gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moze ktoą obeznany w graczach M.City powiedziec mi nieco wiecej o Edersonie? Widze sporo pozytywnych opinii o nim, a oglądając kilka meczy zagrał w porządku lub bardzo dobrze. Z góry dzięki :)
0
Powiem Ci, że ja też w Fifie nienawidze grać Suarezem. W grze jest dla mnie tragiczny:)
1
Na przyszły rok przejdzie:)
0
Podobno ma być to kiedyś wprowadzone :)
0
Cytowanie z fioletowej sie zawsze banem konczy ;P
0
Cos czuje, że ta częśc to bedzie petarda :D Oby tylko Luke nie zginął ;P
0
Bylo i radze usuwać bo bana wyłapiesz:)
5
Ja najpierw do czwartku, na premierę Star Wars ;D
0
Hawryluk to z ,,Gliniarzy" ns Polsacie ;P
0
Pisz :D
1
Zeby sie nie potłukł przy przewrotce więc lepiej nie ;P
0
Nie zobaczysz bo juz jest podany sklad i nie ma Semedo:)
0
Kto obok Pique? Busi? Paulinho?
2
Przejrzałem 2 pierwsze strony i nic nie było więc Wstawilem:)
0
News na poprawe humoru ;P
Real Madryt planuje w letnim okienku transferowym sprowadzić... Sergiego Roberto!
Znalazłem To na Fotrollu ale na zrodlo nie zwrocilem uwagi ;D
1
Kękę- Presja, Smutek
ReTo nie polece (mimo, ze moj ulubiony raper) z powodu przekleństw ale jest jedna, bardzo łagodna piosenka z bardzo małą ilością przekleństw- WRZASK. Polecam! )
Moze Solar Białas- A-Z
Ps. Ogolnie jakby nie przeszkadzały Ci bluzgi polecam nową płytkę ReTo - Kruk
Świetna jest:)
3
Gracze!
W 2018 wyjdzie na PS4... MEDIEVIL ! :D
Moja ulubiona gra z PSX
Co o tym myslicie? :D
0
Ciekawe jak wyglądać będzie odpowiedzialnosc w razie np. Awarii i śmiertelnego potracenie czlowieka bo to mnie bardzo interesuje. Kierowcy wina to nie bedzie przeciez :)
0
I wynająć Ubera :P
0
Mi sura nigdy nie podszedł xd
0
Ja To zawsze tylko wojem ;P
0
Jaką postacią? ;P
5
Na 2 miejscu więc nie musi szukac :)
0
Chodzi mi o najwazniejszy moment zakonczenia ;D
0
Mozesz w skrocie opisac? :D
0
Benevento chyba w LM nie ma ;p
1
Ale jakby spadal na 4 łapy to własnie by upadał xd
https://goo.gl/images/L6fo6y a to dowód :P
14
Może na bramkę kupią CR7. On gwarantuje czyste konta
0
Bramkarz strzelił? Xd
Jeśli tak to juz widze te memy ;D
0
Usuwaj bo bana wylapiesz :/