gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wybaczysz moje wady, wybaczasz błędy, wyczujesz moje strzały i psujesz nerwy xd
0
No bo Kimpembe to amator... Widziales jego gre?
0
Browarić schłodzenić
6
Peszkorić, Wódkowić, Atmosferowić ;D
1
Tobie radzę ochłonąć bo tylko wku*wiasz. Albo się ogarnij i dostosuj do innych albo wyłapuj bana. Nikt płakać za Tobą nie będzie.
0
Oj tak haha i było to częste zjawisko xd
9
Przeciętna obrona Portugalii, fantastyczna Urugwaju (bez straty bramki do tej pory), pierwsze miejsce w grupie i wszystkie wygrane... Faktycznie dużo przemawia za Portugalią ;P
19
Nie Nie, ten transfer to byłby kompletny bezzsens
0
Powiedziała, że nie ma problemu wystawienia na Allegro i że podeślę mi dziś linka więc chyba na oszusta nie trafiłem:P
Dzięki wszystkim raz jeszcze:)
0
I tak chyba zrobię:D Dzięki wielkie:)
0
No właśnie nie jest powyżej 100zl ale ta cena jest podejrzanie bardzo niska ;D
1
W sumie rację, że ja o tym nie pomyślałem:) Dzięki:D
0
Znalazłem na OLX gierke w fajnej cenie, ale babka chce tylko przelew na konto, nie ma.opcji za pobraniem. Jest jakaś opcja zabezpieczenia się, żeby nie było Tak, że przeleje kasę i słuch o niej zaginię?
0
Dlaczego umieściłeś siebie na bramce? Jo? ;P
0
Rozumiem dzięki:) Zna się ktoś na komputerach i może.pomoc z ustaleniem czy Wiedźmin pójdzie na minimalnych na moim sprzęcie? Zapraszam na priv jakby coś:)
0
Ma ktoś Wieska 3 na PC? Czy podczas instalacji z płyty wymagane jest podanie kluczu?
4
Nie jestem pewien. Ale może dlatego, że w dwóch pierwszych meczach występowali zawodnicy Barcy
31
Coutinho ale wygra Ronaldo ;D
1
Miałem taką myśl od początku;P
0
Zadaniowiec na boisku
0
Bezsposredni nie ma znaczenia tu
1
Trener Brazylii xd
0
Kurla nie wiem czy Urugwaj/Portugalia. Ale mogę się mylić
0
I tak Maradona najlepszy xd
0
Jak dla mnie tragedia była ta gra z wahadłami. Nienawidzę tego. Ani nie pomagają w ataku ani obronie w znacznym stopniu. A taktyka to laga do przodu z nadzieją że ktoś strzeli z główki. I za każdym razem, po 65 minucie jakby odcieli nam tlen. Zawodnicy mają swoje lata i jestem w stanie zaryzykować, że potrzebujemy zmiany popołudniowej. Nawet kosztem wyników przez jakiś czas. Chociaż dla mnie główna przyczyna porażki była zmiana taktyki na te głupie wahadła i grą Piszczkiem w środku obrony
1
Taktik hahaha
3
Czterech to mało powiedziane
1
Co jeśli dwie lub więcej drużyn mają tyle samo punktów? FIFA ustaliła szereg kryteriów, które będą determinować kolejność. Przedstawiają się one następująco:
1. Różnica bramek ze wszystkich meczów grupowych,
2. Liczba bramek zdobytych we wszystkich meczach grupowych,
3. Liczba punktów uzyskanych w bezpośrednich meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
4. Różnica bramek z bezpośrednich meczów pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
5. Liczba bramek zdobytych w bezpośrednich meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
6. Mniejsza liczba punktów minusowych w klasyfikacji Fair Play we wszystkich meczach grupowych,
7. Losowanie drużyn przeprowadzone przez Komitet Organizacyjny FIFA.
Słowo wyjaśnienia należy się punktowi numer 6. Klasyfikacja Fair Play oparta jest na minusowych punktach, które dany zespół zbiera po przez żółte i czerwone kartki. FIFA ustaliła następującą punktację:
- żółta kartka - minus 1 punkt,
- czerwona kartka wynikająca z dwóch żółtych - minus 3 punkty,
- bezpośrednia czerwona kartka - minus 4 punkty
- żółta i bezpośrednia czerwona kartka - minus 5 punktów.
2
A po tym losowanie A nie ranking FIFA trzeba dodać
0
Właśnie w planach mamy to skalne miasto:)