0

Dzięki :)
Świetnie to zrobili :D

0

Też bym nie zasnął xd

0

Obiektywnie. Strasznie przekombinowane, mieli jakąś wizje, pomysł ale nie wyszło za bardzo. Oczywiscie nie mówie, że film to porażka ale szału nie robi. Momentami naprawde nie czułem klimatu SW i niektore sceny (np. Z Leią) były tragiczne.

Aczkolwiek to moj ulubiony film i zawsze sentyment będzie:)



Ps. Bardzo mało możliwości na ostatni epizod zostawili :) A Łotr 1 był dla mnie kozacki:)

0

Podlinkujesz? Z góry Dzięki:)

0

Najpierw bedzie 100 mln+50 zmiennych. :P

0

Pewnie na starej Nokii leciał ;P

0

Gran Derbi to derby Sevilli :)

0

Myślę, że Angielski jest w kazdej wersji alw glowy nie dam:)

0

Po ilu? 3 meczach?

0

Raczej ciężko bedzie gola nie stracić więc prawdopodobna opcja:)
Dla mnie może być nawet 7:8, byle dla nas:)

0

Haha dzięki dzięki :D

0

Zemsta Sithów :D

1

Messi+ter Stegen- 13 goli
Ronaldo+Benzema+Bale- 8 goli :)

0

Na 100% Busi:)

0

Polecam, wlasnie w telewizji leci najlepsza część :D

0

Jestem tego samego zdania! :)

0

Z Realem jakieś szanse są, z Deportivo na pewno nie. Jednak na występ w El Clasico bym nie liczył :)

0

Wlasnie w Luxora też mama grała jak patrze ;P
Dzięki i tak :D

0

Siema! Sprawa do Was :D
Gry na takiej samej zasadzie jak Zuma? (3 kulki obok siebie i znikają)
Z góry dzięki :)

0

Pewnie tak jak i ,,Gliniarzy" , coś koło Marca ale pewny nie jestem:)

0

Szczerze, podoba mi się, ale nie na tyle, żebym sam go sobie zrobił:) Ważne, że Ty jesteś zadowolony/a :)

4

Nie jest to odświeżona wersja ale dla mnie, wieloletniego fana, obiektywnie. Przekombinowane z bardzo malą ilością opcji na ostatnią częśc. Złe nie było ale szału nie robi. Aczkolwiek jak lubisz ten film to powinieneś iść. Na pewno,, poczujesz emocje" na tej części :)
Nie będę nic spoilerował, powiem tylko, że niektóre sceny są naprawde mega, a niektóre to istna parodia:) Jednak nie ma szans zebys przewidział przebieg filmu :)

0

Reżyser ma mega trudną sprawę zrobic coś naprawde fajnego na aż ~ 2h
Dokladnie, mozliwosci są bardzo ograniczone:)

0

Wiem o która chodzi, dla mnie wlasnie takie sceny jak ta z Leią nie powinny mieć miejsca w takim filmie:)
Na plus to, że naprawde można sie zaskoczyć.
Jednak czasami odnoszone wrazenie ze chcieli nas zaskoczyć aż za bardzo i wyszly srednie rzeczy.

Dla mnie lepiej od TFA. Oceniam takie 6,5/10

0

Oglądaliście nowe Star Wars? Jak opinie? Ja sie osobiście spodziewałem czegos innego:)

0

Ja niestety dopiero jutro :/

0

Mroczne widmo najgorsza część:)

0

Dzięki bardzo wszystkim za odpowiedzi! :)

0

Swietne zdjęcia, tak z ciekawości. Dlugo zajmuje Ci zrobienie takiego zdjęcie jak np. Ta pierwsza róża? :)

0

Messi z lewej strony ŚP?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?