0

Krawczyk w TV i ,,Trowadze Pramwaj"

Jak kobieta mdlala na jakies slowo i Karol spokojnie ,, Mamy tu szafke, w niej kobiete którą zabiłem, nic takiego" ;D

A trzeciej nie wiem, dużo ich :D
Ewentualnie jak Norek został kibolem i caly stadion skandowal jego imie ;D

0

Kurde fakt. Wybacz sorki :)

0

Prosze bardzo:)

0

Myslisz ze występ Martineza wykluczony? Wedlug mnie może zdążyć

0

Albo Real wygra, albo Liverpool przegra
Wnioski nasuń sam ;D

0

Jak Dembele nie grał?

0

Hahah
Przeciez Bayern caly mecz dominował

0

Napisal idealnie wlasnie

0

Nie ma sprawy :D

3

O dokladnie!

Dzięki Wam bardzo:)
Ps. Nie dziwie sie, że pytaja tu o wszystko jak zawsze ktoś pomoże. Najlepsza strona ;D

0

Znawcy filmów!
Potrzebuje tytułu filmu w ktorym chlopiec i dziewczynka znalezli bodajże jakiś domek. I zeby do niego dotrzeć trzeba bylo na linie przeleciec nad rzeką. Pewnego dnia lina pęka i dziewczynka umiera.
Malo jasny opis ale moze ktos skojarzy. Z góry dzięki :)

1

Oni wygrają LM

0

I francuskie... Także odradzam

1

ReTo, Quebonafide, Żabson

Wiem, zjedzą mnie xd
Ps. No i oczywiscie Kękę, jak moglem zapomnieć

0

Wlasnie nie ;D
Bez wydania grosza mam skład:
Vaclik(Najgorszy punkt zespołu, ciagle czekam na ttaf bramola)
Semedo-Mustafi-Danilo Pereira-Umtiti
Busquets
Coutinho-Salah
Mertens-Firmino-Carrasco
A w odwodzie jeszcze Naingollan, Koulibaly, Zieliński czy Forsberg.
Naprawde spoko gierka i polecam serdecznie:)
W razie porad pisz priv :D

0

Spoko gierka. Jak zaczniesz grac dawaj na pv ;D

0

Gra moze ktoś w PES Card Collection na Androida? :)

3

To z sędziami najlepsze xd

0

Dokladnie tez o tym pomyslalem rano ;p

0

Michał już przywiózł? ;D

0

Dzis wyjątkowy dzień swira. Kiedys opisywali sytuacje ze Morata wrzucił piłke o Morata wykończyl główką ;D

1

Wtf? Czytam 5 raz i dalej nie wiem o co chodzi xd

3

I Griezmann za ter Stegena

0

Haha nie wiadomo czy martwić sie bardziej o Ciebie czy Michala ;P

0

Cooo? Wczoraj graliśmy tak caly mecz a nie tylko pierwszą połowę

0

Ty to do nas przychodź już ;D

8

Barca B Ci nie wejdzie ;D

0

Bait czy idiotyzm? Xd

0

Tertio, takie życie. Wybacz

0

Kurde fakt, Facebook sie je*nął w takim razie ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?