gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A nie masz opcji ,,Wytypuj wiele meczow" czy coš takiego?
Edit. Ludwiczek szybszy :P
0
Optymalny optymalny. Ter Stegen, Coutinho to stali rezerwowi a Dembele zwykle nie łapie się na ławke:)
0
Myślę, że nie. Jednak pewny nie jestem:)
0
Dziękuję bardzo za odpowiedz!:)
0
Zaraz po Tobie pojadą pewnie
0
Siema
Moj braciak też chciałby zalozyc tu konto i moje pytanie brzmi.
Moze zrobić to na innym urządzeniu czy to po ip idzie? Bo nie chciałbym bana za multikonto złapać dlatego chce sie dowiedziec zanim on zalozy. Dzięki:)
1
Ooo dyskusja polityczna zaraz sie zacznie. Mission Complete :P
1
Niestety nie widać
98
Dzwoni Obama do Putina i mówi :
- Słuchaj, musimy zmienić strefy czasowe na
takie same! Wczoraj dzwoniłem do Chin z
życzeniami, a okazało się że urodziny były
wczoraj...
Putin na to: - To co ja mam powiedzieć jak dzwoniłem do Polski z kondolencjami, a
okazało się że samolot jeszcze nie wystartował...
Milego wieczorku Cules!:)
3
Nie dygaj. Dembele nie pojdzie do Atleti ;)
3
Wiekszej glupoty nie slyszalem :P
0
Tak to ten.
2
A ja za rowne 3 miechy. Dziś prawko zaczynam :D
0
Deulo zawsze na początku robi dobre wrazenie:)
0
Wszedzie gram z 11 więc tu też :D
2
Był na domówce z Benzemą
4
To fakt. Najgorsze mozliwe porownanie
0
Neymar też dziś ma urodziny :D
0
Może podstadionem.pl ?:)
0
Dla mnie osobiście to najnudniejszy sport świata :D
0
Dzięki Wam bardzo! :)
0
Więc lepsza Twoim zdaniem jedynka? :)
0
Chyba decyzję podejmuje sędzia panie łysy:)
0
Siema!
Pilna sprawa. Czy film Sinister 2 jest jakoś powiązany z jedynką, że nie da rady obejrzeć dwójki bez jedynki? :)
1
Wydaje mi się, że chyba może ale pewny nie jestem.
Nacisnąles zainteresowanie jakims wydarzeniem w klubie go go, i boisz się dziewczyny jak zobaczy? :D
0
Dodaj jeszcze, że jak zremisujemy to tez :D
1
Ciekawe co z tego wyjdzie:) Taka postać, że naprawde można zrobić fajny film komediowo przygodowy :P
0
Nie szalej tylko z mieczem bo wiadomo, Vader ma tylko świetlny :P
Ps. Widze, że masz moją osobe z prof w masce :)
0
Bardzo fajne :)
1
Inni się zabezpieczają przy kobiecie, ale nie widze zeby ktoś chcial wyslać ;P