gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sensie, że umrze czy nic groźnego? Bo nie kumam :/
0
Zaraz Tebas go zawiesi bo ,,tak być nie może i to niezgodne z duchem gry" ;D
0
Nawet jak nie Mina to Verma i Umtiti spokojnie
0
Oki, dzięki bardzo:)
0
Wszystko wyzej już podali ;D
0
Podrzucisz linka do tej sytuacji?
4
Z pierwszego skladu powołani Cillessen, Mina,Digne, Paco, Denis, Gomes więc masz odpowiedz:)
5
Dzieciak zestresowany kwotą, za jaką go Barca kupiła ;D
0
Marzy mi się Oscar za muzykę do Ostatniego Jedi ale będzie ciężko, o ile wgl mozliwe :/ John Williams to dla mnie geniusz:)
1
A czy ten mecz jest ważny?
0
Fajnie fajnie, ale osobiście chciałbym zobaczyć Cucurelle :)
1
Ktoś tak mówił? Xd
0
,,,,,, masz, skopiuj i wklejaj
0
Chyba 9 :).
0
Obejrzyj więcej niz ten mecz a zrozumiesz:)
0
Helena mam zawał
0
Był spalony.
0
Bylo pokazane jak Dembele,Paulina i Mistrz z rozgrzewki biegli na lawke ;P Gomes wygral xd
0
To co?
Paulinho za Gomesa w przerwie?
0
Chyba ścigali się, kto pierwszy na ławce to wchodzi za Inieste
1
On może nawet z piątek próbować strzelać
0
A ja licze, że zagra tam Messi
6
Kwestia gustu:) Dla mnie BB w miare spoko ale bez szału a gra o tron 11/10 :)
0
Poczęstował jak Chuck Norris prąd kopnięciem ;D
10
Jem płatki z mlekiem
0
To ja zostane przy Włoskiej kadrze i wielkich zawodników: Allessandro Del Piero i Allessandro Nesta :)
2
Szczerze moim zdaniem grą nogami może dorównać mu na tą chwile chyba tylko Ederson :)
0
W jakim zawodniku mieliscie największe nadzieje a zawiódł po całej linii i nie był wart wydanch pieniędzy?:)
0
Za 5 zł siadło 138 na lidze Bahrajnu, Gwatemali i Botswany. Serio
0
Mi najbardziej podobała się jedynka i siódemka:)
Najnowszej nie polecam :/