0

Padłem ze śmiechu

2

How was Spain?

Referee is ślepy again

1

Ale miłe zaskoczenie :D
Moj ulubiony zawodnik kapitanem. Od jakiegos czasu tego chcialem. Pięknie ;D

0

Kto dziś kapitanem? :)

8

Tylko, że on dobrze mówi i ma racje

1

Suarez i Alba? A niby za co?
Dla mnie zasluzyl ter Stegen :)

0

Na LM 2010/11 byla paczka po 1,5 zł ;D
Brakło mi do całego albumu wtedy tylko Messiego, Cristiano i... Ramosa

2

Chętnie stane na bramce ;D

40

Po co jak jest Ronaldinho

1

Stary, ha napisalem wszystko w max 30 minut a temat z Polskiego tez niby slaby dobrali a ze wszystkiego, bez żadnego przygotowania najmniej 73% To jest latwe wiec na spokojnie ;D

0

Dzięki wielkie:) Pozdrawiam:)

0

O prosze, dopiero znalazlem jedną osobę z miasta a tu przypadkowo druga ;D
Pozdrawiam :D

1

Haha to Diario to ostatnio przewodzi w informacjach z tylka xd

0

Cześć!
Ma ktoś Huaweia Y6 2017 LTE? Bo mam mozliwosc jego wzięcia. Telefonu używam do Rambli, dwóch gierek zajmujących w przybliżeniu ~2 GB, Snapchata i Facebooka. Ma ktos ten telefon i moze podzielic ie opinią czy daje rade? :) Z góry dzięki :)

0

Sorki ale nie zwrocilem uwagi na Twój komentarz. Wybacz ;p

0

Haha moze jakis over w meczu postawili? ;D

0

No wiesz, Barca strzeliła 2 gole w 50 sekund. A noze oni po kazdym golu pilka szybko na srodek ;D

0

Jakie tam wyniki xd
10:1, 6:0 ,6:1 ,18:2, 13:1 ,5:0 xd
Overki 4,5. Jak w maslo

0

Myślę, że Widzew go nie odda

0

To juz WP jest rzetelniejsze niż Diario xd
Oni pisali o transferze Dembele do Ajaxu po sezonie bo zaobserwował Zyecha na Instagramie ;D

0

Dzięki wielkie! Pozdrawiam:)

0

Co zrobil Dembele ze zachowal sie jak idiota? Bo nie moglem dzis obejrzec meczu :)

1

Nieeee. Raczej ,,Liverpool chce uniknąc Boskiego Ronaldo w finale!" ;D

0

Haha jasne ;D
Nie czepiam sie ani nic jakby coś ;D

0

Minimalny błąd. Pique jednak ma rozegrane jeszcze mniej minut niz w zeszlym sezonie :)

22

No na pewno xd.

1

Na szczescie redakcja wczoraj nie banowala za wulgaryzmy ;D
Dobrze, bo nie tylko mi nerwy puścily :/

17

Najgorsze dni dla kibica w tym sezonie nadeszły

0

Dzięki wielkie:)

0

Nie wiem cxy jest ale wiem za to, że ładują za to mandaty ;D
Dzięki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?