gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak naleśnik normalnie
0
jacobFCB
Piszą o Tobie ;D
1
Nie komentowalem ale mniej więcej pamietam Twoj post.
Na pewno polecali Ci Denley i Zalando
Więcej nie pamietam:)
0
Gdyby bie ta godzina zebralbys sporo zielonych xd
0
Spoko opcja ;D
1
Ja bylem pierwszy ale spadlem dzis na Arsenal -_-
0
Jak Stryjek strzelil samoboja?
Pewnie od slupka i od niego i wpadla?
0
Monaco,Barcelona, Anderlecht , Maribor
Real,PSG,Basel,Sporting
0
Dobra :D
Jutro to ogarne :D
0
Też się użale, spadek z 1 na 4 miejsce i 36 pkt w tej kolejce...
1
Arnold własnie w telewizji leci i kłóci się z Paździochem :D
1
Spokojnie
Aleksander7 pewnie poprosi zeby jego przyjaciel zalatwił ten transfer ;D
1
Zależy czy gra tam jeszcze Kameni ;P
0
A jest? :D
Jest liga Barcelony? ;D w sensie naszej stronki ;D
0
Ładnie
Tyle dałoby mi pierwsze miejsce a takto syndrom Arsenalu się objawil :P
No ale, następma kolejka to powrot na 1 miejsce, oby :D
1
Nikt nie jest zainteresowany Vermą to raczej ka,de zrodlo to Tier Officiall ;P
0
Kurde , 2 pkt brakuje w Fantasy zeby na 3 miejsxe awansowac ;/
Wogole u Was tez ta kolejka strsznie malo punktów?
Ja tylko 36 przez co spadlem z 1 na 4 miejsce :/
Jak u was?
24
http://static.fangol.pl/content/c/1/d/c1d0e1cb86158957b4acf00776f319da-590.jpg
Coś w tym jest ;P
0
Prosze jakie zainteresowanie dyskusją ;D
0
Pięknie punkty do FPL wlatują, może uda się z 4 miejsca awansowac do pierwszej trójki ;D
5
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #23
Co sądzicie o :Adam Małysz
Dla mnie legenda skoków Nie tylko w Polsce a na świecie, mimo, że wole Stocha. Jednak zawsze bedzie brakowalo tego zlota Olimpijskiego od ,,wszystkiego" , to powiedzenie ,,zawołaj jk Małysz będzie skakał" nie wzięło się znikąd :)
Czekam na Wasze komentarze!
---------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
1
Kurde z Klopem rozmawialeś? ;D
0
Ja się interesuje tym tematem i jestem w tschnikum na kierunku społeczno prawnym. Już pomogłem jednej osobie tutaj :) Mozesz napisac pv, może akurat pomogę:)
1
Skad wzielo sie powiedzenie na slabych rywali ,,ogórki"? ;P
Sam tzk mowie a teraz sie zastanowilem dlavzego :P
5
Oni tam chyba jakis fight Club robią xd
1
Za kilka dni: Jak sie przynajmniej Ardy i Gomesa pozbędziemy to będzie dobrze
;P
0
Wedlug mnie może namieszac nawet w przyszłym roku:)
0
U mnie tez pierwszy raz z FPL ;P
A wszedlem tylko dwa razy, jak robilem sklad i po meczu Arsenalu z Leicester. Nie spofziewalem się ze jest tak dobrze no ale to dopiero początek ;P
4
Też tak własnie myśle:)
Rezygnuje w dniach meczowych :)
2
Raczej dzień meczu odpuszcze bo mecze są o roznych godzinach:)