5

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #38

Co sądzicie o: Krzychu Golonka

Na wstępie zaznacze, że wiem, że to osoba związana z piłką ale raczej w troche innej formie niż. Coutinho więc myślę, że można go tu umieścić:)

Świetny,, freestyler" i super kanał ,,Trenuj z Krzychem". Oczywiscie w prawdziwej piłce (tzn. Mecz na duzym boisku w profesjonalnej druzynie) to nie bylaby jego bajka i bylby co najwyżej przeciętny:)
Jednak facet naprawde angażuje sie w swoją robote bo mozna znalezc u niego wszystko, od sztuczek po styl dryblingu zawodników:)


Czekam na Wasze komentarze!

-----------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

0

Dzięki za opinie:) Poprawie na pewno:)

1

Wielu jest swietnych ale Roonie dla mnie zawsze polka wyzej:)

1

Jesli chodzi o kostke rubika to jest jakas sekwencja ze zawsze sie ułoży, trzeba sie po prostu nauczyć. A w wiekszosc rzeczy tam nie wierze

4

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #37

Co sądzicie o : Ronnie O'Sullivan

Jest to prosba użytkownika ale wypowiem sie krotko :)
Moj ulubiony Snookerzysta, Mistrz w swoim fachu i nie ulega to chyba wątpliwosci. Lubie oglądać Snookera a jego mecze to czysta przyjemnosć:)
Nie wiem czy jeszcze gra ale niestety zbliża się ku końcowi:/
Taki Messi Snookera:)

Czekam na Wasze komentarze!

--------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #36

Co sądzicie o: Anita Włodarczyk

Wedlug mnie zadna inna zawodniczka nie ma do niej startu:) Pierwszym rzutem potrafi zagwarantowac sobie Mistrzostwo Świata, ale ogolnie jakim kibiciem tej dyscypliny nie jestem. Dla mnie jednak Najlepsza Polska Sportsmanka:)

Czekam na Wasze komentarze!

-----------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

Tak, nic nie szkodzi:)

0

Nie ma najmniejszego znaczenia:)

6

Vermaelen to jest kozacki obronca tylko te kontuzje. Bez nich moglby grac w podstawie w klubie z TOP 5

72

1. W tamtym sezonie dostał szanse? Raz na 10 meczy ciężko czymś zabłysnąć
2. W presezonie jak i na początku sezonu jego wejscia mozna zaliczyć tylko na plus
3.Dajmy mu taką szanse jak Gomesowi to udowodni na co go stać

1

Mino Raiola był widziany w Barcelonie, gdzie odbył spotkanie z ojcem 13-letniego Xaviego Simonsa.

Jak mawia się w Hiszpanii, to największy talent od czasów Messiego, a teraz media bliskie Katalonii donoszą, że młody piłkarz może opuścić Camp Nou.

2

Dzięki stary za wklejenie! :D
Spiszemy sie priv :D

9

Mala ciekawostka, wczoraj w odcinku ,,Świat Wedlug Kiepskich" na ATM Rozrywka, można bylo zobaczyc jak reprezentacja strzela bramke i na 99% strzelcem był Tomasz Hajto:)

0

Stawiam BTTS

0

Pewne źródełko ;P

1

Gimenez mi sie marzy w Barcelonie od dawna:)

0

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #34

Co sądzicie o: AJ Styles

Jest to prosba użytkownika ale tym razem sie wypowiem:)
Nie rozumiem dlaczego jest tak wielkim ulubieńcem tylu ludzi:) Mi ten zawodnik WWE po prostu nie przypadł do gustu ani jako osoba poza ringiem jak i w ringu:) Niby ma takie swietne wejscie ale mi jakos średnio sie podoba, o wiele bardziej wole wejscie Finna Balora niż jego:)


Czekam na Wasze komentarze!

--------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

Jesli w ciągu 48h mecz nie będzie powtorzony/kontynuowany to rozliczane po kursie 1.

6

Zeby upilnowac Verme to trzeba 50 letnieg profesora z 60 letnim stażem i darem od Boga

0

Ale nie ma szansy zarejestrowania

1

A ja jedenascie ;P

0

Na pewno po meczu bedzie dzwonil do Bartka i transferek dopinał.

0

Żeby sie Bartomeu minuty nie skonczyly

2

Był na 7 IO:)
Pierwsze w 1992 roku:)

9

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #33

Co sądzicie o: Noriaki Kasai

Dla mnie żywa i ,,skacząca" legenda skoków narciarskich. Widac jednak, że wiek daje sie we znaki bo np. Opuszca treningi. Z drugiej strony jednak nie ma sie Co dziwić. Za to, że dalej daje rade nalezy sie ogromny szacunek:)

Czekam na Wasze komentarze!

----------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

Moj tata miał dwa lata ;P

2

Mozna kupic z Anglii...

0

Nigdy nie lubilem jego, nie chcialem go w naszym klubie ale wole jego niż Arde...

0

Potwierdzam. Robi kozackie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?