0

Ale grać tylko 80 minut i zremisowac to dobry wynik xd
Edit. Wyjaśnione haha

8

Tylko mi Bellerin w dlugich wlosach przypomina Kylo Rena? Xd

0

prawdopodobnie Achilles poszedł

0

Mozna juz od jakiegos czasu :)

0

Będę wdzieczny:)

9

Taki troche hacker zbawca z Ciebie

1

Nie w polskiej tv... Brak słów
Edit. Na C+ podobno

0

No ja to nie wiem jak grają bo nic nie widac -_-

1

Ale cały czas komentatorzy trąbili ze po przerwie przenosimy sie na mecz Atleti-Arsenal
I miły dzien mi zje*ali.

1

Salzburg Marsylia puszczają do chu*a wafla

2

No wlasnie mnie wkur*ili konkretnie

0

Jeszcze Dembele bo duzo kosztowal a malo szczelił. I Umtitiego bo spadek formy ma bym sprrzedał. A kupil Dybale, Hazarda, Griezmanna, Mbappe, De Bruyne, Firmino, Salaha, Kante i może jakiegoś Ronaldo na ławke

0

Ja chce Griezmanna, chociaz wielu osobom to sie nie podoba :)

0

Jeszcze Cie trafi i ZP dostanie

0

Dobra starczy Liverpoolowi w tym sezonie juz porazek w LM :)

0

Taktyczny.

0

To byłby dobry transfer

0

Arivederci Roma

1

O dyszke ze Real w ten sposób zdobedzie gola w finale? Xd

0

Na 1000% ;D.

0

Ich trójka naprawde jest zajebista

13

Dzień 1328, ludzie dalej liczą na bezsensowny szpaler

0

To Kane już gra?

2

Nie radze. Gralem ponad rok i fajnie jest na początku. Pozniej to katorga. Pay2Win typowe. Odradzam. Jsk kolega wyżej, goalunited, lub OSM- Online Soccer Manager to dobre gierki

10

Co tam niemiecka... Szkocką ogarnij xd

1

,,Przekręt" z B. Pittem :D

0

Roberto aż spodnie posikał xd

0

Hah nie wiem czemu ale rozwalił mnie ten komentarz xd

2

Barca cztery, Real zero ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?