0

Haha w sumie racja;P

7

Świeża stówka jest najlepsza ;P

0

Kto ostatnio mówił, że Messi mógłby zgolic brodę i proszę bardzo :P

0

Dzięki wielkie

0

Można linka z wypadku Shawa?

3

Komentarz usunięty

1

Bez obrazy ale podobają mi się tylko czarne;P

Ale wiadomo, kwestia gustu :D
Edit. W pierwszej weź to Unicef niżej;P

0

Oko będę czekał:P

1

Arnold Boczek kazał przekazać, że za pieniądze z rzeźni nawet na wódkę nie starcza

0

Znajdziesz lepszą

0

I jak? :)

0

SoundCloud

Muzykę ustawisz w domu na playliste.

Odsluchasz kawałki i możesz później bez Internetu słuchać:)

0

Z nowych to najlepiej się chyba Szpaka słucha :D
Ogólnie lubię newschool i nie wiem czemu każdy krytykuje ;P

2

Untill Down :)

1

Zgadzam się z Tobą w 1000% :)

2

Ja oglądałem i było widać, że zagubieni na takim boisku. Szczególnie w obronie

2

Co sądzicie o pomyśle zniesienia podwójnej wartości bramek na wyjeździe? Ja jak najbardziej za

0

https://zapodaj.net/aca5f4a33c395.jpg.html
A Wy co byście wybrali? Czekam na odpowiedzi bo ciężki wybór w sumie :D

3

Messi nigdy nie miał lepszego dryblingu od Ronaldo parę lat temu. Można umierać bo widziałem już wszystko

1

Nadgodziny Panie lepiej płatne

1

Ale bym pochodził do pracy tak od 6 do 18

27

Szybko pierwsza choroba w szkole wzięła:D

0

Jeszcze Juve bo Szczęsny i Boski

0

Poza skalą :)

1

Za MŚ to nawet Subasicia bym zrozumiał. Ale Schmeichel? Chyba serio za te karne bo nie widzę innego powodu. Solidny bramkarz, nic więcej

0

Czyli wygra Courtois i Zidane xd
A bramka i tak jakąś Ronaldo wygra pewnie

0

Myślę, że nawet przed rewanzaki ligowymi:)

1

Przecież samobój to zawodnik Barcy więc czemu ten podział? :P

4

Izabella Krzan 10/10

0

Może.mi nie wierzyć, ale.kiedyś taki mały kundelek u mojej babci żył 22 lata...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?