gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
PSG doszło do porozumienia z Monaco w sprawie transferu Mbappe!
Omijają finansowe fair-play tym, że teraz go z Monaco wypożyczają, a za rok płacą około 180 milionów euro.
Nie ukarają ich za to FFP znając życie. Nie znosze tego klubu przez tego szejka
0
Durex złożyl propozycje ;P
1
O kurde. Nie zauwazylem i w sumie nie zrozumiałema chcialem pomóc ;P
Sorki wielkie :D
1
Ogólnie nie, ale na tą chwile Glik nie odstaje, a nawet jest bardziej bramkostrzelny od Ramosa. Na tą chwile oczywiscie:)
1
,,Czy komisy są trudne ?" - nie widzę ani pytania o pomoc ani propozycji udzielenia pomocy w Twoim komentarzu:)
30
To jaki sens komentarza oprocz chwalenia się? :)
9
Stare Polskie powiedzenie brzmi: Napoli kupon Ci spie*doli
0
Glik ma 34 bramki w karierze klubowej:)
0
Ooo dobrze wiedziec:)
Dzieki:)
0
W sumie tyle części ze to prawdopodone ;P
1
Tier to w stylu wiarygodnosci zrodla
Im wyzszy tier tym gorzej.
Tier 4 to najmniej wiarygodne źródło
Tier Official to oficjalka
Tier 1 to wiarygodne zrodlo, np. Gerard Romero
:)
3
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #28
Co sądzicie o: Kobe Bryant
Mój ulubiony koszykarz:) Żywa i grająca legenda LA Lakers mimo, że troche lat na karku już ma i pewnie niedlugo odwiesi ,,Buty na kołku" :/
Wiekszosc osob najbardziej lubi Jordana, o ktorym byla juz dyskusja, ale dla mnie Kobe zawsze będzie numerem 1:)
Czekam na Wasze komentarze!
-----------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Wieczorem lub rano, ok? Kolega wlasnie jest w drodze z wakacji:)
0
W momencie TKO było 86-85 dla Floyda
0
Tak samo chłopacy jest przyjęte jako poprawna forma:)
0
Ja to w okolo poltora roku chyba zebralem ale.glowy nie dam
Na stronie jestem od marca 2015 (zarejestrowany, bo przeglądalem duzo wczesniej) :)
1
Wiecej osob studiuje na Wyższej Szkole Robienia Hałasu:)
Ale tak serio to mam kumpla który tam jest, jak chcesz to moge zebrac troche info:)
0
To ilu jest u nas Hiszpanów U-21?
1
Ja mam w tej chwili 5811 nieprzeczytanych :P
5
Jesli kogos to interesuje to przypominam, że dziś nie będzie codziennej dyskusji z powodu meczu:)
Jutro już normalnie będzie:)
4
Już mozna stwierdzic ze niewypał ;P
0
Z tego co kojarze to ten użytkownik to dziewczyna:)
2
Sergi Roberto ma : sergiroberto
Jest jeszcze FCBarcelony:)
Reszty nie wiem bo nie używam tego :)
1
Wszystkie Star Warsy, ewentualnie Avatar :)
0
W lidze to go już nie ma n szczęście
0
I w żadnym meczu im bramki Nie strzelimy bo będzie mecze zycia miał
1
Areola na pewno lepszy niż Trapp:)
0
Ktoś tu pytał czemu PSG nie kupiło bramkarza.
Kogo byście u nich widzieli poza Oblakiem i taką raczej realną wersję?
Wedlug mnie może:
Leno, Rico(choć z nim ciężej), Fahrmann.
0
Czy dobry to ocenimy po sezonie-dwóch
Jestem dobrej myśli:)
4
Wspolczuje szczerze :)