gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wydusić z siebie nic nie może bo nie ma za bardzo jak Barcy cisnąć ;D
0
Musialem przeoczyc :)
Dzieki za wyprowadzenie z błędu, pozdro! :)
5
Pjona! widze, że oboje mega bronimy Denisa.
Dla mnie ten chlopak ma potencjał jak Roberto (Tak wiem, że Denis to nie wychowanek) ale potrzebne mu są minuty. Wyrośnie z niego prawdziwy crack
0
O prosze, byłem pewny, że po Sociedad :)
13
Maszyna lepsza bo więcej strzela... Oh wait
6
Większą niż dzisiejszą? :D
0
Jednak nie mam racji, nieważne xd
2
Barca Campions Again!
1
A no tak, racja :)
Sprzedac go jednak :D
1
Ja również. To jest kozak :)
0
Valverde powinien dostać bana za prowokacje bo Chyba specjalnie robi takie zmiany, czyta La Ramble a potem wszystkich ucisza:) Vamos Barça! Campeones!
2
Kto by pomyślał xx
0
On naprawde jest dobrym zawodnikiem. Niech u nas zostanie
1
Tylko ja nie pisze o tym jak mnie denerwujesz w co drugim komentarzu, że Ciebie tu nie chce i nie prowokuje co drugim wpisem.
0
Spoczko :D
Każdemu się zdarza :D
3
Ale Ty ostatnio wku*wiasz :)
0
Szczegolnie, ze gramy na Camp Nou
0
Może Stones?
Ewentualnie Christensen
0
Potwierdzam. Fortuna :)
0
Ah ten Opel ojca zawsze sie przyda :D
0
Chyba z D awansują do C, Potem z C do B i z B do A.
Ale glowy nie dam. Zazwyczaj tak to działa
0
Star Wars : Revenge of the Sith
0
Tez myślałem o tym, ale Messi nie bedzie musial juz sie cofac po piłkę więc rzuciłem go na Prawą :D
Moj sklad to oczywiscie w przypadku gonienia wyniku :D Ewentualnie gdy są potrzebne bramki :D
1
Tak tak, dokladnie o to mi chodzi ;D
1
http://www.footballuser.com/1678823/FC_Barcelona
Myślałem wczoraj jak zmiescic Griezmanna do naszego składu i mlim zdaniem nie ma szans, zeby Cou,Griez,Messi,Dembele i Luis grali razem na co dzień. Chyba, że w meczach w ktorych trzeba gomić wyniku. W tym wypadku oczywiscie Busi zadania defensywne. Mimo wszystko marzy mi sie transfer Griezmanna :)
Co myślicie o takim składzie na mecze, w ktorych trzeba gonic wynik, lub w przypadku przegrywania.
Takie luźne kminienie :)
1
Roberto do podstawy :)
0
Jeśli chodzi o Marquesa to jego kariera przypomina mi Munira. Oby tylko nie skonczył jak on bo ma wielki potencjał. Z drugiej strony Munir też ma a Barca to za wysoki poziom :) Co do niego mam największe obawy ale obym się mylił :)
0
Ale teraz Lech dostal oklep w Poznaniu xd
Twj ligi nikt nie chce wygrać
5
Ale trzeba mu dać większą szansę. Gomes taką dostał i jej nie wykorzystał. A Denis miał już dobre mecze, po których lądował na ławce.
0
A u mnie w miescie Zenek :/