gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #38
Co sądzicie o: Krzychu Golonka
Na wstępie zaznacze, że wiem, że to osoba związana z piłką ale raczej w troche innej formie niż. Coutinho więc myślę, że można go tu umieścić:)
Świetny,, freestyler" i super kanał ,,Trenuj z Krzychem". Oczywiscie w prawdziwej piłce (tzn. Mecz na duzym boisku w profesjonalnej druzynie) to nie bylaby jego bajka i bylby co najwyżej przeciętny:)
Jednak facet naprawde angażuje sie w swoją robote bo mozna znalezc u niego wszystko, od sztuczek po styl dryblingu zawodników:)
Czekam na Wasze komentarze!
-----------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
http://m.fangol.pl/viewgallery/223937/21/ratingi-pilkarzy-w-fifa
Nasz golkiperek ;D
0
Dzięki za opinie:) Poprawie na pewno:)
1
Wielu jest swietnych ale Roonie dla mnie zawsze polka wyzej:)
1
Jesli chodzi o kostke rubika to jest jakas sekwencja ze zawsze sie ułoży, trzeba sie po prostu nauczyć. A w wiekszosc rzeczy tam nie wierze
4
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #37
Co sądzicie o : Ronnie O'Sullivan
Jest to prosba użytkownika ale wypowiem sie krotko :)
Moj ulubiony Snookerzysta, Mistrz w swoim fachu i nie ulega to chyba wątpliwosci. Lubie oglądać Snookera a jego mecze to czysta przyjemnosć:)
Nie wiem czy jeszcze gra ale niestety zbliża się ku końcowi:/
Taki Messi Snookera:)
Czekam na Wasze komentarze!
--------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #36
Co sądzicie o: Anita Włodarczyk
Wedlug mnie zadna inna zawodniczka nie ma do niej startu:) Pierwszym rzutem potrafi zagwarantowac sobie Mistrzostwo Świata, ale ogolnie jakim kibiciem tej dyscypliny nie jestem. Dla mnie jednak Najlepsza Polska Sportsmanka:)
Czekam na Wasze komentarze!
-----------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Tak, nic nie szkodzi:)
0
Nie ma najmniejszego znaczenia:)
6
Vermaelen to jest kozacki obronca tylko te kontuzje. Bez nich moglby grac w podstawie w klubie z TOP 5
72
1. W tamtym sezonie dostał szanse? Raz na 10 meczy ciężko czymś zabłysnąć
2. W presezonie jak i na początku sezonu jego wejscia mozna zaliczyć tylko na plus
3.Dajmy mu taką szanse jak Gomesowi to udowodni na co go stać
1
Mino Raiola był widziany w Barcelonie, gdzie odbył spotkanie z ojcem 13-letniego Xaviego Simonsa.
Jak mawia się w Hiszpanii, to największy talent od czasów Messiego, a teraz media bliskie Katalonii donoszą, że młody piłkarz może opuścić Camp Nou.
2
Dzięki stary za wklejenie! :D
Spiszemy sie priv :D
9
Mala ciekawostka, wczoraj w odcinku ,,Świat Wedlug Kiepskich" na ATM Rozrywka, można bylo zobaczyc jak reprezentacja strzela bramke i na 99% strzelcem był Tomasz Hajto:)
0
Stawiam BTTS
0
Pewne źródełko ;P
1
Gimenez mi sie marzy w Barcelonie od dawna:)
0
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #34
Co sądzicie o: AJ Styles
Jest to prosba użytkownika ale tym razem sie wypowiem:)
Nie rozumiem dlaczego jest tak wielkim ulubieńcem tylu ludzi:) Mi ten zawodnik WWE po prostu nie przypadł do gustu ani jako osoba poza ringiem jak i w ringu:) Niby ma takie swietne wejscie ale mi jakos średnio sie podoba, o wiele bardziej wole wejscie Finna Balora niż jego:)
Czekam na Wasze komentarze!
--------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Jesli w ciągu 48h mecz nie będzie powtorzony/kontynuowany to rozliczane po kursie 1.
6
Zeby upilnowac Verme to trzeba 50 letnieg profesora z 60 letnim stażem i darem od Boga
0
Ale nie ma szansy zarejestrowania
1
A ja jedenascie ;P
0
Na pewno po meczu bedzie dzwonil do Bartka i transferek dopinał.
0
Żeby sie Bartomeu minuty nie skonczyly
2
Był na 7 IO:)
Pierwsze w 1992 roku:)
9
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #33
Co sądzicie o: Noriaki Kasai
Dla mnie żywa i ,,skacząca" legenda skoków narciarskich. Widac jednak, że wiek daje sie we znaki bo np. Opuszca treningi. Z drugiej strony jednak nie ma sie Co dziwić. Za to, że dalej daje rade nalezy sie ogromny szacunek:)
Czekam na Wasze komentarze!
----------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Moj tata miał dwa lata ;P
2
Mozna kupic z Anglii...
0
Nigdy nie lubilem jego, nie chcialem go w naszym klubie ale wole jego niż Arde...
0
Potwierdzam. Robi kozackie