9

Nie bądź taki skromny ;P

1

Myślę, ze dotrwa te 2 sezony. Nie wygra LM i go wywala :)

1

Narkotyki pewnie sprzedaje

2

Uwielbiam tą bajkę ;D

5

Jeszcze USA powinno

1

Ooo pewnie Marciniaka uczyli ;P

0

Musiały być przerwy w grze,ze tyle doliczyli ;P

0

Nie pomoge za wiele ale zmien Chielliniego z Mirandą to minimalnie zgranie podskoczy :)

0

Skladnie zdania tragiczne, interpunkcji brak ale nie głupie słowa i duzo racji

4

Idiotyczne komentarze DemboCou. Dzień 4
Ps. A dlaczego nie Legia? Najbogatszy klub w Polsce. Pajacu

0

Haha pewnie probuje cos zmontować :D Ale tak to już jest jak udaje się eksperta bez ogladania meczu :D Jak Digne zazwyczaj grał średnio to znaczy ,że nigdy w życiu nie zagra dobrego meczu ;P

2

Umieszczaj kompilacje tych zlych zagran z tego meczu. Czekamy ;)

0

On czesto ma takie razy. Internetowy fanatyk klubu Pawła Brożka

0

Wpłacili klauzule czy podzielili na jakieś zmienne? ;D

1

Ehhh, skąd niektórzy wiedzą co siedzi w głowie Umtitiego, ze te teksty typu ,, Nie chce grac to wyjazd" się tu pojawiają.
Ps. Widze chyba trollujesz albo umysłowo jesteś na poziomie Ramosa podczas meczu

0

Pewnie po kursie 1.0 policzyliby :)

1

Z Perezem mają wykupiony pakiet Football Referee? ;D

0

Real ma umowe z Fifa, mówi to Panu coś? Xd

2

Firmino :) O starej gwardii typu Ronnie nie wspominam :)

0

Jasne rozumiem, szczerze mysle, ze zalezy od osoby ktora wpuszcza tak jak u nas w Polsce. To sa tacy sami ludzie :)

1

W sumie tez jest taka opcja ;P

4

Pjona Griezmann bo dla mnie tez :)

0

A jak do 6 lat darmowe to nie jest tak, że sześcio latek jeszcze się załapie? :)

0

1

O kurde, Boski drybling na poziomie Messiego. Koniec internetu na dzis. Roberto na Ławce a gra gorszy overrallem i nie na tej pozycji Hernandez? Czy ten skład pokazowy nie powinien być jak najmocniejszy?
I najwazniejsze, Casemiro lepszy od Busiego?
Żenada...

1

Zalezy od ligi. W LaLidze jest bezpośrednie a w Anglii różnica bramkowa :)
Przy okazji. Ktos wie co dzieje sie w sytuacji gdy obie druzyna mą tyle samo pkt, taki sam bilans goli (strzelonych i straconych), remis w bezposrednixh i tyle samo wygranych i remisów?

2

Dzis jak jechalem za samochodem z DHL to mial otwarte drzwi i mu sie paczki wysypaly na srodku drogi. Moze to Cie uspokoi ;P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

How was Spain!
Iniesta is amazing again!

1

Przeciez podczas meczu z Realem jakbysmy mielo t koszulki to -15 punktów za kare bysmy mieli bo zawodnicy Realu by sie gubili w kryciu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?