0

Hehe spoczko:) pozdro :D

0

Chodzi mi o to, żeby znalazł się on ,,między innymi" a nie tylko i wyłącznie on :D

1

Jak zawsze swietna robota. Moglbys ,,użyć" ter Stegena w kalendarzu na Grudzień? :)

1

Chociaz trzeba zwrocic uwage na pewnego Urugwajczyka... Z PSG

3

Na tą chwile chyba Harry Kane

1

Hehe smiac się czy płakać? ;D

0

Dziś nawet Messi nic wielkiego nie zrobił a Gomes tragiczny nie był. Ostatnie jego mecze na pewno nie na minus

4

Ale co dzis masz do Gomesa?
Z automatu rozumiem hejt?

0

Stawiam, że Socjopacie xd

0

Ousmane jeszcze chyba z dwa miechy więc nie tak szybko

1

Dlaczego my to bezsensowne 4-4-2 nie mozemy zmienic na tradycyjne 4-3-3 z Denisem/Deulo na skrzydle? To kombinowanie jest troche bez sensu jak dla mnie.

0

Ile osob w 88' rewanżu z PSG szło spać, jeden nawet ze stadionu wyszedł :D

4

Przynajmniej na zero z tyłu ;P
Ter Stegen odskakuje CRowi w czystych kontach :D

1

To raczej komplement ;P

3

Trzęsiesz sie ze strachu w końcówce a nie ;P

0

Atleti 2x po 1:1
W bramkach i czerwonych kartkach

0

Pieniądze od Bartka dostał ;D

0

Nie bylbym taki pewien:)
Rashford, Martial, Lukaku, nazwisko Ibry. Griezzman jest az tak potrzebny?
Ale przyznaje racje ze wzgledu na avka ;P

23

Atletico w plecy...
Mam nadzieje, ze uda sie sciagnąc Griezmana bo szkoda chłopa w tak topornej drużynie

20

Poza tym nie wiem co w tym śmiesznego :)

0

Jak zlączyles to dodaj jeszcze LE bo mało meczy :)

3

Doezedlem do wniosku, że w FM 18 jak zawodnik wyjawi odmienną orientację, powinna być mozliwosc zamiany mydla w kostce na mydło w płynie ;P

33

I będzie ,,Wyślij homo do rezerw" :P

0

Raczej nie. Pisal jeden ze ktis mial piwo wyslac to mowilem ze x tego Co wiem to wysyłaleś :D
Tak w ogole, co Ci było? Mozna priv :)

1

Dokladnie. Ja sie spodziewalem czegos lepszego mowiąc szczerze. Moze z ciekawosci do Hoffmana i Gordona :)

0

@KamQiX
Zguba znaleziona :D

0

Termometr mi kiedys do herbaty wpadl i nie poszedlem do szkoły jak o to chodzi. Daj spokoj chłopie

1

Jeden z moich ulubionych filmów:)

SPOILER

Szkoda, że nie nawiązali do Hoffmana po zamknięciu w kiblu bo najbardziej mnie to ciekawilo :)

0

Zaraz Boski sobie kupi dwojke dzieci lub 2 gole i bedą po równo ;P

0

A boski dalej w słupki :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?