gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Krawczyk w TV i ,,Trowadze Pramwaj"
Jak kobieta mdlala na jakies slowo i Karol spokojnie ,, Mamy tu szafke, w niej kobiete którą zabiłem, nic takiego" ;D
A trzeciej nie wiem, dużo ich :D
Ewentualnie jak Norek został kibolem i caly stadion skandowal jego imie ;D
0
Kurde fakt. Wybacz sorki :)
0
Prosze bardzo:)
0
Myslisz ze występ Martineza wykluczony? Wedlug mnie może zdążyć
0
Albo Real wygra, albo Liverpool przegra
Wnioski nasuń sam ;D
0
Jak Dembele nie grał?
0
Hahah
Przeciez Bayern caly mecz dominował
0
Napisal idealnie wlasnie
0
Nie ma sprawy :D
3
O dokladnie!
Dzięki Wam bardzo:)
Ps. Nie dziwie sie, że pytaja tu o wszystko jak zawsze ktoś pomoże. Najlepsza strona ;D
0
Znawcy filmów!
Potrzebuje tytułu filmu w ktorym chlopiec i dziewczynka znalezli bodajże jakiś domek. I zeby do niego dotrzeć trzeba bylo na linie przeleciec nad rzeką. Pewnego dnia lina pęka i dziewczynka umiera.
Malo jasny opis ale moze ktos skojarzy. Z góry dzięki :)
1
Oni wygrają LM
0
I francuskie... Także odradzam
1
ReTo, Quebonafide, Żabson
Wiem, zjedzą mnie xd
Ps. No i oczywiscie Kękę, jak moglem zapomnieć
0
Wlasnie nie ;D
Bez wydania grosza mam skład:
Vaclik(Najgorszy punkt zespołu, ciagle czekam na ttaf bramola)
Semedo-Mustafi-Danilo Pereira-Umtiti
Busquets
Coutinho-Salah
Mertens-Firmino-Carrasco
A w odwodzie jeszcze Naingollan, Koulibaly, Zieliński czy Forsberg.
Naprawde spoko gierka i polecam serdecznie:)
W razie porad pisz priv :D
0
Spoko gierka. Jak zaczniesz grac dawaj na pv ;D
0
Gra moze ktoś w PES Card Collection na Androida? :)
3
To z sędziami najlepsze xd
0
Dokladnie tez o tym pomyslalem rano ;p
0
Michał już przywiózł? ;D
0
Dzis wyjątkowy dzień swira. Kiedys opisywali sytuacje ze Morata wrzucił piłke o Morata wykończyl główką ;D
1
Wtf? Czytam 5 raz i dalej nie wiem o co chodzi xd
3
I Griezmann za ter Stegena
0
Haha nie wiadomo czy martwić sie bardziej o Ciebie czy Michala ;P
0
Cooo? Wczoraj graliśmy tak caly mecz a nie tylko pierwszą połowę
0
Ty to do nas przychodź już ;D
8
Barca B Ci nie wejdzie ;D
0
Bait czy idiotyzm? Xd
0
Tertio, takie życie. Wybacz
0
Kurde fakt, Facebook sie je*nął w takim razie ;P