gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale zalozmy wszystkie konkursy oni byli pierwsi lub drudzy. Wiesz, idealny remis :)
0
Co jest w przypadku gdy skoczkowie narciarscy na koniec sezonu:
Mają tyle samo punktów, występów w konkursach, tyle samo 1 i 2 miejsc? :)
Oboje dostają KK? :)
0
Haha dobre, ale musialem dwa razy przeczytać :p
0
Spoczko, zdarza się :)
0
Za dużo na raz ;P
Ale trzeci najlepszy ;D
5
Ojciec Chrzestny i oczywiscie Star Wars ;D
1
4000000? Aż tylu? :d
1
Wybrałbym bunkier ;P
0
Kontuzje, zawieszenia, rotacje, brak formy u kogoś.
Spójrz na sytuacje teraz. Nie przydałby się teraz Griezmann? Na dokladnie ta chwile? :)
Pytanie czy ktoś z tej ekipy zgodzi sie na częste rotacje:)
0
Czyżby Griezmann?
2
Dla mnie Griezzmann, wiem, ze zaraz zlecą sie osoby ktore tdgo nie podzielają, ale:
1. Zawodnik światowej klasy za rozsądne( na te czasy) pieniądze.
2.Męczy sie w Atleti jedną akcją w meczu po kontrze a wcześniej obrona Częstochowy,a sądze że w naz
Naszym systemie by się odnalazł.
3. Możliwość rotacji w przodzie i przejście ba 4-2-3-1
Oczywiscie to tylko moja opinia:)
2
Espanyol sie cieszy, bo za porażkę Barcy to Real zapłaci rachunek, premie dla Espanyolu od Florka ;P
0
Takie mecze się zdarzaja, trudno. Byle glowy nie opadly w dol tylko wyciągnąć wnioski i jazda. Wypadek przy pracy:) Vamooooos!
0
Dzięki wielkie z wyprzedzeniem ;D
I wzajemnie ;p
0
Uważaj na to ;P
Ja już zamiast mowic,,dwa złote" mówie ,,jeden kupon"
A tak serio. Proponuje FORTUNA.
Kursy prosta sprawa, wszystkie na kuponie mnozysz przez siebie i gitara:)
Od kursu pomnożonego przez stawke odejmujesz 12% podatku :)
Najlepiej sie gra 2-3 mecze za dużą stawkę. Ale jesli traktujesz to w formie zabawy bez żadnych nadziei to kupony mozesz grać od 2 złotych:)
3
Rakitić też podnosi. On naprawde gra bardzo dobrze.
6
Ja za 3 lata i 5 miesięcy również 21:)
18
Profilówka zobowiązuje ;P
0
Uwazam tak samo :)
0
Moze Messi a Aleix PS? :)
0
Mertesacker ;P
1
O tym samym myslałem :P
3
Proponuje zmienić sondę bo Cou i Mine jjuz kupiliśmy :)
0
Bez City także ;P
1
Ja osobiście do rzeczy się nie przywiązuje ani ne mam zadnych sentymentów ale rozumiem ludzi ktorzy mysla inaczej:)
0
To pewnie Real nie będzie chcial :D
0
Dokladnie też tak uważam :)
1
Rozumiem oczywiscie,trauma do końca życia :/
0
Wspolczuje stary...
9
Mysle, że kolejny przeciętniak. W brazylijskiej każdy szaleje