym napastnikiem dla nas. Przegląd pola, wykończenie, rozegranie, praca w obronie. Ciekawe jak to się potoczy bo to chyba ostatni sezon Luisa u nas. Przynajmniej jako pierwszy wybór na szpice

0

A czy ja mam taką możliwość? Poza tym kto zarządza tą strona? Ja czy moderacja i moderacja?

2

Dziś chyba w nocy weszła nowa aktualizacja która wywalił stara wersję mobilną strony i wygląda to naprawdę fajnie ale.jest jedno ALE. Moderacjo, zrób Ramble w nowej wersji bo powiększanie i zmniejszanie najczęściej przeglądanej strony jest trochę uciążliwe. Mam nadzieję że to się zmieni :)

31

Xabi, Illaramendi, Modrić? :D

0

Jakubik bez dwóch zdań:)

1

MD:

Dejan Lovren znalazł się na liście celów transferowych FC Barcelony. Klub z Katalonii ma go sprowadzić w najbliższym okienku transferowym.

0

Nie jestem żadnym trenerem. Ale z doświadczenia mogę polecić ulubiona muzyke na słuchawkach na max głośność. Wychodzisz na boisko mega nabuzowany A z pierwszym gwizdkiem stres schodzi

0

Czysto hipotetycznie. Xavi wraca do nas do składu na rok, w tej chwili. Myślicie, że jaką była.by jego rola w zespole?

0

Dokładnie. Hak nic nie przeszkadza a tylko pomaga. Nie wydaje mi się, żeby ktoś cofal na 20 cm od innego samochodu tak często, że miałby przeszkadzać

3

Raczej fajne pewniaki

0

A to zgrywa się z czasem postarzenia się Krzysia Ibisza

2

Ten piękny dla oka styl, jak za czasów Pepa

2

Firmino zdecydowanie

2

To obejrzysz bo Sergio to imię

2

Najlepszy wybór dla nas to Firmino moim zdaniem. Piątek? Obserwować jak najbardziej, oby to tylko nie pół jednosezonowy wyskok bo zapowiada się bardzo fajnie. Jeśli podtrzyma formę, to za 2-3 lata Barcelona? Czemu Nie? :)

0

Daj zdjęcia składu lepiej

0

Insigne i Mertens. Wyrobisz się w 150k

0

LS bez zastanowienia bierz Leroya Sane.
Na szpice Gabriel Jesus/Firmino
W 250k na luzie się zmiescisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?