gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Nie bądź taki skromny ;P
1
Myślę, ze dotrwa te 2 sezony. Nie wygra LM i go wywala :)
1
Narkotyki pewnie sprzedaje
2
Uwielbiam tą bajkę ;D
5
Jeszcze USA powinno
1
Ooo pewnie Marciniaka uczyli ;P
0
Musiały być przerwy w grze,ze tyle doliczyli ;P
0
Nie pomoge za wiele ale zmien Chielliniego z Mirandą to minimalnie zgranie podskoczy :)
0
Skladnie zdania tragiczne, interpunkcji brak ale nie głupie słowa i duzo racji
4
Idiotyczne komentarze DemboCou. Dzień 4
Ps. A dlaczego nie Legia? Najbogatszy klub w Polsce. Pajacu
0
Haha pewnie probuje cos zmontować :D Ale tak to już jest jak udaje się eksperta bez ogladania meczu :D Jak Digne zazwyczaj grał średnio to znaczy ,że nigdy w życiu nie zagra dobrego meczu ;P
2
Umieszczaj kompilacje tych zlych zagran z tego meczu. Czekamy ;)
0
On czesto ma takie razy. Internetowy fanatyk klubu Pawła Brożka
0
Wpłacili klauzule czy podzielili na jakieś zmienne? ;D
1
Ehhh, skąd niektórzy wiedzą co siedzi w głowie Umtitiego, ze te teksty typu ,, Nie chce grac to wyjazd" się tu pojawiają.
Ps. Widze chyba trollujesz albo umysłowo jesteś na poziomie Ramosa podczas meczu
0
Pewnie po kursie 1.0 policzyliby :)
1
Z Perezem mają wykupiony pakiet Football Referee? ;D
0
Real ma umowe z Fifa, mówi to Panu coś? Xd
2
Firmino :) O starej gwardii typu Ronnie nie wspominam :)
0
Jasne rozumiem, szczerze mysle, ze zalezy od osoby ktora wpuszcza tak jak u nas w Polsce. To sa tacy sami ludzie :)
1
W sumie tez jest taka opcja ;P
4
Pjona Griezmann bo dla mnie tez :)
0
A jak do 6 lat darmowe to nie jest tak, że sześcio latek jeszcze się załapie? :)
0
1
O kurde, Boski drybling na poziomie Messiego. Koniec internetu na dzis. Roberto na Ławce a gra gorszy overrallem i nie na tej pozycji Hernandez? Czy ten skład pokazowy nie powinien być jak najmocniejszy?
I najwazniejsze, Casemiro lepszy od Busiego?
Żenada...
1
Zalezy od ligi. W LaLidze jest bezpośrednie a w Anglii różnica bramkowa :)
Przy okazji. Ktos wie co dzieje sie w sytuacji gdy obie druzyna mą tyle samo pkt, taki sam bilans goli (strzelonych i straconych), remis w bezposrednixh i tyle samo wygranych i remisów?
2
Dzis jak jechalem za samochodem z DHL to mial otwarte drzwi i mu sie paczki wysypaly na srodku drogi. Moze to Cie uspokoi ;P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
How was Spain!
Iniesta is amazing again!
1
Przeciez podczas meczu z Realem jakbysmy mielo t koszulki to -15 punktów za kare bysmy mieli bo zawodnicy Realu by sie gubili w kryciu