0

A wez sprobuj uzywac Explorera ;D

1

Iniesta też nie trenowal, pewnie wymiana ;P

0

Ano i oczywiscie jeszcze KIA Sportage :)

1

Naga Broń
Przekręt
Zarząd FCB
Czacha Dymi
Gang Olsena
:)

0

W tej chwili moi rodzice jeżdżą Mercedesem ML 350 i jest praktycznie niezawodny. Wymieniają tylko klocki hamulcowe, oleje, łożyska. Wiadomo, z czasem trzeba:) Ale na niego trzeba z 50-55 tysi już położyc Ale gwarantuje Ci że warto :)

Wczesniej jeździli Suzuki Grand Vitarą i taki samochodzik w 45 tysiącach raczej znajdziesz:) Też nie narzekali ale troszke sporo palił :)


Osobiscie polecam Ci samochody w gazie. W te wakacje jadąc nad morze (370 km w jedną stronę) łącznie z bramkami, rodzice zapłacili 200 zł jadąc w obir strony:) Więc wynik mysle świetny :) Niektorzy mówią, że to male oszczędności ale widze ze u mnie to osczędności są ogromne, naprawde przemyśl to:)

Ps. Moze jeszcze Audi A5? Nie mialem zadnej sttcznosci z tym autem ale Audi raczej są porządną firmą :) Tylko trzymają się w cenie, ale w tej kwocie na pewno coś znajdziesz:)

0

U mnie dostają po tysiaku a kapitan 1500

0

Pewnie jak chcesz to kupuj, ale wiedz ze to troszke ryzyko:)

Jesli zacznie psuć sie elektryka to juz lipa:)

Wszystko twoj wybór, ja tylko mowie swoje zdanie :)



Ja osobiscie nigdy nie kupie zadnego Francuza bo zbyt dużo slyszalem od bliskich jak i dalszych osób :)

3

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #11

Co sądzicie o : Arnold Schwarzenegger


Dla mnie świetny aktor, na pewno rozpoznawalna twarz na całym świecie, jego sylwetka kiedys jak i teraz jest godna podziwu:)
Najbardziej lubie go z Terminatorów i Komando:)

Czekam na Wasze komentarze!

---------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

1

Powiem to co każdemu:)

Odradzam Francuskie samochody:)

0

Np. Z Realem? ;)

1

Momentami sie zdarzało haha ;D

2

Ja robilem wslizgi na orliku i sie zdarlo nazwisko i numer ;P

1

Zaklepana jest mata przez Najmana ;P

0

Prawie jak rymowanka bez rymów

0

Fichado w ciągu kilku godzin.
Widze dobrze obserwowales i zapoznales sie z naszymi tekstami ;D

7

To że pójdziemy spać to tylko kwestia godzin

0

Pewniaczek

2

,,Równe czółko" ;D

0

Nie ,,kilku godzin" a ,,godzin" ;D
Czyli mozliwe ze w przyszlym roku ;D

2

Poczekaj pare godzin ;D

1

Ale dobrze ze to info napisales bo najpierw zobaczylem komentarz na dole ;D

1

Nie przeczytalem ;D

0

Ooo witaj z powrotem ;D

0

Termalica lub Sandecja

2

Poczekajmy na Chelsea bo mysle ze oni mogą namieszać :)

0

Bez rewanzu?
Juz chcialem stawiax na awans przegranyxh :/

0

Czyli kolejny argument za ? ;D

Edit. Nie oceniam bo jestem chłopakiem ;P
Tylko pytam o Twoją opinie heh :D

0

Wiex xhyba czas zabrac sie za oglądanie ;D

0

Dzieki wam :D
Nie znalem postaci to wolalem nie pisac nic z neta ;D
A nie będę podpadowywal osob pod siebie:)
Pozdrawiam!

2

Dyskusja z serii,, Co sądzicie o...?" #10

Co sądzicie o: Walter White z Breaking Bad

Jest to osoba na prosbe jednego z użytkowników, a a nie znam tej postaci dlatego sie nie wypowiem ale licze na was :)


Czekam na Wasze komentarze!

-------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?