0

W sensie, że umrze czy nic groźnego? Bo nie kumam :/

0

Zaraz Tebas go zawiesi bo ,,tak być nie może i to niezgodne z duchem gry" ;D

0

Nawet jak nie Mina to Verma i Umtiti spokojnie

0

Oki, dzięki bardzo:)

0

Wszystko wyzej już podali ;D

0

Podrzucisz linka do tej sytuacji?

4

Z pierwszego skladu powołani Cillessen, Mina,Digne, Paco, Denis, Gomes więc masz odpowiedz:)

5

Dzieciak zestresowany kwotą, za jaką go Barca kupiła ;D

0

Marzy mi się Oscar za muzykę do Ostatniego Jedi ale będzie ciężko, o ile wgl mozliwe :/ John Williams to dla mnie geniusz:)

1

A czy ten mecz jest ważny?

0

Fajnie fajnie, ale osobiście chciałbym zobaczyć Cucurelle :)

1

Ktoś tak mówił? Xd

0

,,,,,, masz, skopiuj i wklejaj

0

Chyba 9 :).

0

Obejrzyj więcej niz ten mecz a zrozumiesz:)

0

Helena mam zawał

0

Był spalony.

0

Bylo pokazane jak Dembele,Paulina i Mistrz z rozgrzewki biegli na lawke ;P Gomes wygral xd

0

To co?
Paulinho za Gomesa w przerwie?

0

Chyba ścigali się, kto pierwszy na ławce to wchodzi za Inieste

1

On może nawet z piątek próbować strzelać

0

A ja licze, że zagra tam Messi

6

Kwestia gustu:) Dla mnie BB w miare spoko ale bez szału a gra o tron 11/10 :)

0

Poczęstował jak Chuck Norris prąd kopnięciem ;D

10

Jem płatki z mlekiem

0

To ja zostane przy Włoskiej kadrze i wielkich zawodników: Allessandro Del Piero i Allessandro Nesta :)

2

Szczerze moim zdaniem grą nogami może dorównać mu na tą chwile chyba tylko Ederson :)

0

W jakim zawodniku mieliscie największe nadzieje a zawiódł po całej linii i nie był wart wydanch pieniędzy?:)

0

Za 5 zł siadło 138 na lidze Bahrajnu, Gwatemali i Botswany. Serio

0

Mi najbardziej podobała się jedynka i siódemka:)
Najnowszej nie polecam :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?