gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Legia to nie puści na pewno
12
Nieoczekiwanie xd
0
Ronaldo poszedl do ligi włoskiej żeby wyjść z Cienia Messiego. A prawdopodobnie jego transfer zniknie w cieniu transfery Jakuba. Szkoda chłopa
0
Nawet gdy teoretycznie można przejechać zrobić zdjęcia? Między lusterkami A płotem jest może odstęp wielkości paczki od zapałek...
0
Dzięki bardzo :)
0
Niestety:/ Droga na której parkuje jest naprawdę bardzo wąska i mega ciężko jest przejechać w dwa samochody. Nadejdzie czas że przypadkowo zarysuje lusterko i będzie się pewnie rzucał pierwszy
2
Pytanie. Może znajdzie się odpowiedź. Otóż somsiad złodziej bez przerwy zastawia mi bramę i parkuje na prywatnej drodze( Droga jest to 1/10 części mojej i jego dzialki) utrudniając dosyć znacznie przejazd. Prosiłem go wielokrotnie o nie robienie tego ale bez skutku. Czy mogę nakleic na bramie u siebie znak ''Nie zastawiac" i na wjeździe w drogę znak ,,Zakaz parkowania" czy trzeba milion pozwolen i podpisów? :)
0
Tylko w tym wypadku trzeba wywalić kogoś z pomocy i zagrać 4231. Bo Messi na papierze jest PS, z tym, że ciągle schodzi do środka. A jeśli chcemy grać 433 to Buzi, Ivan, Pogba w środku (zakładaj Coutinho na LS), Suarez środek A Messi prawa. Inaczej ni3 można tego rozstawic:)
1
Messiego raczej nie wygryzie :)
0
Właśnie miałem to wstawiać xd Porażka;P
0
Ciekawe kto odejdzie. Pique, Umtiti, Lenglet to pewniak. A co z Vermą i Miną? Czyżby sprzedaż Niny teraz i w przyazlym roku Vermy?
1
Chyba Arsenal ucięlo w ostatniej linijce:)
Edit. Widze kolega czujny ;D
3
Mało tego. Został zwolniony chyba przez konflikt z Segurą
10
Ja pie*dole co za kabaret xd Inaczej się tego nie da określić
3
Hahah kozackie ;P
1
Ciągle słyszę że STS jakieś problemy robi. A to policzy po kursie 1 jak wielki.kursik siądzie i tłumaczą się błedęm. Ciągle problemy z rozliczaniem w zakładach typu procentowe posiadanie piłki. W Fortunie jedynie czasem się czeka dzień na rozliczenie kuponu A poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń:)
7
Napęd 4x4 ;P
10
FORTUNA bez dwóch zdań:)
1
Byłem i polecam:)
1
A gdzie tu jest napisane o tym, że ktoś ma 19 lat?
0
Tak De Gea. Przypomnieć komentarze na jego temat przed mundialem?
0
Modrić złota piłka
MVP mundialu Hazard :)
Najlepszy bramkarz roku: De Gea
Bramkarz mundialu: tu wahałbym się między Courtois A Lloris ale chyba jednak Belg, chociaż wygraną Subasicia też będzie sprawiedliwa. Tu ciężki orzech do zgryzienia :)
6
I darmowy remont łazienek
7
Barca zaoferowała Dembele i 80mln funtów za Hazarda? O.o
4
Ale mu stracha narobiłeś na pewno xd
0
Real w oficjalnym komunikacie wyznał, że w tym okienku nie kupią Neymara
6
Jak zawsze miało być lepiej
Będzie jak zawsze
6
Pamiętam jak byłem pewny, dałbym sobie rękę uciąć, że Neymar u nas zostanie. Teraz nigdy nie mówię nigdy:)
27
Niektórzy serio chyba myślą że Boski nie wygra, jeszcze po tym transferze xd
0
Dobra dobra dni mi się pomyliły bo myślałem że dziś środa xd