0

Ja też obserwuje:) Będę tym drugim transferem ;3

2

Oficjalka, ze w WBA chyba byla lub zaraz będzie:)

0

Panie, wiekszosc zartow to wogole nie jest smieszna i wcale nie smieszy

1

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #30

Co sądzicie o: Marcin Dorociński

Osobiście nie znam tej postaci, jest to prośba jednego z użytkowników:)

Czekam na Wasze komentarze!

--------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

2

Internet Explorer? ;P

1

Rakitić akurat się ogarnął

9

,,Horom" jak już analfabeto ;P

1

0

Kto to VVD? :)
Edit. Już wiem :)

0

Jeszcze oficjalka Benzemy będzie niedlugo:)

11

Prawie jak Benzema

0

Może jutro sie skusze:)
Dzięki !:)

1

Paulinho

2

Kubica na dniach:)
Kszczota wpisuje:)

0

A tego to nie oglądałem:)

6

Bardziej martwiłbym sie o Michała20
Wyjechal rowerem i slad zaginął

28

Kurde jakie avatary odpowiadają ;D

3

Brawo!

6

Podobno Deulofeu na celowniku Barcelony :D

1

Teraz ja, po wodzie pływa i kaczka sie nazywa ;D

1

Znaczy teraz skonczyl sie sezon i lecą powtórki, rozpoczęcie dalszej chronologii (od odc. 111) będzie bodajże 5 wrzesnia:)
Ale przedpremierowo odcinek 111 mozna juz obejrzec na Ipli, powiem że kosa :D

0

Anite mam już w kalendarzu za niedlugi czas :)

1

Albo komentarz:)

0

Odwroceni ogladalem i tak średnio:/
Ogólnie uwielbiam jeszcze Kryminalnych i lubie obejrzec ,,Sprawiedliwi Wydział Kryminalny"
Wiem że raczej mało osób to lubi ale mi jakos sie spodobaly :)

0

Tylko za Adama był Kamil, a za Justyne nie ma nikogo :/

0

Dziekuje bardzo! :)

1

Ogląda ktoś tutaj serial ,,Gliniarze"? :)
Jesli patrząc na POLSKIE serie (nie wyjezdzac mi z Breaking Bad czy cos) spodobał mi się bardzo, obejrzalem wszystkie odcinki a dziś przedpremierowo zostal ukazany odc. 111 (po wybuchu komendy).

0

Kamil też już był :)

0

6 minut spóźnienia:) Sorki wielkie ale szybciej nie dalo rady :D

11

Dyskusja z serii ,,Co sadzicie o...?" #29

Co sądzice o; Justyna Kowalczyk

Dla mnie świetna biegaczka narciarska, Najlepsza w historii Polski w tej dyscyplinie i dlugo takiej nie będzie:) Wielokrotna medalistka Olimpijska:)
Szkoda tylko, że biega w czasie ,,wielce chorych" , dla mnie ta cała astma to pic na wode:)


Czekam na Wasze komentarze!

------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?