1

Wiesz, nie twierdze w zadnym wypadku ze jesy przereklamowany czy coś. Po prostu myślę, ze jego zaslugi to bardzo duza zasluga warunkow fizycznych:)

0

A to widze, że w tu nasze gusta są inne ;P
Oczywiscie jesli chodzi o zaslugi- Legenda to oczywiste. :)

1

O co chodzi?
Ps. Dobra juz kumam bo sie zmartilem xd

1

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #42

Co sądzicie o: Władimir Kliczko

Szczerze nigdy Nie przepadalem za tym ex-mistrzem
Szanowac oczywiscie szanowalem bo trzymac pasy przez chyba okolo 10 lat to po prostu wymaga szacunku. Jednak nigdy nie podobal mi sie jego styl. Wszystkie rundy nagarnianie lewą ręka zeby uderzyc na nokaut z prawej i tyle. Śmiem twierdzić, że gdyby nie zasięg ramion to był by po prostu dobry. Nic więcej:)

Czekam na Wasze komentarze!

-------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

8

Dlaczego on Nie dostanie prawdziwej szansy? :/

0

Tak się tylko mówi:) Jakbyś naprawdę miał taką możliwość to by Ci sie po czasie znudziło, uwierz mi :)

0

Zaproponuj cos na priv a na pewno sie pojawi :P

6

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #41

Co sądzicie o : Obi Wan Kenobi

Dla mnie najbardziej wzorowy Jedi jaki był:) Praktycznie zawsze oddany kodeksowi, mistrzowi, zaangażowany w 100% i robiący wszystko aby spelnic misje. Na początku wychowal Anakina a pozniej poprowadził Luka na strone Jedi :) Jego walka z moja postacią z Avka to coś wspaniałego:)
Urodzil się i zginął jako Jedi. Wzor do naśladowania :) Jesli chce ktos podyskutowac o SW to jestem chetny o kazdej porze dnia i nocy:)

Czekam na Wasze komentarze!

-------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

27

Sadio Mane - "Mam nadzieję, że Ederson szybko wróci do zdrowia, czego bardzo mu życzę. Jest mi niezwykle przykro, że ucierpiał podczas naszego przypadkowego zderzenia na boisku. Jest mi także przykro, że w skutku tego zdarzenia nie mógł dokończyć dzisiejszego spotkania. Modlę się o jego szybki powrót do zdrowia i ponowną gre"

0

Wczoraj bylo bardzo duzo komentarzy o tym:)

0

Denis też lekki uraz

6

Nie przejmuj sie. Przejrzyj jego komentarze i nic innego nie znajdziesz.

0

Ale chlopaki mogli tyle nie strzelać bo jeszcze bedzie dzięki transferom Bartomeu

6

Manitka loading complete

0

Rakitić chyba jako pierwszy chce in-forma dostać

0

To jest trzecia kolejka i do tego derby...

1

Dziś oczywiscie nie ma dyskusji ,,Co sądzicie o...?" z powodu meczu:)

0

Widzialem jak gosciowi weslo kiedys 38 meczów i z 2zł zrobił 54 tysiące więc nic mnir juz nie zdziwi ;P

0

Kurde nie zwrocilem uwagi na typ obok, ze tez nie skumalem ;P
Dzięki :D

0

Co to znaczy to 1X2? :P

1

Super, że to powiedziałes bo nie mialem pojęcia :D
Dzięki bardzo:)

1

Hehe cieszę się ;P ale zbieg okolicznosci :D

4

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #40

Co sądzicie o: John Rambo

Dla mnie fantastyczna postać filmowa. Szczerze mówiąc to idol z dzieciństwa ;P
Jak obejrzalem ten film z tatą w wieku 8 lat to od razu powlączałem wszystkie części :D
Jednak dopiero jak troche doroslem zrozumialem, że takie akcje jak on wyprawial są niemozliwe do przezycia ani zrealizowania. Jednak wiadomo, to tylko film. Ale ten jego kamuflaż, pomysly. Brak słów zeby To opisać:) Polecam film każdemu:)

Czekam na Wasze komentarze!

----------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

Sprawa La Rambla!
Gdzie moge kupic sobie bluze męską z dziurami na łokciach? ;D
Z gory dzięki!

0

,,Nie zasluguje na bycie gwiazdą" .
Nie stwierdzilem ze nią nie jest.

1

Dzięki za info ale ostatnio dodaje w sumie tylko osoby o ktorych pisali użytkownicy:)

12

Dyskusja z serii ,,Co sadzicie o...?" #39

Co sądzicie o: Popek Monster

Dla mnie osoba ktora nie zasluguje żeby być nazywana gwiazdą. Nędzny figher i zenujacy muzyk.
Nir prezentuje sobą zadnego przykładu. Nie rozumiem ludzi ktorzy mają go za idola czy autorytet. Jak np. Taki Karol ktory pochlasyal sobie twarz. Brak słow

Czekam na Wasze komentarze!

----------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

Chłopaki do wzięcia! To jest dopiero dobre na gorsze dni! :)

0

A z Ronaldinho to nowa wiadomosc dla mnie, dzieki wielkie, fajnie sie dowiedziec :D

0

Rozumiem ale wiesz, kwestia gustu:)
Mi osobiscie naprawde przypadly do gustu jego filmiki:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?