gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
I zaczyna za prawie 3 tygodnie
0
Kurła niech na Polsacie to puszczą to będzie takie samo opoznienie
21
Aż stronę wywaliło xd
2
To pełnometrażowy chyba xd
1
Myślałem że na zawał zszedł z tego wysiłku
1
Tak jest :)
0
Ogłosili 3 dni przed mundialem, że zostanie trenerem Realu po zakończeniu imprezy. Szef Hiszpanskiej federacji się wku*wił bo nic o tym nie wiedzial 5 minut przed ogłoszeniem decyzji i go wywalił za to.
Zstąpi go Fernando Hierro.
1
Faktycznie wyszła druga wersja. Jednak zrezygnuje bo zaczynac od nowa nie widzi mi się za bardzo jak znowu ma paść;P
1
Zakładam że kawałek kamienia w środku? Xd
Ja raz trafiłem białą perłę xd Ale pamiętam jak mi się.poebalo i sprzedałem bodzia za 200k bo źle zera policzyłem...
Albo jak pisałem że sprzedam tygrysią +9 A w handlu wstawiłem +0 I ludzie nie sprawdzali A ja biznes krecilem xd
0
Hahahah dobre xd
1
Kurła admin weź to przypnij na górze gdzieś bo to przebije odc 2. Sezonu 2 La Casa del paper
1
Haha dlatego wszystkie sklepy w kółko obok strażnika wsi xd Chociaż ja baaaardzo rzadko rozkładalem taboret xd
2
Hah trzeba osobny dział zrobić xd
1
Nauczyć Cię zdejmować skórkę z Banana? Xd
0
Haha no ten serwis to codziennie odwiedzam po minimum 2-3 godziny xd Tyle że różnie mam z chęcią komentowania xd Raz pisze po 20 komentarzy A raz tylko obserwuje xd
2
Na weselu nie było trzeba mieć maski uczuć żeby tańczyć i była podjara xd
0
2:1 Kacapy
0
Chunjo chyba najlepiej miasto wyglądało;D
0
Hahahah kurła kiedyś to było
1
Ja to robiłem screeny mojego woja jak kupiłem czarną kitke xd Nawet na Naszej Klasie się chwalilem xd
0
Oo to Panie. Nie rozmawiam z Panem. Ja tylko Jinno haha. Kiedyś Chunjo ale.tam mało ludzi xd
1
https://goo.gl/images/9L2S4d
Jak już mowa o Mefinie to dziś to znalazłem i miałem pompę xd
1
Haha chciałem kiedys hacki pobrać.ale szkoda mi było konta xd
1
Dokładnie. Teraz niepotrzebnie to dodają. Alchemia, szarfy, kostiumy, pieczęcie zwierzaków. Na co to komu?
Chciałbym serwer jak kiedyś. Jedyny zwierzak to koń. Żadnych pieczęci ani alchemii.
1
Haha nie jesteś sam hah. Ale kurde. Jak teraz liczę to gram w metka już 9 lat xd
0
Szczerze na dłuższą metę nie ma nic takiego jak dla mnie.
0
Wtedy to jak miałeś fmsa czy jeszcze lepiej riba to byłeś kozak. Teraz będziesz dropil fmsa 3 dni. Zadowolony a tu 3 ,,taborety" przed handlarka gdzie masz fmsy z lepszą średnią niż ty droples po 1kk... A botów to od zaebania
0
Haha ja szczerze nigdy Surą nie umiałem grać;P
Próbowałem no.ale.nie.moj typ ;D
Cale Zycie w sumie Mentalem grałem A ostatnio bawię się w Body ;D
A skilli to nie pamiętam ale chyba wszystko było na P. Ale głowy nie dam i nie jestem pewien czy silnego na G nie miałem. W bodziaku miałem beke z ludzi co chwalili się Berkiem na P A to podstawowy błąd xd
0
Spoko spoko. Jak coś to jutro po 20 Ci mogę trochę pomóc tam :D
0
Pamiętam klimat jak padał śnieg i grała muzyka świąteczna ;P
Napady na Shinsoo się robiło;P
Na starym Feniksie miałem 88 lv Mentala i stal +9 ;P