gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie jestem osobą krytykującą Valverde, ekspertem ani osobą ktora chciałaby zsby Iniesta grał raz na 3 miesiące a w tym czasie chodził o balkoniku. Ale wystawianie Andresa ktory jest dosc kontuzjogenny, zagrozonego Suareza, posadzić Dembele na ławie, mimo, że potrzebuje rytmu meczowego nie jest dla mnie do końca zrozumialem. Ale Valverde nie raz udowodnił, że zna sie na robocie i trzeba mu zaufac :)
1
Ja od początku jestem za tym transferem:) Uwielbiam Griezmanna:)
1
Teraz dopiero odczytalem, tak jak kolega wyzej:)
Jeszcze jest opcja 12
Czyli wygra albo gospodarz albo gosc, nie moze byc remisu :)
1
Jesli chodzi o bukmachera to Fortuna zdecydowanie:)
0
Wystarczy remis do przerwy
0
Przeczytalem ,,Zanim wytrzeźwieje" ;P
14
Obrona Realu e ostatniej akcji rozkojarzona jak slepa lesbijka w sklepie rybnym ;D
1
I po co takie komentarze to ja nie wiem...
1
Pjona! Poszlo za dwie dychy na Real (między innymi oni na kuponie) i na szczescie jeden mecz nie wszedł ;D
0
On tak zawsze, jeszcze 3 mecze i kontuzja. Szkoda. Chłopa :/
0
Ale Kylo to ty szanuj ;D
4
Wzial tabletke na niesmiertelnosc i skonczyl w pierdlu na dozywocie xd
0
Mou już nie wypalił przeciez xd
2
Przeciez Griezmann prawdopodobnie przyjdzie więc po co ten komentarz xd
1
No.i uderza. Kibica na trybunach:)
4
Przeciez to druga bramka Coutinho w Barcelonie :D
1
Rozkojarzony jak ślepa lesbijka w sklepie rybnym on jest ostatnio
1
Ale i tak Boski jest najlepszy w historii...
0
Ale widać, że Florek posmarował z kartka dla Suareza ;D
0
Ale Nawet teraz są narzekania ze moglby sie pomylić i zarzucić kartke dla Suareza ;P
2
Następny mecz z Las Palmas a pozniej Atleti.
2
Suarez to chyba mowil do sędziego, żeby dał kartkę ;D
0
Czy info o śmierci dziadka Messiego jest potwierdzone? :/
1
Ja jestem za SB Mafija zdecydowanie. Nie lubie strasznie TPSa i Śliwki. Ogolnie, pewnie mnie zjedzą za to, ale nowy rap (ReTo,Quebo,Białas,Żabson) trafiają do mnie świetnie:)
1
U mnie własnie było tak samo:)
0
No ten mecz skomentował dla mnie znakomicie, nazwiska jego nie znałem:)
0
Fajny byl z United z Sevilla
0
To, że popijal mate to formalnosc:)
0
I Napoli bo wiadomo
19
Polak rodak za Niemcami karwa kafka. Kanada kurłaaa