gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo miejsce sie ostatnio zwolniło bo gosciu zrezygnował:)
2
Akurat lekarza mam wtedy :/
0
Gracz Las Palmas sie bardziej cieszy xd
3
Wie ktoś jak nazywa się Pani naciskająca zielone pola w Koło Fortuny? Dobrze jej to idzie ;P
Jak coś to kolega pyta ;P
0
W sredniej? A nie junior ciężka?
1
Przeciez juz od jakiegos czasu sie pojawiają ;p
1
Zima stulecia sie zapowiada xd
0
Naprawde niektorzy mają nudne zycie zeby trolle robic
2
No to raczej ciężko nazwać Cię kibicem
0
Co jej jest???
0
To fejk bo Pique wrzucił dzien pozniej zdjęcie z podpisem FamilyTime czy coś takiego :)
1
Nie licząc tych które widziałem
1. Olympiastadion
2. Wembley
3. Wanda Metropolitano
4. Signal Iduna Park
5. Stamford Bridge
2
Pawełek- Jędrzejczyk, Pazdan, Głowacki, Broź- Trałka, Radović, Kucharczyk- Gytkjaer, Makuszewski, Angulo
Jak nie bedziesz kupowac TOTW powinieneś się wyrobić w tej cenie ;P
0
Na Facebooku są konkursy, zeby zgadnąć pierwszego strzelca Lecha Poznań w meczu i w ktorej minucie. Do wygrania Fifa18. Tak mysle, ze z taka gra to Fifa 19 wyjdzie zanim strzelą ;D
0
Zgaduje ze miales bramke Neya na kuponie? ;P
Ps. Ja prawde mowiac jestem taki jak ty w tej bukmacherce ;p
5
Pojechał wrzucić coś Realowi do jedzenia i dlatego tak grają :p
1
Błąd w tytule. Powinno być : Świat nie ma mocnych na Barce Valverde
1
To chyba podróbka bo tamten miał z wielkiej litery ;P
Edit. A jednak nie! Sprawdzilem ;D
Legenda sie znalazła :D
0
Spoczko, żartowałem przecież ;D
0
Nie widzialem sytuacji. Kartka niezasłużona?
0
Dobra dobra, ktos napisal na dole ze jest tam fajna scena erotyczna i teraz pytasz ;P
0
Do graczy Metina ;D
Orientuje sie ktoś, jak sprawdzic ile jest online na serwie?
Chce zalozyc konto na globalu, ale nie wiem czy lepiej na Negrosie czy Tasmani :) Wolałbym tam, gdzie więcej online, pomoże ktoś?:)
1
Ooo może i ogarnę, dzięki :)
0
Jakie polecacie gry na telefon w stylu Shakes i Fidget?
Chodzi mi, żeby budować postać od zera, kupować zbroje itd. Może być też jakiś manager piłkarski ( Oprócz OSM, Top Eleven, Top FM)
25
Nie zaczynajcie politycznych tematów bo zaraz będzie poł strony odpowiedzi i kłótni...
0
Ładne, ale osobiście wole mniej pasów ale grubszych:)
1
Numer dla Griezmanna sie zwolni :)
0
Jak dla mnie na tą chwile do wyjęcia są: Gimenez i Griezmann LUB Coutinho. Jeden z nich bo na dwoch raczej zabraknie $$$
0
Swiętuje gola sprzed 9 miesięcy ;P
3
A ja Gimeneza:) do wzięcia za darmo, ograny i młody w druzynie ktora slynela z żelaznej obrony:)