gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehe kosz to u mnie neutralny akurat :P
1
Poszukalem i cięzko z tym filmem w dobrej jakości :/
1
Gdy jeszcze masz psa od szczeniaka to już w ogóle. Łatwo się przywiązać:)
0
W historii to może Ronaldo (Brasil oczywiscie) jednak to nie moje czasy:)
0
Ja też bylem zs mlody, zeby pamietać tą ekipę, ale kazdego zawodnika z osobna znam. :)
0
Verma znowu coś?
On niedlugo sam sie będzie leczył bo przez tyle tyle czasu to da się zapamiętać co Ci lekarze robią
0
A ja liczę na kolejne mecze Lecha z Juve czy City:)
Ale to się pozmieniało przez pare lat:)
1
Rozumiem o czym mówisz. Zawsze cos takiego dotyka, na szczescie jeszcze nie doswiadczylem takiego bólu, mam prababcie, pradziadków ze strony mamy a ze strony taty nikogo nie znam, mimo, ze przed moją wyprowadzką mieszkali blok obok (dluga historia) i naprawde uwierz, ze czasami boje się na zapas tego uczyucia. Do czegoś takiego, widoku jak ktoś cierpi lub umiera nie da się przyzwyczaić. Ale taka kolei rzeczy. Trzymaj sie! Wszystko będzie dobrze!
0
Raczej nie ma szans na Cou i Griezzmana :/
1
Skoro widze lubisz Wisłę, też najlepiej wspominasz ją za czasów Maora Meliksona gdy grali bądź walczyli o LE? :)
Ps. Nie interesuje sie jakos Ekstraklasą,ale jak już to Lech:)
2
Pisałem, że remisem się skończy ;D
Liczę, na mistrza Lecha:)
1
Ano kwestia gustu oczywiście :D
2
Pamietaj o ,,Na dobre i na złe" ;D
0
W jego wypadku to lekarze sa w orbicie jego zainteresowań. A szkoda, bo obronca swietny tylko szklany :/
1
No to nie strzeli ;P
Chyba, ze kolega ma na kuponie to po 1.0 rozliczą to zdarzenie ;D
0
Hokej jest naprawde fajny:)
Ja osobiscie nigdy nie polubię Futbolu Amerykańskiego. Próbowalem pare razy ale nie ma szans, zebyn caly mecz obejrzal nawet:)
0
Eutanazja moim zdaniem powinna być legalna jak najbardziej. A rozwiązania masz powyżej mojego komentarza:)
Dodatkowo przywróciłbym karę śmierci dla naprawde,, ciężkich przypadków"
0
Messi Prawa
Suarez środek
Dembele lewa
Griezmann ŚPO
Dembele moze grac z obojętnie której, Messi może ŚPO, oczywiscie mowie o 4-2-3-1
Rozwiązań byłoby naprawde sporo :)
0
W Barcelonie dostal by pensje na pewno dużą, a (tego nie wiem, wnioskuje z komentarzy użytkowników) ,,puszczał do nas oczko" także czemu nie? :)
0
Brokuł Bartek hehe :)
0
Są i tacy ale nie użył bym słowa ,,wszyscy " :)
0
Wszystko jeszcze będzie dobrze, zobaczysz:) Trzymaj się:)
1
W sumie też o tym myślałem:)
0
Co myślicie o zakupie(oczywiście hipotetycznie) Kaspera Dolberga i wypozyczeniu go do Ajaxu?:) Myślę, że ma chłopak potencjał ogromny a w Ajaxie umieją szlifować takie perełki:) (tak, wiem że teraz tam gra)
I co sądzicie o Griezmannie? Możliwy jest ten transfer do nas? Ja sądzę, że jak nie da rady z Cou to jak najbardziej:)
0
Co masz na myśli?
2
Zawsze będę mial sentyment do Szpaka:) Ten jego głos wybacza jego błędy, przynajmniej w moim wypadku nikt inny nie zrobi aż takiego klimatu:)
1
Glowy nie dam, ale WYDAJE MI SIĘ, że liczysz od powtórnego :)
2
Wybrany świeżak ;P
Oczywiscie gratuluje zwycięzcom, ja jednak głosowałem ba KamQiXa :)
1
Skorża nie będzie mial świeżaka bo nie zbiera punktów ;P
0
Zgadzam sie. Na tą chwile oczywiście :)