gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale nie Wiem co niektórzy mają do Bartka jeśli chodzi o transfery. Kogo ostatnio sprzedali z podstawowej jedenastki nie licząc Neymara za którego wpłacono klauzulę?
0
Wiem o czym mówisz ale nie dziwi mnie to, w tym kraju to zawsze robią na przekór Tobie :)
0
Zgaduje, że 3 miechy. Zazwyczaj tak dają
0
I Arrivederci Roma. Alkoholik zasrany xd
1
Jakiego Brazylijczyka? ;P
0
Może jeszcze Pulisić z BVB? Też ciekawy grojek
Edit. Kolega wyżej szybszy minutę:D
0
Aż mi się przypomina artykuł zatytułowany,,Bartomeu: Jeśli PSG chce Neymara musi wpłacić klauzulę!"
Na zdjęciu Bartomeu z groźna miną.
I kilka godzin później cyk klauzula wpłacona;P
0
Kozacka :D
4
Śmieszne będzie jak Thiago hipotetycznie podpisze kontrakt Realem i 3/4 strony, jaki on szklany, przeciętny i nigdy go tu nie chcieli :P
0
Ciekawe czy Liverpool pozbedzie się Karius i Mignoleta. Wtedy ciekawe kto by awansował na bramkarza nr2
0
Druga opcja, trzeba myśleć przyszłosciowo na ich osłabienie;P
0
Ja myśle, że pierwszy sezon Arturka nie będzie taki rewelacyjny jak wiele osób uważa
0
Może.na skrzydło go dadzą xd
3
Właśnie tak xd
I Borja Fernandezto samo ;P
0
Firmino bez dyskusji ;P
12
Ty to jesteś żartowniś, Strasburgera nosem wciągasz jak Kolumbia Polskę;P
0
Dybala ma 21 w kadrze :P
13
Firmino bylby według mnie najlepszym wyborem
0
Szczerze to nie pomyślałem że Vidal nie ma paszportu aż do teraz. Zupełnie wyleciało mi to z głowy
0
Słynny łysy z Brazzers xd
4
Arthur w tym.roku nie będzie podstawowym graczem jak dla mnie. Musi ograć się w Europie.
Środek zamiast niego Coutinho
A w przodzie Dembele/Malcom
1
Haha jak na nie lubię jak ktoś pisze tytuł filmu A obok jego opis xd
Zawsze myślę że to tytuł filmu, w tym wypadku ,,wbrew pozorom to nie jest żaden romantyk " :P
23
Clarence Seedorf został trenerem reprezentacji Kamerunu! Asystent to Patrick Kluivert
0
Na miejsce Vidala będzie Vidal więc bez obaw:P
1
Haha wiele osób ma z tym problem ;p
0
Najlepsza dieta to dużo posiłków dziennie z tym, że w małych porcjach:)
Kolega powyżej dokładnie to opisał:P
0
A ja w życiu nie obejrzałem Harrego Pottera do dalej niż połowy haha
11
Toż to kurła jawna prowokacja! Gdzie jest milicja!
0
Dzięki bardzo wszystkim :)
0
Eksperci od aut.
Jaki polecacie pierwszy samochodzik?
Wymagania mam wielkie: nie za duży(Nie w kombi), nie w dieslu, i żaden francuski nie wchodzi w grę. Cena tak do 2 tysięcy z delikatną tolerancją. Z góry dzięki:)