gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Szczerze to dzisiaj bardzo fajnie slucha mi sie komentatora na TVP 1. Fajne emocje przy akcjach czuć. Jak dla mnie naprawde plus :)
42
Nadzwyczajny wysiłek~ A.Gomes ;D
0
Dzięki bardzo wszystkim:)
0
Jak zagral ter Stegen?:)
21
Składnia niesamowita
0
Źle sie rozgrzał
34
Dmuchają i chuchają na niego jak na Boga Karwa Kawka
0
Swietny artysta, naprawde jeden z moich ulubionyh raperow. Moim zdaniem niestety już sie troche wypalił jednak :/
0
Tak oszczędny, że trzy lata bez tankowania dojedzie? ;P
0
A na samochodzie co holuje ukryte ,,BDSM"? :D
0
Hahaha tym razen o dziwnym starszym Panu nie myślałem ;P
2
Usunięte i nie widzialem. Duda? :D
1
Wtedy nagroda Nobla za szczyt głupoty się należy ;D
4
Wchodzi Karim na końcówkę, wie gdzie wstawić swoją główkę, bramka wielkie ma znaczenie, szscuneczek kamerzyście Benzemie
0
Najlepsza dziewiątka! Ciekawe czy to nagrał
0
Bo to troll na 100%
2
Przeciez dobrze napisał
1
Ja wlasnie tez nie wiem ale skomentuje. Moze zielone wpadną i rodzine wyżywie
Przynajmniej odważyl sie podać rocznik xd
1
Youtuber sie znalazł ;P
4
Kot już wprawiony w noszeniu Kamila ;D
16
Pechowy? Wiesz co się stało właśnie na dużej skoczni? Xd
0
Jaki to mecz żeby znalezc na Flashscore? :D
0
Na Rakiticia się zrobił :D
3
Pytam teraz poważnie. Lądowanie Johanssona czy Forfanga jest adekwatne do oceny 18,5?
3
Racja:D Teraz Kubacki zawadzil o zieloną linię a był 5m przed nią ;D
1
Komentatorzy na Jedynce troche wyolbrzymiają skoki naszych ;D
0
Spodziewalen się takich odpowiedzi haha ;D
0
Chyba chodzi o asysty? :D
1
Czemu Huli belke obnizyli?
0
Również pozdrawiam!:)