1

Legia to nie puści na pewno

12

Nieoczekiwanie xd

0

Ronaldo poszedl do ligi włoskiej żeby wyjść z Cienia Messiego. A prawdopodobnie jego transfer zniknie w cieniu transfery Jakuba. Szkoda chłopa

0

Nawet gdy teoretycznie można przejechać zrobić zdjęcia? Między lusterkami A płotem jest może odstęp wielkości paczki od zapałek...

0

Dzięki bardzo :)

0

Niestety:/ Droga na której parkuje jest naprawdę bardzo wąska i mega ciężko jest przejechać w dwa samochody. Nadejdzie czas że przypadkowo zarysuje lusterko i będzie się pewnie rzucał pierwszy

2

Pytanie. Może znajdzie się odpowiedź. Otóż somsiad złodziej bez przerwy zastawia mi bramę i parkuje na prywatnej drodze( Droga jest to 1/10 części mojej i jego dzialki) utrudniając dosyć znacznie przejazd. Prosiłem go wielokrotnie o nie robienie tego ale bez skutku. Czy mogę nakleic na bramie u siebie znak ''Nie zastawiac" i na wjeździe w drogę znak ,,Zakaz parkowania" czy trzeba milion pozwolen i podpisów? :)

0

Tylko w tym wypadku trzeba wywalić kogoś z pomocy i zagrać 4231. Bo Messi na papierze jest PS, z tym, że ciągle schodzi do środka. A jeśli chcemy grać 433 to Buzi, Ivan, Pogba w środku (zakładaj Coutinho na LS), Suarez środek A Messi prawa. Inaczej ni3 można tego rozstawic:)

1

Messiego raczej nie wygryzie :)

0

Właśnie miałem to wstawiać xd Porażka;P

0

Ciekawe kto odejdzie. Pique, Umtiti, Lenglet to pewniak. A co z Vermą i Miną? Czyżby sprzedaż Niny teraz i w przyazlym roku Vermy?

1

Chyba Arsenal ucięlo w ostatniej linijce:)
Edit. Widze kolega czujny ;D

3

Mało tego. Został zwolniony chyba przez konflikt z Segurą

10

Ja pie*dole co za kabaret xd Inaczej się tego nie da określić

3

Hahah kozackie ;P

1

Ciągle słyszę że STS jakieś problemy robi. A to policzy po kursie 1 jak wielki.kursik siądzie i tłumaczą się błedęm. Ciągle problemy z rozliczaniem w zakładach typu procentowe posiadanie piłki. W Fortunie jedynie czasem się czeka dzień na rozliczenie kuponu A poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń:)

7

Napęd 4x4 ;P

10

FORTUNA bez dwóch zdań:)

1

Byłem i polecam:)

1

A gdzie tu jest napisane o tym, że ktoś ma 19 lat?

0

Tak De Gea. Przypomnieć komentarze na jego temat przed mundialem?

0

Modrić złota piłka

MVP mundialu Hazard :)

Najlepszy bramkarz roku: De Gea

Bramkarz mundialu: tu wahałbym się między Courtois A Lloris ale chyba jednak Belg, chociaż wygraną Subasicia też będzie sprawiedliwa. Tu ciężki orzech do zgryzienia :)

6

I darmowy remont łazienek

7

Barca zaoferowała Dembele i 80mln funtów za Hazarda? O.o

4

Ale mu stracha narobiłeś na pewno xd

0

Real w oficjalnym komunikacie wyznał, że w tym okienku nie kupią Neymara

6

Jak zawsze miało być lepiej
Będzie jak zawsze

6

Pamiętam jak byłem pewny, dałbym sobie rękę uciąć, że Neymar u nas zostanie. Teraz nigdy nie mówię nigdy:)

27

Niektórzy serio chyba myślą że Boski nie wygra, jeszcze po tym transferze xd

0

Dobra dobra dni mi się pomyliły bo myślałem że dziś środa xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?