gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki :)
Świetnie to zrobili :D
0
Też bym nie zasnął xd
0
Obiektywnie. Strasznie przekombinowane, mieli jakąś wizje, pomysł ale nie wyszło za bardzo. Oczywiscie nie mówie, że film to porażka ale szału nie robi. Momentami naprawde nie czułem klimatu SW i niektore sceny (np. Z Leią) były tragiczne.
Aczkolwiek to moj ulubiony film i zawsze sentyment będzie:)
Ps. Bardzo mało możliwości na ostatni epizod zostawili :) A Łotr 1 był dla mnie kozacki:)
0
Podlinkujesz? Z góry Dzięki:)
0
Najpierw bedzie 100 mln+50 zmiennych. :P
0
Pewnie na starej Nokii leciał ;P
0
Gran Derbi to derby Sevilli :)
0
Myślę, że Angielski jest w kazdej wersji alw glowy nie dam:)
0
Po ilu? 3 meczach?
0
Raczej ciężko bedzie gola nie stracić więc prawdopodobna opcja:)
Dla mnie może być nawet 7:8, byle dla nas:)
0
Haha dzięki dzięki :D
0
Zemsta Sithów :D
1
Messi+ter Stegen- 13 goli
Ronaldo+Benzema+Bale- 8 goli :)
0
Na 100% Busi:)
0
Polecam, wlasnie w telewizji leci najlepsza część :D
0
Jestem tego samego zdania! :)
0
Z Realem jakieś szanse są, z Deportivo na pewno nie. Jednak na występ w El Clasico bym nie liczył :)
0
Wlasnie w Luxora też mama grała jak patrze ;P
Dzięki i tak :D
0
Siema! Sprawa do Was :D
Gry na takiej samej zasadzie jak Zuma? (3 kulki obok siebie i znikają)
Z góry dzięki :)
0
Pewnie tak jak i ,,Gliniarzy" , coś koło Marca ale pewny nie jestem:)
0
Szczerze, podoba mi się, ale nie na tyle, żebym sam go sobie zrobił:) Ważne, że Ty jesteś zadowolony/a :)
4
Nie jest to odświeżona wersja ale dla mnie, wieloletniego fana, obiektywnie. Przekombinowane z bardzo malą ilością opcji na ostatnią częśc. Złe nie było ale szału nie robi. Aczkolwiek jak lubisz ten film to powinieneś iść. Na pewno,, poczujesz emocje" na tej części :)
Nie będę nic spoilerował, powiem tylko, że niektóre sceny są naprawde mega, a niektóre to istna parodia:) Jednak nie ma szans zebys przewidział przebieg filmu :)
0
Reżyser ma mega trudną sprawę zrobic coś naprawde fajnego na aż ~ 2h
Dokladnie, mozliwosci są bardzo ograniczone:)
0
Wiem o która chodzi, dla mnie wlasnie takie sceny jak ta z Leią nie powinny mieć miejsca w takim filmie:)
Na plus to, że naprawde można sie zaskoczyć.
Jednak czasami odnoszone wrazenie ze chcieli nas zaskoczyć aż za bardzo i wyszly srednie rzeczy.
Dla mnie lepiej od TFA. Oceniam takie 6,5/10
0
Oglądaliście nowe Star Wars? Jak opinie? Ja sie osobiście spodziewałem czegos innego:)
0
Ja niestety dopiero jutro :/
0
Mroczne widmo najgorsza część:)
0
Dzięki bardzo wszystkim za odpowiedzi! :)
0
Swietne zdjęcia, tak z ciekawości. Dlugo zajmuje Ci zrobienie takiego zdjęcie jak np. Ta pierwsza róża? :)
0
Messi z lewej strony ŚP?