gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To obejrzysz bo Sergio to imię
2
Najlepszy wybór dla nas to Firmino moim zdaniem. Piątek? Obserwować jak najbardziej, oby to tylko nie pół jednosezonowy wyskok bo zapowiada się bardzo fajnie. Jeśli podtrzyma formę, to za 2-3 lata Barcelona? Czemu Nie? :)
0
Daj zdjęcia składu lepiej
0
Insigne i Mertens. Wyrobisz się w 150k
0
LS bez zastanowienia bierz Leroya Sane.
Na szpice Gabriel Jesus/Firmino
W 250k na luzie się zmiescisz
0
Alisson i Alderwiereld/ Bailly. Jeśli zdecydujesz się na Bailly to radzę wziąć Edersona
1
Brazylijski Ronaldo Może?
2
Paul Pogba: "Ja i złota piłka? Nie zasłużyłem sobie na takie wyróżnienie. Byli ode mnie lepsi zawodnicy".
0
87 i dla mnie dobrze jest dobrana
6
Czytasz to co napisał w ogóle?
0
A spytam. Może ktoś pomoże. W Samsungu Galaxy J3 2017 mam taki problem. Czcionki w grach i aplikacjach są tylko czarne. Shakes i Fidget zamiast tradycyjnej żółtej mam czarną z szarymi obramówkami. W komunikatorze mam to samo, choć powinny być kolory różne, w zależności od rangi. Jest ktoś w stanie pomóc? Bo nie ukrywam, że w takich sprawach jestem aż zbyt wrażliwy i będzie mnie to męczyć. Z góry dzięki:)
0
Tylko, że on nie ma kontuzji a nie jest powoływany do 18 meczowej decyzją trenera.
:)
Ps. Od razu odpowiadam na pytania, ,,A ty to siedzisz w klubie, że Wiesz, że Malcom nie ma kontuzji "
Nie, nie siedze tylko nikt nie powoluje kontuzjowanego zawodnika do szerokiej kadry.
26
Kołchoz, 6 rano, z głośników słychać głośne:
- Towarzysze! Nasz ukochany wódz Stalin obudził się! Pora abyście i wy się obudzili!
Po 15 minutach:
- Towarzysze, nasz ukochany wódz Stalin umył się, pora więc abyście i wy się umyli!
Mija kolejne 15 minut:
- Towarzysze, nasz ukochany wódz Stalin je teraz śniadanie! A dla was - chwila muzyki
;D
0
Cooo? Chyba źle widzę. Vidal=Turan V2? Chyba Tyran.
2
Nie zgadzam się tylko z Firmino. Zasłużył
9
Messi niby sportowiec A szlugi reklamuje
0
1. Piłka Nożna
2. Skoki
3. MMA
4. Siatka
5.Ręczna
0
Ciekawe czy w końcu kogoś pokona ;D
0
To ja proponuję dorzucić do ocen jeszcze ,,rotacje" i ,,zmęczenie Rakiticia "
0
Lombard u siebie w mieście
0
Śmiejesz się A tu jakby podstawową 11 wyszła na finał LM to by były narzekania na brak rotacji xd
0
Nie lepiej zagrać skrzydlowymi, dwoma ŚP i jednym ŚPO? :)
1
Kler:)
0
A napisałeś? Haha
0
A napisałeś gdzieś, że nie dla każdego? Xd
5
Neymar, Dani Alves, Ronaldo, Ronaldinho itp.
1
Ronaldo nawet w nie graniu w kadrze będzie uważany za najlepszego w historii
0
Jadą jadą jadą świry jadą!
2
Sędzia kończ pan ten mecz
2
Nic nie przegrałeś. Jestes bogatszy w doświadczenie i za takie emocje warto było płacić ;P