4

I zaczyna za prawie 3 tygodnie

0

Kurła niech na Polsacie to puszczą to będzie takie samo opoznienie

21

Aż stronę wywaliło xd

2

To pełnometrażowy chyba xd

1

Myślałem że na zawał zszedł z tego wysiłku

1

Tak jest :)

0

Ogłosili 3 dni przed mundialem, że zostanie trenerem Realu po zakończeniu imprezy. Szef Hiszpanskiej federacji się wku*wił bo nic o tym nie wiedzial 5 minut przed ogłoszeniem decyzji i go wywalił za to.

Zstąpi go Fernando Hierro.

1

Faktycznie wyszła druga wersja. Jednak zrezygnuje bo zaczynac od nowa nie widzi mi się za bardzo jak znowu ma paść;P

1

Zakładam że kawałek kamienia w środku? Xd

Ja raz trafiłem białą perłę xd Ale pamiętam jak mi się.poebalo i sprzedałem bodzia za 200k bo źle zera policzyłem...
Albo jak pisałem że sprzedam tygrysią +9 A w handlu wstawiłem +0 I ludzie nie sprawdzali A ja biznes krecilem xd

0

Hahahah dobre xd

1

Kurła admin weź to przypnij na górze gdzieś bo to przebije odc 2. Sezonu 2 La Casa del paper

1

Haha dlatego wszystkie sklepy w kółko obok strażnika wsi xd Chociaż ja baaaardzo rzadko rozkładalem taboret xd

2

Hah trzeba osobny dział zrobić xd

1

Nauczyć Cię zdejmować skórkę z Banana? Xd

0

Haha no ten serwis to codziennie odwiedzam po minimum 2-3 godziny xd Tyle że różnie mam z chęcią komentowania xd Raz pisze po 20 komentarzy A raz tylko obserwuje xd

2

Na weselu nie było trzeba mieć maski uczuć żeby tańczyć i była podjara xd

0

2:1 Kacapy

0

Chunjo chyba najlepiej miasto wyglądało;D

0

Hahahah kurła kiedyś to było

1

Ja to robiłem screeny mojego woja jak kupiłem czarną kitke xd Nawet na Naszej Klasie się chwalilem xd

0

Oo to Panie. Nie rozmawiam z Panem. Ja tylko Jinno haha. Kiedyś Chunjo ale.tam mało ludzi xd

1

https://goo.gl/images/9L2S4d
Jak już mowa o Mefinie to dziś to znalazłem i miałem pompę xd

1

Haha chciałem kiedys hacki pobrać.ale szkoda mi było konta xd

1

Dokładnie. Teraz niepotrzebnie to dodają. Alchemia, szarfy, kostiumy, pieczęcie zwierzaków. Na co to komu?
Chciałbym serwer jak kiedyś. Jedyny zwierzak to koń. Żadnych pieczęci ani alchemii.

1

Haha nie jesteś sam hah. Ale kurde. Jak teraz liczę to gram w metka już 9 lat xd

0

Szczerze na dłuższą metę nie ma nic takiego jak dla mnie.

0

Wtedy to jak miałeś fmsa czy jeszcze lepiej riba to byłeś kozak. Teraz będziesz dropil fmsa 3 dni. Zadowolony a tu 3 ,,taborety" przed handlarka gdzie masz fmsy z lepszą średnią niż ty droples po 1kk... A botów to od zaebania

0

Haha ja szczerze nigdy Surą nie umiałem grać;P
Próbowałem no.ale.nie.moj typ ;D
Cale Zycie w sumie Mentalem grałem A ostatnio bawię się w Body ;D
A skilli to nie pamiętam ale chyba wszystko było na P. Ale głowy nie dam i nie jestem pewien czy silnego na G nie miałem. W bodziaku miałem beke z ludzi co chwalili się Berkiem na P A to podstawowy błąd xd

0

Spoko spoko. Jak coś to jutro po 20 Ci mogę trochę pomóc tam :D

0

Pamiętam klimat jak padał śnieg i grała muzyka świąteczna ;P
Napady na Shinsoo się robiło;P
Na starym Feniksie miałem 88 lv Mentala i stal +9 ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?