gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za co konkretnie? Bezpośrednia czy druga żółta??
0
Każdemu się zdarza ale razi w oczy, poprawiaj szybko :)
1
Rozumiem:) Ja go osobiście lubie, ale jako osobę tylko na ringu. Poza ringiem jest mi neutralny :)
0
Osobiście nie widziałbym go u nas ale wiadomo, każdy ma swoje zdanie i wyszloby w praniu :)
1
Mnie to nie zirytowało i nie irytowałoby, myślę, że większośc użytkowników również.
2
Najgorszy nie był, ale myślę ,że jest w WWE bo woli być tam gwiazdą ( a można tam być do nawet 50 tki) niż mocnym średnuakiem w UFC i zblizac sie do konca ksriery :)
0
Mozesz powiedziec czemu? ;P
Bez spiny jak coś bo tylko chce znac Twoją opinie :D
0
Strowmana nie lubie bardzo, ale podobno ma wygrac przyszle RR
1
Hahah no mozna powiedzieć, że Brock nie ma rozbudowanego repertuaru ciosów :P
0
Myślę, ze jakbys został doradcą w FCB to bylby to dobry_wariant
0
Nie martw się , Xavi był raptem 5 cm wyższy, a murzyn to wiadomo, że szybki i skoczny ;P
0
Odrzucili podobno oferte Barçy opiewającą na 60 mln :)
15
A to, że jest to La Rambla
3
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #21
Co sądzicie o : Brock Lesnar
Dla mnie bestia, mimo,że w UFC pare razy dostał srogi łomot (zeby nie pisać wpier...), obecnie myślę, że nie do pokonania w WWE ale wiadomo, że tam wszystko może się zdarzyć. Najciekawsze u niegk jest to, jak wspaniałą on ma wydolność przy swoich gabarytach.
Czekam na Wasze komentarze!
----------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
11
PodejŻane jest to, że nie jest to pewne info tylko medialne doniesienia.
A poza tym po co ma dorzucać dyche jak to nie są małe pieniądze? Nawet z paru milionów euro trzeba próbować zbijać.
0
Dobra luźno. Pozdrawiam:)
0
A było oficjalnie potwierdzone te ultimatum czy tez podobno?
2
Ale Bartek zrobił tych cichych transferów. Nawet Messi się nie załapał
Jakąś familie kupił chyba, że same Barcelony
0
Bo jeszcze z Chin nie przysłali odpowiednich papierow, a po drugie jest w druzynie od dwóch dni.
Myslisz ze jak np. Dzis kupimy Dembele to jutro zagra?
0
W takim razie, jak wyhodował jaja to powinien jeszcze mózg. Liverpool nie chce oddswać Cou, a podobno oferta to 90 mln+ zmienne i płacone w ratach na 5 lat. Liverpool na pewno trzęsie porami i odda Cou z pocałowaniem ręki, tymbardziej jak zamast kasy wolą zatrzymać go u Siebie.
Bartek stawia ultimatum, że wycofa oferte, Live odpowie ,,To wycofujcie" i jesteśmy tam gdzie teraz. Czyli głęboko w d...
Iks de
0
To jest ironia, prawda? Xd
0
Kłamiesz, nie przyznałbyś się do niego ;D
2
Bakłażan
Kabaczek
Marchewka (to juz warzywo chyba xd)
Pietruszka (warzywo)
Pierwsze dwa nie wiem xzy to warzywa xd
11
Serio uwazasz ze mozna kupić Hazarda za 120 mln? -_-
0
Zaznaczylem fife bo bede w nią gral, chociaz wole Pesa, ale wiadomo. FUt i znajomi kupują :)
0
To Wałęsa powiedział ,,Adam, a moze ty bys wziąl narty i zacząl skakać?"
:D
0
Też prawda:).
0
Dokladnie i to chodzilo. Widzialen tylko pare obrazkow a uwielbiam takie wielkie stworzenia jak np. Godzilla czy wlasnie smoki.
Dziekuje bardzo :)
8
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #20
Co sądzicie o: Kamil Stoch
Dla mnie przewspaniały facet, sympatyczny, jak zresztą każdy nasz skoczek, skromny i z wielkimi umiejętnościami. Osobiście lubie go bardziej od Małysza ale do jego osiągnięć jeszcze mu brakuje. Mam jednak nadzieje, że zrówna się z nim :) Ma już na koncie to, czego Adamowi zabrakło czyli złoo Olimpijskie:) Ogólnie jest to jeden z moich ulubionych polskich sportowców o ile nie uluboony:)
Czekam na Wasze komentarze!
-------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Mam pytanie
Wie ktos co to za film?
Są tam ogromne smoki i występuje gość w czarnycb włosach i ma na sobie jakby peleryne.
Wiem, że opis bardzo slaby ale tylko tyle wiem :)
Z Gory dzieki :)