0

Aleix ostatnio dostaje zaufanie trenera. Czyżby został w lato?

1

I raz dla Antoneli xd

0

Kurła mowilem ze z Dembele 4:0 do przerwy. Vamooooos!

1

Slonce sie odbija od glacy i bramkarza oślepia zwiększając szanse na gola:)

0

Myślę, ze nie będzie zadnego pozytywu bo wygramy Lige i znow wrocą

71

Kurłaaa z Dembele to po pierwszej połowie 4:0

10

Do 11 razy sztuka:)

1

Mam czysto teoretyczne pytanie :)
Czysto hipotetycznie wygrywamy w tym sezonie 2 trofea. Wolelibyście wygrać LM czy odpaść z LM ale skonczyc lige bez porażki? :)

4

Czesc. Jakie polecacie gry na telefon w typie Manager piłkarski? Dodsm, że Top Eleven i OSM odpadają:)

6

Podobno Guardiola zaczynału u niego kurs trenerski

11

Ja naprawde mam kompleks Ronaldo. Co tylko go widze to od razu mnie podirytowanie bierze. To robienie z niego Boga piłki jest żenujące.

46

Wenger, i mówię całkiem serio.

0

Namysłów i Żuberek ;D
Oczywiscie w butelkach :D

0

A ja za dwie dyszki na Basel i awans Juve i 1076+ :D

0

Jesli chodzi o ulubionych;
Ter Stegen-Alves,Pique,Puyol,Alba-Busi,Xavi,Iniesta-Messi,Villa,Neymar
:)

1

Ma być na fb i yt na oficjalnych stronach klubu:)

0

Mam problem. Z góry zaznaczam, że na kompie nie mam internetu bo coś się zepsuło :/
Zainstalowałem Wiedźmina 1 na kompie (gra oryginalna na płytce) i podzas włączania wyskakuje, ,,włóż płytę do stacji". Mialem tą gierkę na GOG Galaxy ale ostatnio przywracałem kompa do wcześniejszego momentu i wszystko padło :/
Wiecie jak można sobie z tym poradzić?

2

Nie mozesz dwoch zdarzen z tego samego meczu dac na jednym kuponie:)

2

Przeciez Real gra na wyjeździe, więc jak łapiesz za słówka to sprawdź czy poprawnie

1

I podeslac linka zapomniales dodac. My juz przez to przeszliśmy

1

Bez spiny ale osobiście sie nie zgadzam w kwestii Neymara, 90% akcji PSG to on podprowadzał pod pole karne a potem braklo chłodnej glowy, z drugiej strony PSG bez Neya nas pokonało 4:0 :) Będzie ciekawie:)

1

A to nie jest 9 kroków i stopka? :D

1

Dzięki za wyjaśnienie:)

0

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale tam bylo sporo kontuzji bądź zawieszeń(chyba) :)

0

Tak podejrzewałem ale w sporcie nie takie rzeczy się działy więc dla pewności lepiej spytać :)

1

W sumie wszystko mozliwe na linii Polska-Niemcy czy Polska-Rosja ;D

Ps. Ciekawe jak wyglądałby czysto teoretycznie finał MŚ w tym roku Polska-Rosja :D
Rzeźnia :D

1

Przynajmniej sie nie krył haha ;D
A tak serio to tak ocenił czy błąd komputerowy? ;D

13

Oglądałem teraz skok Kamila z Lahti (2.seria)
Jakim cudem Fiński sędzia dał mu note 17,5 za styl?

18

Kiedys to były dresiwa jak Sebixy pod monopolowym ;P

0

Nie lepszy byłby obustronny walkower? ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?