gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aleix ostatnio dostaje zaufanie trenera. Czyżby został w lato?
1
I raz dla Antoneli xd
0
Kurła mowilem ze z Dembele 4:0 do przerwy. Vamooooos!
1
Slonce sie odbija od glacy i bramkarza oślepia zwiększając szanse na gola:)
0
Myślę, ze nie będzie zadnego pozytywu bo wygramy Lige i znow wrocą
71
Kurłaaa z Dembele to po pierwszej połowie 4:0
10
Do 11 razy sztuka:)
1
Mam czysto teoretyczne pytanie :)
Czysto hipotetycznie wygrywamy w tym sezonie 2 trofea. Wolelibyście wygrać LM czy odpaść z LM ale skonczyc lige bez porażki? :)
4
Czesc. Jakie polecacie gry na telefon w typie Manager piłkarski? Dodsm, że Top Eleven i OSM odpadają:)
6
Podobno Guardiola zaczynału u niego kurs trenerski
11
Ja naprawde mam kompleks Ronaldo. Co tylko go widze to od razu mnie podirytowanie bierze. To robienie z niego Boga piłki jest żenujące.
46
Wenger, i mówię całkiem serio.
0
Namysłów i Żuberek ;D
Oczywiscie w butelkach :D
0
A ja za dwie dyszki na Basel i awans Juve i 1076+ :D
0
Jesli chodzi o ulubionych;
Ter Stegen-Alves,Pique,Puyol,Alba-Busi,Xavi,Iniesta-Messi,Villa,Neymar
:)
1
Ma być na fb i yt na oficjalnych stronach klubu:)
0
Mam problem. Z góry zaznaczam, że na kompie nie mam internetu bo coś się zepsuło :/
Zainstalowałem Wiedźmina 1 na kompie (gra oryginalna na płytce) i podzas włączania wyskakuje, ,,włóż płytę do stacji". Mialem tą gierkę na GOG Galaxy ale ostatnio przywracałem kompa do wcześniejszego momentu i wszystko padło :/
Wiecie jak można sobie z tym poradzić?
2
Nie mozesz dwoch zdarzen z tego samego meczu dac na jednym kuponie:)
2
Przeciez Real gra na wyjeździe, więc jak łapiesz za słówka to sprawdź czy poprawnie
1
I podeslac linka zapomniales dodac. My juz przez to przeszliśmy
1
Bez spiny ale osobiście sie nie zgadzam w kwestii Neymara, 90% akcji PSG to on podprowadzał pod pole karne a potem braklo chłodnej glowy, z drugiej strony PSG bez Neya nas pokonało 4:0 :) Będzie ciekawie:)
1
A to nie jest 9 kroków i stopka? :D
1
Dzięki za wyjaśnienie:)
0
Nie wiem czy to ma znaczenie, ale tam bylo sporo kontuzji bądź zawieszeń(chyba) :)
0
Tak podejrzewałem ale w sporcie nie takie rzeczy się działy więc dla pewności lepiej spytać :)
1
W sumie wszystko mozliwe na linii Polska-Niemcy czy Polska-Rosja ;D
Ps. Ciekawe jak wyglądałby czysto teoretycznie finał MŚ w tym roku Polska-Rosja :D
Rzeźnia :D
1
Przynajmniej sie nie krył haha ;D
A tak serio to tak ocenił czy błąd komputerowy? ;D
13
Oglądałem teraz skok Kamila z Lahti (2.seria)
Jakim cudem Fiński sędzia dał mu note 17,5 za styl?
18
Kiedys to były dresiwa jak Sebixy pod monopolowym ;P
0
Nie lepszy byłby obustronny walkower? ;D