4

Wydusić z siebie nic nie może bo nie ma za bardzo jak Barcy cisnąć ;D

0

Musialem przeoczyc :)
Dzieki za wyprowadzenie z błędu, pozdro! :)

5

Pjona! widze, że oboje mega bronimy Denisa.
Dla mnie ten chlopak ma potencjał jak Roberto (Tak wiem, że Denis to nie wychowanek) ale potrzebne mu są minuty. Wyrośnie z niego prawdziwy crack

0

O prosze, byłem pewny, że po Sociedad :)

13

Maszyna lepsza bo więcej strzela... Oh wait

6

Większą niż dzisiejszą? :D

0

Jednak nie mam racji, nieważne xd

2

Barca Campions Again!

1

A no tak, racja :)
Sprzedac go jednak :D

1

Ja również. To jest kozak :)

0

Valverde powinien dostać bana za prowokacje bo Chyba specjalnie robi takie zmiany, czyta La Ramble a potem wszystkich ucisza:) Vamos Barça! Campeones!

2

Kto by pomyślał xx

0

On naprawde jest dobrym zawodnikiem. Niech u nas zostanie

1

Tylko ja nie pisze o tym jak mnie denerwujesz w co drugim komentarzu, że Ciebie tu nie chce i nie prowokuje co drugim wpisem.

0

Spoczko :D
Każdemu się zdarza :D

3

Ale Ty ostatnio wku*wiasz :)

0

Szczegolnie, ze gramy na Camp Nou

0

Może Stones?
Ewentualnie Christensen

0

Potwierdzam. Fortuna :)

0

Ah ten Opel ojca zawsze sie przyda :D

0

Chyba z D awansują do C, Potem z C do B i z B do A.
Ale glowy nie dam. Zazwyczaj tak to działa

0

Star Wars : Revenge of the Sith

0

Tez myślałem o tym, ale Messi nie bedzie musial juz sie cofac po piłkę więc rzuciłem go na Prawą :D
Moj sklad to oczywiscie w przypadku gonienia wyniku :D Ewentualnie gdy są potrzebne bramki :D

1

Tak tak, dokladnie o to mi chodzi ;D

1

http://www.footballuser.com/1678823/FC_Barcelona
Myślałem wczoraj jak zmiescic Griezmanna do naszego składu i mlim zdaniem nie ma szans, zeby Cou,Griez,Messi,Dembele i Luis grali razem na co dzień. Chyba, że w meczach w ktorych trzeba gomić wyniku. W tym wypadku oczywiscie Busi zadania defensywne. Mimo wszystko marzy mi sie transfer Griezmanna :)
Co myślicie o takim składzie na mecze, w ktorych trzeba gonic wynik, lub w przypadku przegrywania.
Takie luźne kminienie :)

1

Roberto do podstawy :)

0

Jeśli chodzi o Marquesa to jego kariera przypomina mi Munira. Oby tylko nie skonczył jak on bo ma wielki potencjał. Z drugiej strony Munir też ma a Barca to za wysoki poziom :) Co do niego mam największe obawy ale obym się mylił :)

0

Ale teraz Lech dostal oklep w Poznaniu xd
Twj ligi nikt nie chce wygrać

5

Ale trzeba mu dać większą szansę. Gomes taką dostał i jej nie wykorzystał. A Denis miał już dobre mecze, po których lądował na ławce.

0

A u mnie w miescie Zenek :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?