gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja też obserwuje:) Będę tym drugim transferem ;3
2
Oficjalka, ze w WBA chyba byla lub zaraz będzie:)
0
Panie, wiekszosc zartow to wogole nie jest smieszna i wcale nie smieszy
1
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #30
Co sądzicie o: Marcin Dorociński
Osobiście nie znam tej postaci, jest to prośba jednego z użytkowników:)
Czekam na Wasze komentarze!
--------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
2
Internet Explorer? ;P
1
Rakitić akurat się ogarnął
9
,,Horom" jak już analfabeto ;P
1
https://www.skapiec.pl/site/cat/15/comp/79074897
Siostra ma i jest zadowolona
0
Kto to VVD? :)
Edit. Już wiem :)
0
Jeszcze oficjalka Benzemy będzie niedlugo:)
11
Prawie jak Benzema
0
Może jutro sie skusze:)
Dzięki !:)
1
Paulinho
2
Kubica na dniach:)
Kszczota wpisuje:)
0
A tego to nie oglądałem:)
6
Bardziej martwiłbym sie o Michała20
Wyjechal rowerem i slad zaginął
28
Kurde jakie avatary odpowiadają ;D
3
Brawo!
6
Podobno Deulofeu na celowniku Barcelony :D
1
Teraz ja, po wodzie pływa i kaczka sie nazywa ;D
1
Znaczy teraz skonczyl sie sezon i lecą powtórki, rozpoczęcie dalszej chronologii (od odc. 111) będzie bodajże 5 wrzesnia:)
Ale przedpremierowo odcinek 111 mozna juz obejrzec na Ipli, powiem że kosa :D
0
Anite mam już w kalendarzu za niedlugi czas :)
1
Albo komentarz:)
0
Odwroceni ogladalem i tak średnio:/
Ogólnie uwielbiam jeszcze Kryminalnych i lubie obejrzec ,,Sprawiedliwi Wydział Kryminalny"
Wiem że raczej mało osób to lubi ale mi jakos sie spodobaly :)
0
Tylko za Adama był Kamil, a za Justyne nie ma nikogo :/
0
Dziekuje bardzo! :)
1
Ogląda ktoś tutaj serial ,,Gliniarze"? :)
Jesli patrząc na POLSKIE serie (nie wyjezdzac mi z Breaking Bad czy cos) spodobał mi się bardzo, obejrzalem wszystkie odcinki a dziś przedpremierowo zostal ukazany odc. 111 (po wybuchu komendy).
0
Kamil też już był :)
0
6 minut spóźnienia:) Sorki wielkie ale szybciej nie dalo rady :D
11
Dyskusja z serii ,,Co sadzicie o...?" #29
Co sądzice o; Justyna Kowalczyk
Dla mnie świetna biegaczka narciarska, Najlepsza w historii Polski w tej dyscyplinie i dlugo takiej nie będzie:) Wielokrotna medalistka Olimpijska:)
Szkoda tylko, że biega w czasie ,,wielce chorych" , dla mnie ta cała astma to pic na wode:)
Czekam na Wasze komentarze!
------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)