gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Prawda jest taka, ze sieci komórkowe bardziej dbają o nowego klienta niż stałego. Ja po upływie terminu umowy zawsze zmieniam sieć :)
Ps. Oczywiscie ankiete wypełniłem :)
16
Nie śmiej się, bo jak ja miałem wlasnie tanczyc poloneza na jakies święto ze szkoły to zrobiłbym wszystko zeby tego uniknąć, a jak poznałem partnerke to prosiłem o dodatkowe próby udając, że nie umiem kroku podstawowego ;P
123
Ciekawostka. W każdym meczu w którym Szefuncio strzelał gola, Barca wygrywała:)
0
Tylko PS1 do starych gier ;D
22
Nie bez powodu Osasuna nazywana jest ulubioną ofiarą Masche xd
0
Mignolet jeszcze ;p
0
Messi jak juz to 70 brutto :) Ktoś dziś wstawiał te zarobki :)
1
Kozak gra. Pamietam poziom z goniącą kulą na lodzie ;P
0
Jak jeszcze strzeli z 2 gole to dostanie pewnie...
0
Po czym każdy to naprostował.
1
Fajnie tylko, że w 2009 roku mowil o tym, że bardzo chce zagrać w Arsenalu bo uwielbia ten zespol i podoba mu sie jego gra.
0
Walkower jest tym samym co wyeliminowanie z dwumeczu;)
0
Dzięki za info:)
1
Sklad meczowy.
Moze De Bruyne za Alleszandriniego? Son w miejsce Martiala i za niego może Tolisso?
I osobiście bardzo polecam na PO Bellerina:)
0
Na facebooku mignelo mi, że Balotelli na 99% w Juve? Slyszał ktoś o tym, i co sądzicie o ewentualnym ruchu Juve? :)
0
Haha przynajmniej to ;D
0
Ale przynajmniej masz pierścionek ;D
0
Chyba jak kasa trafi na konto :)
0
Nie zdziwiłbym się jakby Pep na napastnika wybrał sobie Werner'a. Realna, mloda opcja. Przyszlościowo City chyba wygląda najlepiej na tą chwilę :)
0
Fajny transfer by City zrobiło, Pep by z niego wycisnąl co najlepsze, a ze Stonesem mogliby miec obrone na lata :)
0
Bez zastanowienia Xbox ;D
Ewentualnie zagraj kupon Vabank i kup jedno i drugie :D
0
Na STSie i Fortunie są czesto w e-sport :)
2
Kameni odszedl ;P
0
Nie można chyba przypadkowych bo zawodnika trzeba z tym numerem zatejestrować a nie można zmieniac co mecz:)
2
Zalezy jaki masz budżet.
Fajny sposób, lecz dlugotrwaly jak chcesz wygrac cos wiecej jest taki (przynajmniej u mnie działa)
Grasz za 5 zł do wygrania 15
Potem za 10 do wygrania 30
Potem za 20 do wygrania 50
Za 30 do wygrania 70 itd. Itd.
Myślę, ze lepiej tak niz taśmy za 2 zł dlugosci papieru toaletowego :)
0
Dobra robota:)
0
Mam nadrukowane napisy (nie pamiętam dokladnie jakie bo pisze z pamieci), Papierową metkę na prawym boku i na kolnierzu z tylu taką jakby metke z materiału :)
0
W czym moge pomoc ;P
0
Numer nie ma tu nic do rzeczy wedlug mnie.
Moze wezmie 7 a w lato po prostu ten numer zmieni?
1
Dokladnie miałem to samo pisac:)