gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Villareal? Póki jest zdrowy niech gra Verma
1
No z jednej strony jest to łamanie ragulaminu, ale z drugiej w takiej sytuacji mogliby przymknąć oko :)
0
Zacytował komentarz z prześcieradeł, a to niestety nie zgodne z regulaminem :)
1
Wiedzialem, że bana dostanie xd
0
Pique- Biały na czarnym
2
Bramkarz mial problem z oddychanirm i zmiennik wszedł :)
0
Po dobitce*
Ronaldo patrzy na gore klasyfikacji :)
0
Ano w takim przypadku to oczywiscie Rakieta niezależnie jakby grał:)
1
Jesli chodzi o Verme. On gdy jest w formie to jest wysoka półka obrońców. Naprawde on bez kontuzji mógłby być w podstawiw TOP Teamu:)
1
Oj chyba na prowadzenie wyszedl Deulo :)
0
Czekaj jesli przydarzą się (odpukać) 2 porażki z rzędu ze średniakami. :)
0
Jakos poprawiłes mi humor tym komentarzem :D
1
I na stronie Realu ,,Byle nie Steaua Bukareszt" xd
Chociaz oni chyba nazwe zmienili ;P
0
Oryginał jest z Rasiakiem ale teraz to serio bardziej do Benzemy pasuje ;P
0
Teraz to jest fouReal :D
0
Bo wiedzą, że jakby przy gorszych dniach miałaby padać to by nigdy nie można było na nią wejść
1
Myślę, ze sporo osób tak ma, między innymi ja. Chociaz zdaje sobie sprawe, że trzeba patrzyć na obecną tabelę a nie tylko Real :)
0
Liście wychowawcze
0
W Hiszpanii bramka to jeszcze nie gol- cytując klasyka :)
1
Żenada jeśli to prawda... O takich rzeczach nie powinno się myśleć, a co dopiero mowic głośno. Jeszcze jakby o jakimś wykartkowaniu wspomniał to można przymknąć oko, ale życzenie kontuzji?
0
Nie ma co kalkulowax bo na pewno przegramy mecz, i to pewnie nie jeden. Najwazniejsze zeby wzniesc trofeum pod koniec sezonu
1
Żeby nie było wpie*dol (2 w razie przegranej) od rodziców xd
1
Ronaldo ma kolegów z Maroka xd
1
Z obecnie najlepszym. Teoretycznie to racja ponieważ ,,broni" ZP :)
Ps. Poza tym on to chyba przetlumaczył :)
0
Mroczne widmo to dla mnie najnudniejsza część więc szybko odpalaj! :)
0
Jakiegos Lorda Nelsona o smaku mandarynki ;P
1
Siema, wlasnie kupilem Yerba mate dla sprobowania. Wie ktos jak to sie pije? W sensie zalewa normalnie jak herbate, max ilosc i take wskazowki? Z góry Dzięki:)
0
Przeciez jest na szczycie listy :D
0
Idealne porównanie :)
1
Zrobione:) u mnie niestety obsługa to buractwo