2

Pare stów to nic takiego ;D

0

Pamiętam jak byla wypowiedź Messiego, że jeśli Arda chce dostać nr 10 to może mu ją oddać :)

0

Ktos tu na Rambli cos takiego wstawiał

0

Dzięki bardzo:)
Chyba rano pojde do dyrektora zaniesc świadectwo i zapytam czy juz moge isc na lekcje, najbezpieczniejsza opcja :)

0

Po prostu zupelnie nie pasował mi kierunek ktory wybralem:) A nie chce sie meczyc w czyms czego nie lubie, zaluje decyzji ale na szczescie można to zmienić i tak robie :)

0

Haha tak to ja ;D
Nie było problemu tylko wiadomo, formalności :D

1

Mysle, że Masche i może Deulo :)

0

Mam.pytanie, moze.ktoś pomoże.
Otoz, dziś zmienialem szkołe, znioslem wszystkie dokumenty. Rodzic napisał podanie( zapomnialem niestety zaniesc swiadectwa ukonczenia pierwszej klasy technikum.), a przenosze sie również do drugiej klasy i raczej to niezbędne. Dyrektor przyjmie mnie na pewno jednak miał dzwonic jak rozpatrzy podanie. Telefonu dziś nie było. Myslicie, że moge isc jutro na lekcje jak zaniose zaległe świadectwo, czy zaniesc tylko dokument i czekaj na oficjalne potwierdzenie?

0

W sumie masz racje:)
Osobiście nigdy nie mialem tej najdroxszej więc nie wypowiem jak to w niej jest ;D

0

Tutaj czy na facebooku?
Jeśli tutaj to prostu wpisz w google kolor biały ;D

1

Aha, dzięki bo nie widziałem:)

0

Czy po 10 to nie wiem ale czekam na komentarze po średnim debiucie, że sie nie nadaje :)

0

Więc możemy razem kibicowac z dobrym sprzętem, Dzięki za info bo zawsze myślałem, że to już wysoka półka:)

0

A on nie poszedł do paki za gwałt czy cos?

0

Oj nie wiem czym to sie rozni ale zapłaciłem 315zł :)
Więc chyba ta wyższa półka :)

3

,,Tam są drzwi" :D

0

Nie ma problemu, pisz śmiało:) pozdrawiam:)

1

I w pierwszym meczu zobaczymy czy jest wart tych pieniędzy? :)

1

4 raz pisze, ze Robertinho pisał że dziś to naprawi. Cierpliwości:)

0

Spokojnie będzie dobra:)
Dobry zakup. Pozdrawiam:)

0

Na pewno nie za 6 dni :)

0

Osobiście (nie wchodze w te strony) ale gdy wyskoczy mi taka reklama to po prostu wracam na ekran glowny i zamykam w otwartych kartach przeglądarke:)
Broń boże naciskać na te reklamy czy ,,komunikaty"/
Najlepiej to zignorować:) Serio:)
Jak coś to pisz priv to wiecej szczegolow Ci wypisze :)

0

182cm , rozmiar M
Ps. U mnie jest luźna ale nie do przesady:) Jestem szczupły ale do patyczaków nie należą, na długośc oczywiscie w porządku:)
Jak za 100 zł to bierz śmiało :)

19

Zawsze znajdzie się jeden bezmózg:)

1

Proponuje telefon do ustawień fabrycznych:)
Ps. Nie wszystkie te komunikaty o usterkach są prawdziwe :)

0

A może Rafinha mu SMSa napisał? To nie był fake news ;)

1

Iniesta fajnie trzyma ta kierownice :D

0

Myślę, że to nasz główny cel na lato:)

0

Chyba po prostu podłączyć pada i ikone klawiatury i pada na tą samą stronę :)

0

Kupuj śmiało, spoko cena :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?