gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehe spoczko:) pozdro :D
0
Chodzi mi o to, żeby znalazł się on ,,między innymi" a nie tylko i wyłącznie on :D
1
Jak zawsze swietna robota. Moglbys ,,użyć" ter Stegena w kalendarzu na Grudzień? :)
1
Chociaz trzeba zwrocic uwage na pewnego Urugwajczyka... Z PSG
3
Na tą chwile chyba Harry Kane
1
Hehe smiac się czy płakać? ;D
0
Dziś nawet Messi nic wielkiego nie zrobił a Gomes tragiczny nie był. Ostatnie jego mecze na pewno nie na minus
4
Ale co dzis masz do Gomesa?
Z automatu rozumiem hejt?
0
Stawiam, że Socjopacie xd
0
Ousmane jeszcze chyba z dwa miechy więc nie tak szybko
1
Dlaczego my to bezsensowne 4-4-2 nie mozemy zmienic na tradycyjne 4-3-3 z Denisem/Deulo na skrzydle? To kombinowanie jest troche bez sensu jak dla mnie.
0
Ile osob w 88' rewanżu z PSG szło spać, jeden nawet ze stadionu wyszedł :D
4
Przynajmniej na zero z tyłu ;P
Ter Stegen odskakuje CRowi w czystych kontach :D
1
To raczej komplement ;P
3
Trzęsiesz sie ze strachu w końcówce a nie ;P
0
Atleti 2x po 1:1
W bramkach i czerwonych kartkach
0
Pieniądze od Bartka dostał ;D
0
Nie bylbym taki pewien:)
Rashford, Martial, Lukaku, nazwisko Ibry. Griezzman jest az tak potrzebny?
Ale przyznaje racje ze wzgledu na avka ;P
23
Atletico w plecy...
Mam nadzieje, ze uda sie sciagnąc Griezmana bo szkoda chłopa w tak topornej drużynie
20
Poza tym nie wiem co w tym śmiesznego :)
0
Jak zlączyles to dodaj jeszcze LE bo mało meczy :)
3
Doezedlem do wniosku, że w FM 18 jak zawodnik wyjawi odmienną orientację, powinna być mozliwosc zamiany mydla w kostce na mydło w płynie ;P
33
I będzie ,,Wyślij homo do rezerw" :P
0
Raczej nie. Pisal jeden ze ktis mial piwo wyslac to mowilem ze x tego Co wiem to wysyłaleś :D
Tak w ogole, co Ci było? Mozna priv :)
1
Dokladnie. Ja sie spodziewalem czegos lepszego mowiąc szczerze. Moze z ciekawosci do Hoffmana i Gordona :)
0
@KamQiX
Zguba znaleziona :D
0
Termometr mi kiedys do herbaty wpadl i nie poszedlem do szkoły jak o to chodzi. Daj spokoj chłopie
1
Jeden z moich ulubionych filmów:)
SPOILER
Szkoda, że nie nawiązali do Hoffmana po zamknięciu w kiblu bo najbardziej mnie to ciekawilo :)
0
Zaraz Boski sobie kupi dwojke dzieci lub 2 gole i bedą po równo ;P
0
A boski dalej w słupki :/