gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Co mecz Realu widze tylko, że nie mogą wiecznie tracić punktów po czym beka xd
Myślę, że to ju nieaktualne i mogą jednak tracić :D
2
Przewiduje duzo zielonych pod tym komem xd
48
Real Madryt popier*oliło, rozdaje punkty gdzie popadnie
1
Skumałem po chwili :P
0
Rozumiem rozumiem, też lubie przekaz w piosence ale jego mi po prostu wpadaja w ucho:)
On ma swietny glos do rapu :)
Jak chcesz naprawde rap z przekazem polecam Fandango Gang:)
Osobiście bardziej podoba mi się newschool (pewnie z racji wieku) ale sporo oldschooli tez uwielbiam:)
0
A mi Kruk własnie siadl :D
Taki troche inny styl niż DAMN (a nawet zupełnie inny) :)
0
Bez wchodzenia wiem, że chodzi o Half Dead:)
Swietna nutka:)
Ogolnie ReTo to moj Ulubiony raper( nie wzoruje sie na nim ani nie jest dla mnie żadnym autorytetem), jego kawałki naprawde wpadają mi w ucho:)
6
Ona chyba kiedys mowila ze jej imie Pisze się: Antonela
Nawet na kubku widać :D
4
Raczej siądzie:)
Celta u siebie a Real jakiejś żelaznej obrony nie ma:)
0
Pytanie do ktorego pewnie zleci sie spora liczba sob krytykujących no ale:)
Co sądzicie o ReTo? Nie dawno wydał nową płytke i chcialbym posluchac opinii:)
0
Pierwsze zdjecie jakby mial wklejoną twarz :P
0
Żadnego podobieństwa nie widze :P
0
A masz 12 zielonych :)
0
Gdybym nie wypił to bym tego nie napisał ale wyjde jeszcze w przyszłym tygodniu i w wakacje ;P
1
Wyszedlem na miasto i taka i informacja :D
Vamooooos!
0
Następcy do gry czy pobierania pensji?
1
1. Wyjscie z klatki. Bierzesz pasek na finishera robisz. Wychodzisz z ringu i robisz irish-wipa rywalowi na klatke. Najlepiej ze strony stołu komentatorskiego na dole (prawt dolny róg) jak stoi on oparty o klatkę po tym irish wipie wtedy podcjdzisz i powinno wyskoczyć OMG, naciskasz i i klatka sie rozlatuje w tym miejscu i mozna wyjsć:)
2. Połozenie na stole. Robisz irish wipa na tą najdluzszą cześć stolu. Jak lezy oparty o niego naciskasz bodajze prawy analog w górę jak przy nim stoisz bądź po prostu ,,A" , wtedy zostanie położony na stole :)
Daj znać czy sie udało :)
4
Nie warto, żenada:)
0
Na xbox360 na klatke wchodzi sie LB gdy jesteś na zewnątrz klatki :)
Stól komentatorski da sie zniszczyć gdy używasz finishera jako OMG gdy rywal lezy na stole, a Triple Powerbomb niestety nie wiem:)
1
To Nikolić będzie grał z Turanem ;P
2
Haha media donoszą, że po weekendzie ma nastąpić Poniedzialek xd
Ktory to tier? :D
23
Jak Masche strzela to wygryeamy minimum 5 golami :)
0
I gra od X czasu więc bez regularności ciężko od razu wyjsc na najwyzszym poziomie
0
Mnie własnie tez zamurowało xd
0
Przewiń strone z godziny około 15-16 :)
Koleś wrzucał 100 newsów i wszystko minuta po minucie w oddzielnym poście:)
0
Oo obejrze na pewno:)
Dzięki wszystkim! :)
0
Oczywiscie wiem, mowie tylko jak to było ze strony kupującego:)
0
Osobiście nie polecam żadnych butów z CCC, słaba jakość i zawsze problem z reklamacją. Przynajmniej u mnie w rodzinie sporo było takich przygód:)
22
Dzień w dzień tylko piszą, że jutro Wielki dzień i przełom :/
0
U mnie w mieście czeka się do 10 dni:) Dzięki:)