2

Prawda jest taka, ze sieci komórkowe bardziej dbają o nowego klienta niż stałego. Ja po upływie terminu umowy zawsze zmieniam sieć :)
Ps. Oczywiscie ankiete wypełniłem :)

16

Nie śmiej się, bo jak ja miałem wlasnie tanczyc poloneza na jakies święto ze szkoły to zrobiłbym wszystko zeby tego uniknąć, a jak poznałem partnerke to prosiłem o dodatkowe próby udając, że nie umiem kroku podstawowego ;P

123

Ciekawostka. W każdym meczu w którym Szefuncio strzelał gola, Barca wygrywała:)

0

Tylko PS1 do starych gier ;D

22

Nie bez powodu Osasuna nazywana jest ulubioną ofiarą Masche xd

0

Mignolet jeszcze ;p

0

Messi jak juz to 70 brutto :) Ktoś dziś wstawiał te zarobki :)

1

Kozak gra. Pamietam poziom z goniącą kulą na lodzie ;P

0

Jak jeszcze strzeli z 2 gole to dostanie pewnie...

0

Po czym każdy to naprostował.

1

Fajnie tylko, że w 2009 roku mowil o tym, że bardzo chce zagrać w Arsenalu bo uwielbia ten zespol i podoba mu sie jego gra.

0

Walkower jest tym samym co wyeliminowanie z dwumeczu;)

0

Dzięki za info:)

1

Sklad meczowy.
Moze De Bruyne za Alleszandriniego? Son w miejsce Martiala i za niego może Tolisso?
I osobiście bardzo polecam na PO Bellerina:)

0

Na facebooku mignelo mi, że Balotelli na 99% w Juve? Slyszał ktoś o tym, i co sądzicie o ewentualnym ruchu Juve? :)

0

Haha przynajmniej to ;D

0

Ale przynajmniej masz pierścionek ;D

0

Chyba jak kasa trafi na konto :)

0

Nie zdziwiłbym się jakby Pep na napastnika wybrał sobie Werner'a. Realna, mloda opcja. Przyszlościowo City chyba wygląda najlepiej na tą chwilę :)

0

Fajny transfer by City zrobiło, Pep by z niego wycisnąl co najlepsze, a ze Stonesem mogliby miec obrone na lata :)

0

Bez zastanowienia Xbox ;D
Ewentualnie zagraj kupon Vabank i kup jedno i drugie :D

0

Na STSie i Fortunie są czesto w e-sport :)

2

Kameni odszedl ;P

0

Nie można chyba przypadkowych bo zawodnika trzeba z tym numerem zatejestrować a nie można zmieniac co mecz:)

2

Zalezy jaki masz budżet.
Fajny sposób, lecz dlugotrwaly jak chcesz wygrac cos wiecej jest taki (przynajmniej u mnie działa)
Grasz za 5 zł do wygrania 15
Potem za 10 do wygrania 30
Potem za 20 do wygrania 50
Za 30 do wygrania 70 itd. Itd.
Myślę, ze lepiej tak niz taśmy za 2 zł dlugosci papieru toaletowego :)

0

Dobra robota:)

0

Mam nadrukowane napisy (nie pamiętam dokladnie jakie bo pisze z pamieci), Papierową metkę na prawym boku i na kolnierzu z tylu taką jakby metke z materiału :)

0

W czym moge pomoc ;P

0

Numer nie ma tu nic do rzeczy wedlug mnie.
Moze wezmie 7 a w lato po prostu ten numer zmieni?

1

Dokladnie miałem to samo pisac:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?