gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A wez sprobuj uzywac Explorera ;D
1
Iniesta też nie trenowal, pewnie wymiana ;P
0
Ano i oczywiscie jeszcze KIA Sportage :)
1
Naga Broń
Przekręt
Zarząd FCB
Czacha Dymi
Gang Olsena
:)
0
W tej chwili moi rodzice jeżdżą Mercedesem ML 350 i jest praktycznie niezawodny. Wymieniają tylko klocki hamulcowe, oleje, łożyska. Wiadomo, z czasem trzeba:) Ale na niego trzeba z 50-55 tysi już położyc Ale gwarantuje Ci że warto :)
Wczesniej jeździli Suzuki Grand Vitarą i taki samochodzik w 45 tysiącach raczej znajdziesz:) Też nie narzekali ale troszke sporo palił :)
Osobiscie polecam Ci samochody w gazie. W te wakacje jadąc nad morze (370 km w jedną stronę) łącznie z bramkami, rodzice zapłacili 200 zł jadąc w obir strony:) Więc wynik mysle świetny :) Niektorzy mówią, że to male oszczędności ale widze ze u mnie to osczędności są ogromne, naprawde przemyśl to:)
Ps. Moze jeszcze Audi A5? Nie mialem zadnej sttcznosci z tym autem ale Audi raczej są porządną firmą :) Tylko trzymają się w cenie, ale w tej kwocie na pewno coś znajdziesz:)
0
U mnie dostają po tysiaku a kapitan 1500
0
Pewnie jak chcesz to kupuj, ale wiedz ze to troszke ryzyko:)
Jesli zacznie psuć sie elektryka to juz lipa:)
Wszystko twoj wybór, ja tylko mowie swoje zdanie :)
Ja osobiscie nigdy nie kupie zadnego Francuza bo zbyt dużo slyszalem od bliskich jak i dalszych osób :)
3
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #11
Co sądzicie o : Arnold Schwarzenegger
Dla mnie świetny aktor, na pewno rozpoznawalna twarz na całym świecie, jego sylwetka kiedys jak i teraz jest godna podziwu:)
Najbardziej lubie go z Terminatorów i Komando:)
Czekam na Wasze komentarze!
---------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
1
Powiem to co każdemu:)
Odradzam Francuskie samochody:)
0
Np. Z Realem? ;)
1
Momentami sie zdarzało haha ;D
2
Ja robilem wslizgi na orliku i sie zdarlo nazwisko i numer ;P
1
Zaklepana jest mata przez Najmana ;P
0
Prawie jak rymowanka bez rymów
0
Fichado w ciągu kilku godzin.
Widze dobrze obserwowales i zapoznales sie z naszymi tekstami ;D
7
To że pójdziemy spać to tylko kwestia godzin
0
Pewniaczek
2
,,Równe czółko" ;D
0
Nie ,,kilku godzin" a ,,godzin" ;D
Czyli mozliwe ze w przyszlym roku ;D
2
Poczekaj pare godzin ;D
1
Ale dobrze ze to info napisales bo najpierw zobaczylem komentarz na dole ;D
1
Nie przeczytalem ;D
0
Ooo witaj z powrotem ;D
0
Termalica lub Sandecja
2
Poczekajmy na Chelsea bo mysle ze oni mogą namieszać :)
0
Bez rewanzu?
Juz chcialem stawiax na awans przegranyxh :/
0
Czyli kolejny argument za ? ;D
Edit. Nie oceniam bo jestem chłopakiem ;P
Tylko pytam o Twoją opinie heh :D
0
Wiex xhyba czas zabrac sie za oglądanie ;D
0
Dzieki wam :D
Nie znalem postaci to wolalem nie pisac nic z neta ;D
A nie będę podpadowywal osob pod siebie:)
Pozdrawiam!
2
Dyskusja z serii,, Co sądzicie o...?" #10
Co sądzicie o: Walter White z Breaking Bad
Jest to osoba na prosbe jednego z użytkowników, a a nie znam tej postaci dlatego sie nie wypowiem ale licze na was :)
Czekam na Wasze komentarze!
-------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)