3

Ale nie Wiem co niektórzy mają do Bartka jeśli chodzi o transfery. Kogo ostatnio sprzedali z podstawowej jedenastki nie licząc Neymara za którego wpłacono klauzulę?

0

Wiem o czym mówisz ale nie dziwi mnie to, w tym kraju to zawsze robią na przekór Tobie :)

0

Zgaduje, że 3 miechy. Zazwyczaj tak dają

0

I Arrivederci Roma. Alkoholik zasrany xd

1

Jakiego Brazylijczyka? ;P

0

Może jeszcze Pulisić z BVB? Też ciekawy grojek
Edit. Kolega wyżej szybszy minutę:D

0

Aż mi się przypomina artykuł zatytułowany,,Bartomeu: Jeśli PSG chce Neymara musi wpłacić klauzulę!"
Na zdjęciu Bartomeu z groźna miną.

I kilka godzin później cyk klauzula wpłacona;P

0

Kozacka :D

4

Śmieszne będzie jak Thiago hipotetycznie podpisze kontrakt Realem i 3/4 strony, jaki on szklany, przeciętny i nigdy go tu nie chcieli :P

0

Ciekawe czy Liverpool pozbedzie się Karius i Mignoleta. Wtedy ciekawe kto by awansował na bramkarza nr2

0

Druga opcja, trzeba myśleć przyszłosciowo na ich osłabienie;P

0

Ja myśle, że pierwszy sezon Arturka nie będzie taki rewelacyjny jak wiele osób uważa

0

Może.na skrzydło go dadzą xd

3

Właśnie tak xd
I Borja Fernandezto samo ;P

0

Firmino bez dyskusji ;P

12

Ty to jesteś żartowniś, Strasburgera nosem wciągasz jak Kolumbia Polskę;P

0

Dybala ma 21 w kadrze :P

13

Firmino bylby według mnie najlepszym wyborem

0

Szczerze to nie pomyślałem że Vidal nie ma paszportu aż do teraz. Zupełnie wyleciało mi to z głowy

0

Słynny łysy z Brazzers xd

4

Arthur w tym.roku nie będzie podstawowym graczem jak dla mnie. Musi ograć się w Europie.

Środek zamiast niego Coutinho

A w przodzie Dembele/Malcom

1

Haha jak na nie lubię jak ktoś pisze tytuł filmu A obok jego opis xd
Zawsze myślę że to tytuł filmu, w tym wypadku ,,wbrew pozorom to nie jest żaden romantyk " :P

23

Clarence Seedorf został trenerem reprezentacji Kamerunu! Asystent to Patrick Kluivert

0

Na miejsce Vidala będzie Vidal więc bez obaw:P

1

Haha wiele osób ma z tym problem ;p

0

Najlepsza dieta to dużo posiłków dziennie z tym, że w małych porcjach:)
Kolega powyżej dokładnie to opisał:P

0

A ja w życiu nie obejrzałem Harrego Pottera do dalej niż połowy haha

11

Toż to kurła jawna prowokacja! Gdzie jest milicja!

0

Dzięki bardzo wszystkim :)

0

Eksperci od aut.
Jaki polecacie pierwszy samochodzik?
Wymagania mam wielkie: nie za duży(Nie w kombi), nie w dieslu, i żaden francuski nie wchodzi w grę. Cena tak do 2 tysięcy z delikatną tolerancją. Z góry dzięki:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?