gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale grać tylko 80 minut i zremisowac to dobry wynik xd
Edit. Wyjaśnione haha
8
Tylko mi Bellerin w dlugich wlosach przypomina Kylo Rena? Xd
0
prawdopodobnie Achilles poszedł
0
Mozna juz od jakiegos czasu :)
0
Będę wdzieczny:)
9
Taki troche hacker zbawca z Ciebie
1
Nie w polskiej tv... Brak słów
Edit. Na C+ podobno
0
No ja to nie wiem jak grają bo nic nie widac -_-
1
Ale cały czas komentatorzy trąbili ze po przerwie przenosimy sie na mecz Atleti-Arsenal
I miły dzien mi zje*ali.
1
Salzburg Marsylia puszczają do chu*a wafla
2
No wlasnie mnie wkur*ili konkretnie
0
Jeszcze Dembele bo duzo kosztowal a malo szczelił. I Umtitiego bo spadek formy ma bym sprrzedał. A kupil Dybale, Hazarda, Griezmanna, Mbappe, De Bruyne, Firmino, Salaha, Kante i może jakiegoś Ronaldo na ławke
0
Ja chce Griezmanna, chociaz wielu osobom to sie nie podoba :)
0
Jeszcze Cie trafi i ZP dostanie
0
Dobra starczy Liverpoolowi w tym sezonie juz porazek w LM :)
0
Taktyczny.
0
To byłby dobry transfer
0
Arivederci Roma
1
O dyszke ze Real w ten sposób zdobedzie gola w finale? Xd
0
Na 1000% ;D.
0
Ich trójka naprawde jest zajebista
13
Dzień 1328, ludzie dalej liczą na bezsensowny szpaler
0
Poszperalem troche i tyle:
https://www.google.pl/search?client=ms-unknown&biw=360&bih=336&tbm=isch&sa=1&ei=7oXnWsqRHoWKsgGs6YDwBw&q=iniesta+vs+chelsea+2018+&oq=iniesta+vs+chelsea+2018+&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3...3916.9282..9897...0....716.3335.14j3j4-1j1j1......0....1.........0j41j0i30j0i8i30j0i19j0i30i19j0i8i30i19.Mn21GSjJ9P0%3D#imgrc=JC71KGrEjH42vM:
https://www.google.pl/search?client=ms-unknown&biw=360&bih=336&tbm=isch&sa=1&ei=7oXnWsqRHoWKsgGs6YDwBw&q=iniesta+vs+chelsea+2018+&oq=iniesta+vs+chelsea+2018+&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3...3916.9282..9897...0....716.3335.14j3j4-1j1j1......0....1.........0j41j0i30j0i8i30j0i19j0i30i19j0i8i30i19.Mn21GSjJ9P0%3D#imgdii=py0JW20LmcRbuM:&imgrc=JC71KGrEjH42vM:
https://goo.gl/images/TgqV4P
https://goo.gl/images/pf7XAH
https://goo.gl/images/cd9arN
https://goo.gl/images/tc3wbi
Moze cos sie spodoba :)
0
To Kane już gra?
2
Nie radze. Gralem ponad rok i fajnie jest na początku. Pozniej to katorga. Pay2Win typowe. Odradzam. Jsk kolega wyżej, goalunited, lub OSM- Online Soccer Manager to dobre gierki
10
Co tam niemiecka... Szkocką ogarnij xd
1
,,Przekręt" z B. Pittem :D
0
Roberto aż spodnie posikał xd
0
Hah nie wiem czemu ale rozwalił mnie ten komentarz xd
2
Barca cztery, Real zero ;D