1

A own goal? Na ławie tym razem? ;P

0

Ja ostatnio wlasnie z piłą biegłem i mi jakiś kasztan hakersa podstawił i na tartanie pojechalem
Rana, ze w nocy leciala z niej ropa, a koszulka przepalona -_-

0

I czwartki nigdy w czwartek ;P

0

Ja ogolnie tez wole krotkie bo mam odejscie :)
Ale dla.mnie jk na czas to max 1 km bo inaczej nie umiem sily rozlozyc :P

2

Ostatnio w pociągu wiedzialem Zibiego Bońka :)
Jadąc do Gdańska :D

1

Dzis na WF mialem ;p
Czas 3:01 ;D

38

FC Barcelona, pierwszy raz w historii jest liderem ligowym w piłce nożnej męskiej i żeńskiej, futsalu, koszykówce, piłce ręcznej i hokeju

2

Verratti, Kroos, Pogba, De Bruyne
Ja tak to widze:)

1

Moze to Ty prowadzisz strone na fb ,,Ty jeden mecz mi nie wszedł"? ;D

0

Dzieki wszystkim:)

0

Jaki polecacie program do tworzenia muzyki.
Darmowy, bo to dopiero proba tworzenia i nie wiem czy mi sie spodoba. Chodzi mi, żeby było dużo Sampli:)

2

Antoni idzie na wojne z pogodą :D

0

Drugi syn ;D

1

Sądząc po przeszłości Hajto ze szlugami być może zgasił go Mathieu ;,D

71

Tam nawet Mascherano nigdy nie zdobył bramki...

0

Own goala nie ma na liscie powolanych :/
Pewnie uraz

1

BTTS siadł. Kocham takie mecze ;P

1

Wasze ulubione utwory rapowe ,,na czasie''? :D
Takie wpadające w ucho :)

2

Trailer jest przekozacki, jeszcze 70 dni czeba poczekać :D

0

W sumie racja hehe :D

0

Albo w 9. Części ;D
Poza tym wyszedł w szacie i nie ma żadnych slądow poparzenia jak np. Anakin
Troche dziwne ;P
Ale najlogiczniejsze wlasnie by bylo ze szkolka splonęła a Luke się uratował. Nie moge sie doczekav premiery by sie dowiedzieć ;D

0

Ale dlaczego ręka Luka w ogniu pod deskami? ;P
W sensie płonęłaby jego szkólka a on by ocalał?
Bo 99% tego filmu mam w malym palcu a tej sceny nie kumam ;P

1

A napisalem ,,Co wystaje?" czy ,,Czyja ręka wystaje?"

0

Pytanie do fanów Star Wars.

Niby jestem fanem ale jedna rzecz mi umkła, a raczej nie jestem jej pewien ;P

Na nowym trailerze. Czyja to ręka może wystawać w tych palących się deskach, gdzie po chwili bedzie pokazany Luke (prawdopodbnie) koło R2D2?

Dzieki za odpowiedz:)
I zapraszam do dyskusji na temat filmu :)

24

Poleceń lepiej nie dotykać bo zaraz sie dzieciarnia zleci ;P
Ale zrobilbym takie TOP 10 uzytkownikow w różnych kategoriach ;D

0

Podpisuje się pod tym:)

6

A somsiad nie ogarnąłeś? -_-

12

Byl taki dowcip (moge przekrecic bo z pamieci lece ;p)

Znajduje gosciu lampe, a w srodku Dżin. Wychodzi i mówi
,,Masz 3 życzenia, ale twoja teściowa dostaje 2x tyle co ty."
-Chce Milard dolarów
Bach, dostaje kase a teściowa 2x tyle
-Chce Wille z basenem
Bach, teściowa dostaje dwie
~ostatnie życzenie?
-Chce zeby mnie napadli, pobili i zostawili pół żywego ;P

0

Okej

8

Jejuuu. Żadnego głosowania przeciw Realowi... Nie bądźmy dziećmi, ludzie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?