gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A own goal? Na ławie tym razem? ;P
0
Ja ostatnio wlasnie z piłą biegłem i mi jakiś kasztan hakersa podstawił i na tartanie pojechalem
Rana, ze w nocy leciala z niej ropa, a koszulka przepalona -_-
0
I czwartki nigdy w czwartek ;P
0
Ja ogolnie tez wole krotkie bo mam odejscie :)
Ale dla.mnie jk na czas to max 1 km bo inaczej nie umiem sily rozlozyc :P
2
Ostatnio w pociągu wiedzialem Zibiego Bońka :)
Jadąc do Gdańska :D
1
Dzis na WF mialem ;p
Czas 3:01 ;D
38
FC Barcelona, pierwszy raz w historii jest liderem ligowym w piłce nożnej męskiej i żeńskiej, futsalu, koszykówce, piłce ręcznej i hokeju
2
Verratti, Kroos, Pogba, De Bruyne
Ja tak to widze:)
1
Moze to Ty prowadzisz strone na fb ,,Ty jeden mecz mi nie wszedł"? ;D
0
Dzieki wszystkim:)
0
Jaki polecacie program do tworzenia muzyki.
Darmowy, bo to dopiero proba tworzenia i nie wiem czy mi sie spodoba. Chodzi mi, żeby było dużo Sampli:)
2
Antoni idzie na wojne z pogodą :D
0
Drugi syn ;D
1
Sądząc po przeszłości Hajto ze szlugami być może zgasił go Mathieu ;,D
71
Tam nawet Mascherano nigdy nie zdobył bramki...
0
Own goala nie ma na liscie powolanych :/
Pewnie uraz
1
BTTS siadł. Kocham takie mecze ;P
1
Wasze ulubione utwory rapowe ,,na czasie''? :D
Takie wpadające w ucho :)
2
Trailer jest przekozacki, jeszcze 70 dni czeba poczekać :D
0
W sumie racja hehe :D
0
Albo w 9. Części ;D
Poza tym wyszedł w szacie i nie ma żadnych slądow poparzenia jak np. Anakin
Troche dziwne ;P
Ale najlogiczniejsze wlasnie by bylo ze szkolka splonęła a Luke się uratował. Nie moge sie doczekav premiery by sie dowiedzieć ;D
0
Ale dlaczego ręka Luka w ogniu pod deskami? ;P
W sensie płonęłaby jego szkólka a on by ocalał?
Bo 99% tego filmu mam w malym palcu a tej sceny nie kumam ;P
1
A napisalem ,,Co wystaje?" czy ,,Czyja ręka wystaje?"
0
Pytanie do fanów Star Wars.
Niby jestem fanem ale jedna rzecz mi umkła, a raczej nie jestem jej pewien ;P
Na nowym trailerze. Czyja to ręka może wystawać w tych palących się deskach, gdzie po chwili bedzie pokazany Luke (prawdopodbnie) koło R2D2?
Dzieki za odpowiedz:)
I zapraszam do dyskusji na temat filmu :)
24
Poleceń lepiej nie dotykać bo zaraz sie dzieciarnia zleci ;P
Ale zrobilbym takie TOP 10 uzytkownikow w różnych kategoriach ;D
0
Podpisuje się pod tym:)
6
A somsiad nie ogarnąłeś? -_-
12
Byl taki dowcip (moge przekrecic bo z pamieci lece ;p)
Znajduje gosciu lampe, a w srodku Dżin. Wychodzi i mówi
,,Masz 3 życzenia, ale twoja teściowa dostaje 2x tyle co ty."
-Chce Milard dolarów
Bach, dostaje kase a teściowa 2x tyle
-Chce Wille z basenem
Bach, teściowa dostaje dwie
~ostatnie życzenie?
-Chce zeby mnie napadli, pobili i zostawili pół żywego ;P
0
Okej
8
Jejuuu. Żadnego głosowania przeciw Realowi... Nie bądźmy dziećmi, ludzie...