0

Z Villareal? Póki jest zdrowy niech gra Verma

1

No z jednej strony jest to łamanie ragulaminu, ale z drugiej w takiej sytuacji mogliby przymknąć oko :)

0

Zacytował komentarz z prześcieradeł, a to niestety nie zgodne z regulaminem :)

1

Wiedzialem, że bana dostanie xd

0

Pique- Biały na czarnym

2

Bramkarz mial problem z oddychanirm i zmiennik wszedł :)

0

Po dobitce*


Ronaldo patrzy na gore klasyfikacji :)

0

Ano w takim przypadku to oczywiscie Rakieta niezależnie jakby grał:)

1

Jesli chodzi o Verme. On gdy jest w formie to jest wysoka półka obrońców. Naprawde on bez kontuzji mógłby być w podstawiw TOP Teamu:)

1

Oj chyba na prowadzenie wyszedl Deulo :)

0

Czekaj jesli przydarzą się (odpukać) 2 porażki z rzędu ze średniakami. :)

0

Jakos poprawiłes mi humor tym komentarzem :D

1

I na stronie Realu ,,Byle nie Steaua Bukareszt" xd
Chociaz oni chyba nazwe zmienili ;P

0

Oryginał jest z Rasiakiem ale teraz to serio bardziej do Benzemy pasuje ;P

0

Teraz to jest fouReal :D

0

Bo wiedzą, że jakby przy gorszych dniach miałaby padać to by nigdy nie można było na nią wejść

1

Myślę, ze sporo osób tak ma, między innymi ja. Chociaz zdaje sobie sprawe, że trzeba patrzyć na obecną tabelę a nie tylko Real :)

0

Liście wychowawcze

0

W Hiszpanii bramka to jeszcze nie gol- cytując klasyka :)

1

Żenada jeśli to prawda... O takich rzeczach nie powinno się myśleć, a co dopiero mowic głośno. Jeszcze jakby o jakimś wykartkowaniu wspomniał to można przymknąć oko, ale życzenie kontuzji?

0

Nie ma co kalkulowax bo na pewno przegramy mecz, i to pewnie nie jeden. Najwazniejsze zeby wzniesc trofeum pod koniec sezonu

1

Żeby nie było wpie*dol (2 w razie przegranej) od rodziców xd

1

Ronaldo ma kolegów z Maroka xd

1

Z obecnie najlepszym. Teoretycznie to racja ponieważ ,,broni" ZP :)
Ps. Poza tym on to chyba przetlumaczył :)

0

Mroczne widmo to dla mnie najnudniejsza część więc szybko odpalaj! :)

0

Jakiegos Lorda Nelsona o smaku mandarynki ;P

1

Siema, wlasnie kupilem Yerba mate dla sprobowania. Wie ktos jak to sie pije? W sensie zalewa normalnie jak herbate, max ilosc i take wskazowki? Z góry Dzięki:)

0

Przeciez jest na szczycie listy :D

0

Idealne porównanie :)

1

Zrobione:) u mnie niestety obsługa to buractwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?