gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Ronaldinho podpisał kontrakt z PSG podobno
2
Z komentarza na komentarz coraz bardziej mnie.zadziwiasz
0
Dzięki hah Peszko może jeszcze flaszka spadnie na palce to się psychicznie podlamie ;P
1
Ano powiem Ci, że nie dziwię się że chłopak wyjechał;P
A poza tym trochę zakwasy mam ale jakoś się żyje haha
1
Generale, ja wiem, że to użytkownik bardzo podejrzany o trolling który miał usunąć konto ale po co te nerwy? ;P
0
U mnie w szpitalu amputowali gościowi nie tą nogę co trzeba więc wiesz
0
U mnie niestety Wawrzyniak nie jedzie. Mówię poważnie;P
1
A co zrobił Canizares? ;P
16
To niech nie jedzie jako zawodnik tylko klaun lub właściciel monopolowego. Jeśli jego kosztem ma nie jechać Kurzawa to jak to świadczy o trenerze? A tak, że stawia na pupilka a nie najlepszego pomocnika Ekstraklasy
0
Myślę że by Ci 4 gb starczyło:)
3
Gomes z fanem ;P
0
Hahaha dobre;D
0
To taki szczyt, wyższy niż K2
6
Gościu co postawił 1/+1,5 może wyjac kupon z kosza xd
1
Przecież jak on doznał kontuzji w 2014 to cała Brazylia siadla, więc gdzie on ma słabą psychikę? Chyba nie powiesz, że spala się w ważnych meczach?
0
Wyciął Coutinho
0
Aaa dobra dzięki haha ;D
4
Nie kumam haha ;P
1
A inwalidzi? Lecę bo jutro nie wstanę .
Trochę czarnego humoru ;P
5
W Polsce to zaraz takich 12 latków Policja weźmie na dołek i wlepi mandat bo działalnosci nie mieli zarejestrowanej
7
Osobiście dla mnie najlepsze Nigeria dom i Francja wyjazd :)
0
Co ty pijesz chłopie? Hah
1
Odpuszczaj ile wlezie haha ;D
Chociaż ostatnio wplacilem dyszke A wyplacilem 554 :D
1
Panie, niektóre oznaczenia na totolotku to nawet nie próbuje zrozumieć;P Mało przejrzyste to dla mnie :D
1
Oj nie! Haha
Jeśli ma 1145 A wypłaca 1000 to może grać normalnie za 1145 :)
Ten 1000 jest zabieramy do 48h od wypłaty. Jeśli na koncie nie będzie odpowiedniej kwoty. Czyli jak zostanie mu mniej niż tysiąc to przelew nie dojdzie do skutku z braku środków na koncie:)
2
Piszę żebyś usunął konto
1
Oho Dembele już do Belgów Bartomeu sprzedał
0
I tak będzie jechanie po Bartomeu, że chce Dembele sprzedać
1
Właśnie ten Stegen to taki nie pewny xd
0
Ciekawe czy wyjaśni się to przed MŚ. Myślę, że powinno