0

Ale zalozmy wszystkie konkursy oni byli pierwsi lub drudzy. Wiesz, idealny remis :)

0

Co jest w przypadku gdy skoczkowie narciarscy na koniec sezonu:
Mają tyle samo punktów, występów w konkursach, tyle samo 1 i 2 miejsc? :)
Oboje dostają KK? :)

0

Haha dobre, ale musialem dwa razy przeczytać :p

0

Spoczko, zdarza się :)

0

Za dużo na raz ;P
Ale trzeci najlepszy ;D

5

Ojciec Chrzestny i oczywiscie Star Wars ;D

1

4000000? Aż tylu? :d

1

Wybrałbym bunkier ;P

0

Kontuzje, zawieszenia, rotacje, brak formy u kogoś.
Spójrz na sytuacje teraz. Nie przydałby się teraz Griezmann? Na dokladnie ta chwile? :)
Pytanie czy ktoś z tej ekipy zgodzi sie na częste rotacje:)

0

Czyżby Griezmann?

2

Dla mnie Griezzmann, wiem, ze zaraz zlecą sie osoby ktore tdgo nie podzielają, ale:
1. Zawodnik światowej klasy za rozsądne( na te czasy) pieniądze.
2.Męczy sie w Atleti jedną akcją w meczu po kontrze a wcześniej obrona Częstochowy,a sądze że w naz
Naszym systemie by się odnalazł.
3. Możliwość rotacji w przodzie i przejście ba 4-2-3-1
Oczywiscie to tylko moja opinia:)

2

Espanyol sie cieszy, bo za porażkę Barcy to Real zapłaci rachunek, premie dla Espanyolu od Florka ;P

0

Takie mecze się zdarzaja, trudno. Byle glowy nie opadly w dol tylko wyciągnąć wnioski i jazda. Wypadek przy pracy:) Vamooooos!

0

Dzięki wielkie z wyprzedzeniem ;D
I wzajemnie ;p

0

Uważaj na to ;P
Ja już zamiast mowic,,dwa złote" mówie ,,jeden kupon"

A tak serio. Proponuje FORTUNA.
Kursy prosta sprawa, wszystkie na kuponie mnozysz przez siebie i gitara:)
Od kursu pomnożonego przez stawke odejmujesz 12% podatku :)
Najlepiej sie gra 2-3 mecze za dużą stawkę. Ale jesli traktujesz to w formie zabawy bez żadnych nadziei to kupony mozesz grać od 2 złotych:)

3

Rakitić też podnosi. On naprawde gra bardzo dobrze.

6

Ja za 3 lata i 5 miesięcy również 21:)

18

Profilówka zobowiązuje ;P

0

Uwazam tak samo :)

0

Moze Messi a Aleix PS? :)

0

Mertesacker ;P

1

O tym samym myslałem :P

3

Proponuje zmienić sondę bo Cou i Mine jjuz kupiliśmy :)

0

Bez City także ;P

1

Ja osobiście do rzeczy się nie przywiązuje ani ne mam zadnych sentymentów ale rozumiem ludzi ktorzy mysla inaczej:)

0

To pewnie Real nie będzie chcial :D

0

Dokladnie też tak uważam :)

1

Rozumiem oczywiscie,trauma do końca życia :/

0

Wspolczuje stary...

9

Mysle, że kolejny przeciętniak. W brazylijskiej każdy szaleje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?