gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Padłem ze śmiechu
2
How was Spain?
Referee is ślepy again
1
Ale miłe zaskoczenie :D
Moj ulubiony zawodnik kapitanem. Od jakiegos czasu tego chcialem. Pięknie ;D
0
Kto dziś kapitanem? :)
8
Tylko, że on dobrze mówi i ma racje
1
Suarez i Alba? A niby za co?
Dla mnie zasluzyl ter Stegen :)
0
Na LM 2010/11 byla paczka po 1,5 zł ;D
Brakło mi do całego albumu wtedy tylko Messiego, Cristiano i... Ramosa
2
Chętnie stane na bramce ;D
40
Po co jak jest Ronaldinho
1
Stary, ha napisalem wszystko w max 30 minut a temat z Polskiego tez niby slaby dobrali a ze wszystkiego, bez żadnego przygotowania najmniej 73% To jest latwe wiec na spokojnie ;D
0
Dzięki wielkie:) Pozdrawiam:)
0
O prosze, dopiero znalazlem jedną osobę z miasta a tu przypadkowo druga ;D
Pozdrawiam :D
1
Haha to Diario to ostatnio przewodzi w informacjach z tylka xd
0
Cześć!
Ma ktoś Huaweia Y6 2017 LTE? Bo mam mozliwosc jego wzięcia. Telefonu używam do Rambli, dwóch gierek zajmujących w przybliżeniu ~2 GB, Snapchata i Facebooka. Ma ktos ten telefon i moze podzielic ie opinią czy daje rade? :) Z góry dzięki :)
0
Sorki ale nie zwrocilem uwagi na Twój komentarz. Wybacz ;p
0
Haha moze jakis over w meczu postawili? ;D
0
No wiesz, Barca strzeliła 2 gole w 50 sekund. A noze oni po kazdym golu pilka szybko na srodek ;D
0
Jakie tam wyniki xd
10:1, 6:0 ,6:1 ,18:2, 13:1 ,5:0 xd
Overki 4,5. Jak w maslo
0
Myślę, że Widzew go nie odda
0
To juz WP jest rzetelniejsze niż Diario xd
Oni pisali o transferze Dembele do Ajaxu po sezonie bo zaobserwował Zyecha na Instagramie ;D
0
Dzięki wielkie! Pozdrawiam:)
0
Co zrobil Dembele ze zachowal sie jak idiota? Bo nie moglem dzis obejrzec meczu :)
1
Nieeee. Raczej ,,Liverpool chce uniknąc Boskiego Ronaldo w finale!" ;D
0
Haha jasne ;D
Nie czepiam sie ani nic jakby coś ;D
0
Minimalny błąd. Pique jednak ma rozegrane jeszcze mniej minut niz w zeszlym sezonie :)
22
No na pewno xd.
1
Na szczescie redakcja wczoraj nie banowala za wulgaryzmy ;D
Dobrze, bo nie tylko mi nerwy puścily :/
17
Najgorsze dni dla kibica w tym sezonie nadeszły
0
Dzięki wielkie:)
0
Nie wiem cxy jest ale wiem za to, że ładują za to mandaty ;D
Dzięki :D