0

Jak naleśnik normalnie

0

jacobFCB

Piszą o Tobie ;D

1

Nie komentowalem ale mniej więcej pamietam Twoj post.
Na pewno polecali Ci Denley i Zalando
Więcej nie pamietam:)

0

Gdyby bie ta godzina zebralbys sporo zielonych xd

0

Spoko opcja ;D

1

Ja bylem pierwszy ale spadlem dzis na Arsenal -_-

0

Jak Stryjek strzelil samoboja?
Pewnie od slupka i od niego i wpadla?

0

Monaco,Barcelona, Anderlecht , Maribor

Real,PSG,Basel,Sporting

0

Dobra :D
Jutro to ogarne :D

0

Też się użale, spadek z 1 na 4 miejsce i 36 pkt w tej kolejce...

1

Arnold własnie w telewizji leci i kłóci się z Paździochem :D

1

Spokojnie
Aleksander7 pewnie poprosi zeby jego przyjaciel zalatwił ten transfer ;D

1

Zależy czy gra tam jeszcze Kameni ;P

0

A jest? :D

Jest liga Barcelony? ;D w sensie naszej stronki ;D

0

Ładnie
Tyle dałoby mi pierwsze miejsce a takto syndrom Arsenalu się objawil :P
No ale, następma kolejka to powrot na 1 miejsce, oby :D

1

Nikt nie jest zainteresowany Vermą to raczej ka,de zrodlo to Tier Officiall ;P

0

Kurde , 2 pkt brakuje w Fantasy zeby na 3 miejsxe awansowac ;/

Wogole u Was tez ta kolejka strsznie malo punktów?
Ja tylko 36 przez co spadlem z 1 na 4 miejsce :/

Jak u was?

0

Prosze jakie zainteresowanie dyskusją ;D

0

Pięknie punkty do FPL wlatują, może uda się z 4 miejsca awansowac do pierwszej trójki ;D

5

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #23

Co sądzicie o :Adam Małysz

Dla mnie legenda skoków Nie tylko w Polsce a na świecie, mimo, że wole Stocha. Jednak zawsze bedzie brakowalo tego zlota Olimpijskiego od ,,wszystkiego" , to powiedzenie ,,zawołaj jk Małysz będzie skakał" nie wzięło się znikąd :)

Czekam na Wasze komentarze!

---------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

1

Kurde z Klopem rozmawialeś? ;D

0

Ja się interesuje tym tematem i jestem w tschnikum na kierunku społeczno prawnym. Już pomogłem jednej osobie tutaj :) Mozesz napisac pv, może akurat pomogę:)

1

Skad wzielo sie powiedzenie na slabych rywali ,,ogórki"? ;P
Sam tzk mowie a teraz sie zastanowilem dlavzego :P

5

Oni tam chyba jakis fight Club robią xd

1

Za kilka dni: Jak sie przynajmniej Ardy i Gomesa pozbędziemy to będzie dobrze
;P

0

Wedlug mnie może namieszac nawet w przyszłym roku:)

0

U mnie tez pierwszy raz z FPL ;P
A wszedlem tylko dwa razy, jak robilem sklad i po meczu Arsenalu z Leicester. Nie spofziewalem się ze jest tak dobrze no ale to dopiero początek ;P

4

Też tak własnie myśle:)
Rezygnuje w dniach meczowych :)

2

Raczej dzień meczu odpuszcze bo mecze są o roznych godzinach:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?