gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha w sumie racja;P
7
Świeża stówka jest najlepsza ;P
0
Kto ostatnio mówił, że Messi mógłby zgolic brodę i proszę bardzo :P
0
Dzięki wielkie
0
Można linka z wypadku Shawa?
3
Komentarz usunięty
1
Bez obrazy ale podobają mi się tylko czarne;P
Ale wiadomo, kwestia gustu :D
Edit. W pierwszej weź to Unicef niżej;P
0
Oko będę czekał:P
1
Arnold Boczek kazał przekazać, że za pieniądze z rzeźni nawet na wódkę nie starcza
0
Znajdziesz lepszą
0
I jak? :)
0
SoundCloud
Muzykę ustawisz w domu na playliste.
Odsluchasz kawałki i możesz później bez Internetu słuchać:)
0
Z nowych to najlepiej się chyba Szpaka słucha :D
Ogólnie lubię newschool i nie wiem czemu każdy krytykuje ;P
2
Untill Down :)
1
Zgadzam się z Tobą w 1000% :)
2
Ja oglądałem i było widać, że zagubieni na takim boisku. Szczególnie w obronie
2
Co sądzicie o pomyśle zniesienia podwójnej wartości bramek na wyjeździe? Ja jak najbardziej za
0
https://zapodaj.net/aca5f4a33c395.jpg.html
A Wy co byście wybrali? Czekam na odpowiedzi bo ciężki wybór w sumie :D
3
Messi nigdy nie miał lepszego dryblingu od Ronaldo parę lat temu. Można umierać bo widziałem już wszystko
1
Nadgodziny Panie lepiej płatne
1
Ale bym pochodził do pracy tak od 6 do 18
27
Szybko pierwsza choroba w szkole wzięła:D
0
Jeszcze Juve bo Szczęsny i Boski
0
Poza skalą :)
1
Za MŚ to nawet Subasicia bym zrozumiał. Ale Schmeichel? Chyba serio za te karne bo nie widzę innego powodu. Solidny bramkarz, nic więcej
0
Czyli wygra Courtois i Zidane xd
A bramka i tak jakąś Ronaldo wygra pewnie
0
Myślę, że nawet przed rewanzaki ligowymi:)
1
Przecież samobój to zawodnik Barcy więc czemu ten podział? :P
4
Izabella Krzan 10/10
0
Może.mi nie wierzyć, ale.kiedyś taki mały kundelek u mojej babci żył 22 lata...