3

A mi wyszła Barca, Real,City, Juve
I dziś każdy do godziny 18 wstawia swoje grupy.
Po 18 każdy narzeka, że Real ma łatwiej i już znajduje nam rywala na 1/8

Ps. A no i jeszcze Pogba niepotrzebny bo ,,nie będzie mógł grać w LM"

0

Aaa to czytaliśmy tą samą dyskusję Chyba:P
I to właśnie ja napisałem co ma najładniejsza bramka to najlepszego zawodnika ;D

0

Juz grób mchem zarósł

0

Chyba próbujesz podwyższyć na tej stronie normę ilościową idiotyzmu lub trollingu ;)

1

Pasują pasują i marzy mi się on za rok w tej koszulce :)

0

Ale Suarez nie przychodził wiele młodszy:)
A nie.przesadzajmy, że 27/28 lat to zawodnik za stary. Bobby mógłby pograć u nas spokojnie dobre 5 lat, nie wiem czy to tak mało

6

A później spróbuj nie mieć kompleksu Ronaldo xd
Serio jak ja tylko o nim słyszę jak to wychwalaja to mnie nosi...
Czekam aż jakiś ekspert powie, że ZP dla Ronaldo i jeszcze nigdy tak nie odstawal od konkurencji :P
A gwarantuje, że takie słowa padną :d

9

Na tą chwilę nie ma dla nas nikogo lepszego niż Firmino. Takie moje zdanie :)

5

To prawda, że w Fifie 19 ma nie być Chorwacji, Brazylii i Urugwaju?

0

47/48
Wyleciał mi z głowy Montoya

3

Albo slaby troll albo idiotyzm za przeproszeniem

1

Powiem tak :
1.Racja, wchodzenie z ławki byłoby dobrym pomysłem:)
2.Jestem za
3.Taka opcja była na pewno w Fifie 10:)
4. Tu bez dyskusji na tak
5.Też za, aczkolwiek jeśli zagramy w LM oczywiście:)
6.Pomysł może jakiś jest, jednak trzeba by było to mocniej dopracować niż to co podałeś:)

Nie wiem czy jest opcja w Fifie, ale fajnie było byc trenerem, zamiast grać to dawać porady zawodnikom co mają robić na boisku, i może kamera z pierwszej osoby przy ławce, jako trener? :)
Pomysłów może być wiele, jednak na rewolucję bym się nie nastawiał:D

0

Jeśli mowa o napastniku za rok. To według mnie powinna być zdecydowany cel nr 1 na okno za rok

0

Kwestia odpowiedniego podkriecenia:D
W Fifie 10 pamiętam jak opanowałem strzaly, że 95% to były bramki i:P

3

Ej no bez przesady, że Piątek by do nas pasował xd

0

I prawidłowo xd

4

Co do zmian, Valverde chyba za dużo gra w fife w karierę gdzie mecz ma 4 min połowa i nie chce się wchodzić w menu i zmieniać zawodnika bo zanim piłka wyjdzie na aut to i tak mecz się skonczy ;P
Co do meczu, wygraną do odhaczenia i zapomnienia. Dobrze, że ma.byc ta skarga o.stan murawy bo to jest tragedia

0

Pan Mietek zachlał i zapomniał trawy farbą pomalować. Widać, że Legia gra z poważniejszymi rywalami

1

Poczekajmy aż wyleczy kontuzje kolana i pokaże swoje 100%

0

Ale jak Pogba ma grać jak Mourinho gra już nawet nie autobusem A autokarem? W Juve pamiętamy jak grał

0

Smutne jest To, że i tak Legła wygra tą całą śmieszną ligę

0

W tym roku zostać Munirem, w przyszłym roku pożegnać Suareza I ruszyć po Firmino

0

Ja za pierwszym razem byłem tak posrany, że olałem na łuku który wychodził mi zawsze (na egzaminie na wyszedł po raz pierwszy). Drugi raz podszedłem kompletnie obojętny. Co ma być to będzie i zdałem w 25 minutek. Tobie tez radzę nie przejmować się tym, tylko mieć,,wywalone". Uwierz, że jak opanujesz stres i umiesz jeździć to 85% że zdasz :) Posłuchaj ulubionej muzyki przed egzaminem :D

0

Kowalski?:P

10

Nie ma szans żeby Ci tyle meczy weszło

0

Właśnie bana nie wylapał chyba

0

Prosye bardyo xd

2

O ty cwianiaczku szybszy o parę sekund

0


Panie to lepsze ;P

2

I tak będzie milion komentarzy jak już przerwa się skończy,,Wam też strona padła?" Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?