1

A nie masz opcji ,,Wytypuj wiele meczow" czy coš takiego?
Edit. Ludwiczek szybszy :P

0

Optymalny optymalny. Ter Stegen, Coutinho to stali rezerwowi a Dembele zwykle nie łapie się na ławke:)

0

Myślę, że nie. Jednak pewny nie jestem:)

0

Dziękuję bardzo za odpowiedz!:)

0

Zaraz po Tobie pojadą pewnie

0

Siema
Moj braciak też chciałby zalozyc tu konto i moje pytanie brzmi.
Moze zrobić to na innym urządzeniu czy to po ip idzie? Bo nie chciałbym bana za multikonto złapać dlatego chce sie dowiedziec zanim on zalozy. Dzięki:)

1

Ooo dyskusja polityczna zaraz sie zacznie. Mission Complete :P

1

Niestety nie widać

98

Dzwoni Obama do Putina i mówi :

- Słuchaj, musimy zmienić strefy czasowe na
takie same! Wczoraj dzwoniłem do Chin z
życzeniami, a okazało się że urodziny były
wczoraj...
Putin na to: - To co ja mam powiedzieć jak dzwoniłem do Polski z kondolencjami, a
okazało się że samolot jeszcze nie wystartował...
Milego wieczorku Cules!:)

3

Nie dygaj. Dembele nie pojdzie do Atleti ;)

3

Wiekszej glupoty nie slyszalem :P

0

Tak to ten.

2

A ja za rowne 3 miechy. Dziś prawko zaczynam :D

0

Deulo zawsze na początku robi dobre wrazenie:)

0

Wszedzie gram z 11 więc tu też :D

2

Był na domówce z Benzemą

4

To fakt. Najgorsze mozliwe porownanie

0

Neymar też dziś ma urodziny :D

0

Może podstadionem.pl ?:)

0

Dla mnie osobiście to najnudniejszy sport świata :D

0

Dzięki Wam bardzo! :)

0

Więc lepsza Twoim zdaniem jedynka? :)

0

Chyba decyzję podejmuje sędzia panie łysy:)

0

Siema!
Pilna sprawa. Czy film Sinister 2 jest jakoś powiązany z jedynką, że nie da rady obejrzeć dwójki bez jedynki? :)

1

Wydaje mi się, że chyba może ale pewny nie jestem.
Nacisnąles zainteresowanie jakims wydarzeniem w klubie go go, i boisz się dziewczyny jak zobaczy? :D

0

Dodaj jeszcze, że jak zremisujemy to tez :D

1

Ciekawe co z tego wyjdzie:) Taka postać, że naprawde można zrobić fajny film komediowo przygodowy :P

0

Nie szalej tylko z mieczem bo wiadomo, Vader ma tylko świetlny :P
Ps. Widze, że masz moją osobe z prof w masce :)

0

Bardzo fajne :)

1

Inni się zabezpieczają przy kobiecie, ale nie widze zeby ktoś chcial wyslać ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?