4

Szczerze to dzisiaj bardzo fajnie slucha mi sie komentatora na TVP 1. Fajne emocje przy akcjach czuć. Jak dla mnie naprawde plus :)

42

Nadzwyczajny wysiłek~ A.Gomes ;D

0

Dzięki bardzo wszystkim:)

0

Jak zagral ter Stegen?:)

21

Składnia niesamowita

0

Źle sie rozgrzał

34

Dmuchają i chuchają na niego jak na Boga Karwa Kawka

0

Swietny artysta, naprawde jeden z moich ulubionyh raperow. Moim zdaniem niestety już sie troche wypalił jednak :/

0

Tak oszczędny, że trzy lata bez tankowania dojedzie? ;P

0

A na samochodzie co holuje ukryte ,,BDSM"? :D

0

Hahaha tym razen o dziwnym starszym Panu nie myślałem ;P

2

Usunięte i nie widzialem. Duda? :D

1

Wtedy nagroda Nobla za szczyt głupoty się należy ;D

4

Wchodzi Karim na końcówkę, wie gdzie wstawić swoją główkę, bramka wielkie ma znaczenie, szscuneczek kamerzyście Benzemie

0

Najlepsza dziewiątka! Ciekawe czy to nagrał

0

Bo to troll na 100%

2

Przeciez dobrze napisał

1

Ja wlasnie tez nie wiem ale skomentuje. Moze zielone wpadną i rodzine wyżywie
Przynajmniej odważyl sie podać rocznik xd

1

Youtuber sie znalazł ;P

4

Kot już wprawiony w noszeniu Kamila ;D

16

Pechowy? Wiesz co się stało właśnie na dużej skoczni? Xd

0

Jaki to mecz żeby znalezc na Flashscore? :D

0

Na Rakiticia się zrobił :D

3

Pytam teraz poważnie. Lądowanie Johanssona czy Forfanga jest adekwatne do oceny 18,5?

3

Racja:D Teraz Kubacki zawadzil o zieloną linię a był 5m przed nią ;D

1

Komentatorzy na Jedynce troche wyolbrzymiają skoki naszych ;D

0

Spodziewalen się takich odpowiedzi haha ;D

0

Chyba chodzi o asysty? :D

1

Czemu Huli belke obnizyli?

0

Również pozdrawiam!:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?