2

To obejrzysz bo Sergio to imię

2

Najlepszy wybór dla nas to Firmino moim zdaniem. Piątek? Obserwować jak najbardziej, oby to tylko nie pół jednosezonowy wyskok bo zapowiada się bardzo fajnie. Jeśli podtrzyma formę, to za 2-3 lata Barcelona? Czemu Nie? :)

0

Daj zdjęcia składu lepiej

0

Insigne i Mertens. Wyrobisz się w 150k

0

LS bez zastanowienia bierz Leroya Sane.
Na szpice Gabriel Jesus/Firmino
W 250k na luzie się zmiescisz

0

Alisson i Alderwiereld/ Bailly. Jeśli zdecydujesz się na Bailly to radzę wziąć Edersona

1

Brazylijski Ronaldo Może?

2

Paul Pogba: "Ja i złota piłka? Nie zasłużyłem sobie na takie wyróżnienie. Byli ode mnie lepsi zawodnicy".

0

87 i dla mnie dobrze jest dobrana

6

Czytasz to co napisał w ogóle?

0

A spytam. Może ktoś pomoże. W Samsungu Galaxy J3 2017 mam taki problem. Czcionki w grach i aplikacjach są tylko czarne. Shakes i Fidget zamiast tradycyjnej żółtej mam czarną z szarymi obramówkami. W komunikatorze mam to samo, choć powinny być kolory różne, w zależności od rangi. Jest ktoś w stanie pomóc? Bo nie ukrywam, że w takich sprawach jestem aż zbyt wrażliwy i będzie mnie to męczyć. Z góry dzięki:)

0

Tylko, że on nie ma kontuzji a nie jest powoływany do 18 meczowej decyzją trenera.
:)
Ps. Od razu odpowiadam na pytania, ,,A ty to siedzisz w klubie, że Wiesz, że Malcom nie ma kontuzji "
Nie, nie siedze tylko nikt nie powoluje kontuzjowanego zawodnika do szerokiej kadry.

26

Kołchoz, 6 rano, z głośników słychać głośne:
- Towarzysze! Nasz ukochany wódz Stalin obudził się! Pora abyście i wy się obudzili!
Po 15 minutach:
- Towarzysze, nasz ukochany wódz Stalin umył się, pora więc abyście i wy się umyli!
Mija kolejne 15 minut:
- Towarzysze, nasz ukochany wódz Stalin je teraz śniadanie! A dla was - chwila muzyki
;D

0

Cooo? Chyba źle widzę. Vidal=Turan V2? Chyba Tyran.

2

Nie zgadzam się tylko z Firmino. Zasłużył

9

Messi niby sportowiec A szlugi reklamuje

0

1. Piłka Nożna
2. Skoki
3. MMA
4. Siatka
5.Ręczna

0

Ciekawe czy w końcu kogoś pokona ;D

0

To ja proponuję dorzucić do ocen jeszcze ,,rotacje" i ,,zmęczenie Rakiticia "

0

Lombard u siebie w mieście

0

Śmiejesz się A tu jakby podstawową 11 wyszła na finał LM to by były narzekania na brak rotacji xd

0

Nie lepiej zagrać skrzydlowymi, dwoma ŚP i jednym ŚPO? :)

1

Kler:)

0

A napisałeś? Haha

0

A napisałeś gdzieś, że nie dla każdego? Xd

5

Neymar, Dani Alves, Ronaldo, Ronaldinho itp.

1

Ronaldo nawet w nie graniu w kadrze będzie uważany za najlepszego w historii

0

Jadą jadą jadą świry jadą!

2

Sędzia kończ pan ten mecz

2

Nic nie przegrałeś. Jestes bogatszy w doświadczenie i za takie emocje warto było płacić ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?