0

Bo miejsce sie ostatnio zwolniło bo gosciu zrezygnował:)

2

Akurat lekarza mam wtedy :/

0

Gracz Las Palmas sie bardziej cieszy xd

3

Wie ktoś jak nazywa się Pani naciskająca zielone pola w Koło Fortuny? Dobrze jej to idzie ;P

Jak coś to kolega pyta ;P

0

W sredniej? A nie junior ciężka?

1

Przeciez juz od jakiegos czasu sie pojawiają ;p

1

Zima stulecia sie zapowiada xd

0

Naprawde niektorzy mają nudne zycie zeby trolle robic

2

No to raczej ciężko nazwać Cię kibicem

0

Co jej jest???

0

To fejk bo Pique wrzucił dzien pozniej zdjęcie z podpisem FamilyTime czy coś takiego :)

1

Nie licząc tych które widziałem
1. Olympiastadion
2. Wembley
3. Wanda Metropolitano
4. Signal Iduna Park
5. Stamford Bridge

2

Pawełek- Jędrzejczyk, Pazdan, Głowacki, Broź- Trałka, Radović, Kucharczyk- Gytkjaer, Makuszewski, Angulo

Jak nie bedziesz kupowac TOTW powinieneś się wyrobić w tej cenie ;P

0

Na Facebooku są konkursy, zeby zgadnąć pierwszego strzelca Lecha Poznań w meczu i w ktorej minucie. Do wygrania Fifa18. Tak mysle, ze z taka gra to Fifa 19 wyjdzie zanim strzelą ;D

0

Zgaduje ze miales bramke Neya na kuponie? ;P
Ps. Ja prawde mowiac jestem taki jak ty w tej bukmacherce ;p

5

Pojechał wrzucić coś Realowi do jedzenia i dlatego tak grają :p

1

Błąd w tytule. Powinno być : Świat nie ma mocnych na Barce Valverde

1

To chyba podróbka bo tamten miał z wielkiej litery ;P
Edit. A jednak nie! Sprawdzilem ;D
Legenda sie znalazła :D

0

Spoczko, żartowałem przecież ;D

0

Nie widzialem sytuacji. Kartka niezasłużona?

0

Dobra dobra, ktos napisal na dole ze jest tam fajna scena erotyczna i teraz pytasz ;P

0

Do graczy Metina ;D
Orientuje sie ktoś, jak sprawdzic ile jest online na serwie?
Chce zalozyc konto na globalu, ale nie wiem czy lepiej na Negrosie czy Tasmani :) Wolałbym tam, gdzie więcej online, pomoże ktoś?:)

1

Ooo może i ogarnę, dzięki :)

0

Jakie polecacie gry na telefon w stylu Shakes i Fidget?
Chodzi mi, żeby budować postać od zera, kupować zbroje itd. Może być też jakiś manager piłkarski ( Oprócz OSM, Top Eleven, Top FM)

25

Nie zaczynajcie politycznych tematów bo zaraz będzie poł strony odpowiedzi i kłótni...

0

Ładne, ale osobiście wole mniej pasów ale grubszych:)

1

Numer dla Griezmanna sie zwolni :)

0

Jak dla mnie na tą chwile do wyjęcia są: Gimenez i Griezmann LUB Coutinho. Jeden z nich bo na dwoch raczej zabraknie $$$

0

Swiętuje gola sprzed 9 miesięcy ;P

3

A ja Gimeneza:) do wzięcia za darmo, ograny i młody w druzynie ktora slynela z żelaznej obrony:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?