gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A mi wyszła Barca, Real,City, Juve
I dziś każdy do godziny 18 wstawia swoje grupy.
Po 18 każdy narzeka, że Real ma łatwiej i już znajduje nam rywala na 1/8
Ps. A no i jeszcze Pogba niepotrzebny bo ,,nie będzie mógł grać w LM"
0
Aaa to czytaliśmy tą samą dyskusję Chyba:P
I to właśnie ja napisałem co ma najładniejsza bramka to najlepszego zawodnika ;D
0
Juz grób mchem zarósł
0
Chyba próbujesz podwyższyć na tej stronie normę ilościową idiotyzmu lub trollingu ;)
1
Pasują pasują i marzy mi się on za rok w tej koszulce :)
0
Ale Suarez nie przychodził wiele młodszy:)
A nie.przesadzajmy, że 27/28 lat to zawodnik za stary. Bobby mógłby pograć u nas spokojnie dobre 5 lat, nie wiem czy to tak mało
6
A później spróbuj nie mieć kompleksu Ronaldo xd
Serio jak ja tylko o nim słyszę jak to wychwalaja to mnie nosi...
Czekam aż jakiś ekspert powie, że ZP dla Ronaldo i jeszcze nigdy tak nie odstawal od konkurencji :P
A gwarantuje, że takie słowa padną :d
9
Na tą chwilę nie ma dla nas nikogo lepszego niż Firmino. Takie moje zdanie :)
5
To prawda, że w Fifie 19 ma nie być Chorwacji, Brazylii i Urugwaju?
0
47/48
Wyleciał mi z głowy Montoya
3
Albo slaby troll albo idiotyzm za przeproszeniem
1
Powiem tak :
1.Racja, wchodzenie z ławki byłoby dobrym pomysłem:)
2.Jestem za
3.Taka opcja była na pewno w Fifie 10:)
4. Tu bez dyskusji na tak
5.Też za, aczkolwiek jeśli zagramy w LM oczywiście:)
6.Pomysł może jakiś jest, jednak trzeba by było to mocniej dopracować niż to co podałeś:)
Nie wiem czy jest opcja w Fifie, ale fajnie było byc trenerem, zamiast grać to dawać porady zawodnikom co mają robić na boisku, i może kamera z pierwszej osoby przy ławce, jako trener? :)
Pomysłów może być wiele, jednak na rewolucję bym się nie nastawiał:D
0
Jeśli mowa o napastniku za rok. To według mnie powinna być zdecydowany cel nr 1 na okno za rok
0
Kwestia odpowiedniego podkriecenia:D
W Fifie 10 pamiętam jak opanowałem strzaly, że 95% to były bramki i:P
3
Ej no bez przesady, że Piątek by do nas pasował xd
0
I prawidłowo xd
4
Co do zmian, Valverde chyba za dużo gra w fife w karierę gdzie mecz ma 4 min połowa i nie chce się wchodzić w menu i zmieniać zawodnika bo zanim piłka wyjdzie na aut to i tak mecz się skonczy ;P
Co do meczu, wygraną do odhaczenia i zapomnienia. Dobrze, że ma.byc ta skarga o.stan murawy bo to jest tragedia
0
Pan Mietek zachlał i zapomniał trawy farbą pomalować. Widać, że Legia gra z poważniejszymi rywalami
1
Poczekajmy aż wyleczy kontuzje kolana i pokaże swoje 100%
0
Ale jak Pogba ma grać jak Mourinho gra już nawet nie autobusem A autokarem? W Juve pamiętamy jak grał
0
Smutne jest To, że i tak Legła wygra tą całą śmieszną ligę
0
W tym roku zostać Munirem, w przyszłym roku pożegnać Suareza I ruszyć po Firmino
0
Ja za pierwszym razem byłem tak posrany, że olałem na łuku który wychodził mi zawsze (na egzaminie na wyszedł po raz pierwszy). Drugi raz podszedłem kompletnie obojętny. Co ma być to będzie i zdałem w 25 minutek. Tobie tez radzę nie przejmować się tym, tylko mieć,,wywalone". Uwierz, że jak opanujesz stres i umiesz jeździć to 85% że zdasz :) Posłuchaj ulubionej muzyki przed egzaminem :D
0
Kowalski?:P
10
Nie ma szans żeby Ci tyle meczy weszło
0
Właśnie bana nie wylapał chyba
0
Prosye bardyo xd
2
O ty cwianiaczku szybszy o parę sekund
0
Panie to lepsze ;P
2
I tak będzie milion komentarzy jak już przerwa się skończy,,Wam też strona padła?" Xd